Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Juniori de iunie-Iulie 2003 (9)


Recommended Posts

Am inceput mesajul de mai sus la ora 9 [:D]. Ma bucur ca e bine Catalina [pup]! Va pup, Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009) [url="http://www.flickr.com/photos/cornelianis/"]poze[/url]; [url="http://picasaweb.google.ro/cornelianis"]poze2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor, La noi azi a fost prima zi de gradinita. Zau ca am uitat ce tare se plangea la grupa mica [:D]. Sofia a fost extraordinar de cuminte si nu a zis nici miau, era mai degraba mirata, eu i-am tot spus ca acolo vor fi copii cu care sa se joace si cand colo erau numai urlete in clasa [:D]. Ma terminati cu pretentiile pentru grupa pregatitoare. Ma mai linistesc doar cand vad ca Stefania se incadreaza oarecum in majoritate. Daca iau lista marttei, Stefania e pe minus la: - vreo adresa sau numele gradinitei (chiar nu mi-am pus problema sa o invat asa ceva, mi se pare oarecum inutil), - organele si rolul lor in organism - la gradinita au invatat de vreo 3 ori despre fructe si legume dar cu planse anatomice nu i-am vazut niciodata - scaderi - exemple de tari de pe diverse continente In schimb face progrese la citit, ii place mult sa buchiseasca, iar la socializare ne da ea noua lectii. Pai sa nu ne prinda ca vorbim cu gura plina sau ca tinem coatele pe masa, ca e vai de noi. Lista Magdei cred ca se aplica mai mult la clasa I - a II-a decat la gradinita. Oricum e interesant orientativ, ne mai da si noua idei despre ce sa ne invatam copiii. Alinuta, Catale - ma bucur sa aud vesti de la voi. It is a truth universally acknowledged, that a single man in possession of a good fortune, must be in want of a wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Kehleyr - Ce nasici plimbareti. Sa va traiasca finutii. Super frumoasa nunta - vaporas, NY. Felicitari pentru prima zi de gradi! Catale - Ma bucur mult ca este Catalina bine. Cornelia - [pup] la cei trei copii frumosi. Gabitz - Ce faceti, cum este la scoala? Dar la gradi? In ceea ce priveste pretentiile pentru grupa pregatitoare, avem si noi puncte slabe, precum continentele, organele si rolul lor, adrese, citit ceasul (doar electronic). In schimb mergem f. bine la matematica (adunari, scaderi,...), ne descurcam binisor la citit si scris. Lui Calin ii dau mereu teme pentru acasa, inclusiv in we. Putine ce-i drept, dar ii obisnuieste cu temele. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...