Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Beta hcg - dublare la 48 sau la 72 ore?


Recommended Posts

Parerea mea este sa-ti faci o programare la un medic.nu vreau sa te sperii dar trebuie sa-ti spuna ce se intampla, daca sarcina este un uter. Bafta multa! [flo] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 12+ cu [bebic]. [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

daca de la ultimul CM ai aprox 5 saptamani trebuie sa se vada la eco.La mine la 5 saptamani s-a vazut.Care este data ultimului CM? Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 12+ cu [bebic]. [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marialora, nu vreau sa te dezamagesc, dar, teoretic, daca valoarea scade, fie s-a pierdut 1 bb pe drum, daca ar fi fost ma multi, fie sarcina nu mai este in evolutie. Du-te si repeta beta, nu mai astepta pana pe 8 martie. Banuiesc, din experienta, ca acum va fi aproape de 0. Imi pare rau... Mi-as dori din tot sufletul sa nu am dreptate si bb sa fie bine! Ingeras, mami de Maya Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu... 5 sarcini pierdute 5-8 sapt 1 extrauterina 1 FIV nereusit (6 blasto AA)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...