Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri (19)


Recommended Posts

multumesc mult, Kriss[flo] cum a fost camera si mai ales, mancarea?... stii care este diferenta intre Lagune? stiu ca-s 3, si cica asta ar fi cel mai slab... Iubirea mea,[9cer] MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)[hot] Life is to precious to worry about stupid Shit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si noi am fost anul acesta in luna iunie dar la Laguna Garden.Ce pot sa-ti spun ca se mananca la acelasi restaurant si folosesc aceeasi piscina .Mancarea e buna .Diferenta e numai de camera e gresie pe jos.Si e bine ca ai luat la Mare ca sa nu te trezesti ca iei la GARDEN SI AJUNGI LA MARE MULTI AU PATIT ASA. Du-te fara grija hotelul e bine amplasat esti in centrul statiunii dar sa ajungeti repede la hotel ca sa prindeti locuri de parcare.Noi am ajuns pe la 14,30 si am gasit in spate o parcare dar in prima zi abia ne-a intrat era f inghesuita de nu mai aveau loc sa deschida usile. Apoi am asezat-o mai bine. Maine as pleca din nou asa e de frumos.Anul trecut am fost la Ralitsa unde a fost super dar conteaza f mult apropierea de plaja. Concediu placut ,du-te fara griji Simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, multam tare mult!![flo][flo][flo] nu am inteles cu mancarea, Mare nu are restaurant sau cum?.. unde se mananca?.. e distanta mare?.. si inca ceva... in rezervare scrie ca Matei are cazare gratuita (2 ani si 4 luni), insa nu inteleg cum e cu mancarea... platesc ceva sau nu? Iubirea mea,[9cer] MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)[hot] Life is to precious to worry about stupid Shit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost la Garden si a fost ok!Stiu ca cele doua hoteluri sunt despartite de o...alee!!!Sunt aproape de plaja si asta e super atunci cand trebuie sa cari copil,barcute,colace,crocodili(gonflabili)[:D]etc etc!Mancarea la Garden e ok,au produse speciale pt copii.Gratuitatea pt copil include cazare si masa.Concediu placut!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu Laguna Mare nu are restaurant propriu dar e comun cu Laguna Garden.Restaurantul e in incinta hotelului Laguna Garden dupa receptie urci niste scari.Dar cum spunea si Cosmina sunt f aproape una de alta.De afara dinspre Laguna Mare intri prin lobby bar spre restaurant.Pentru copil ai gratuitate la cazare si masa pana la 12 ani. Eu mancare speciala pt. copii nu am vazut aici dar ai de unde alege . Numai la hotelurile care practica Ultra AI am vazut.La snack barul de langa piscina puteti servi cand ajungeti pizza ,sucuri ,bere si inghetata pt. ca nu beneficiati de masa de amiaza la restaurant din prima zi decat la cina. Vreme frumoasa va doresc, Simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca s-a mai vorbit de drum, am cautat dar n-am gasit raspuns exact la ce ne intereseaza pe noi din Cluj si va rog pe fetele care au fost acuma sa imi raspunda [pup] Pe unde e mai ok spre Sunny Beach?: 1. inainte de Bucuresti (venim dinspre Pitesti) sa coboram spre Giurgiu, Ruse apoi Shumen si Varna, 2. sau prin Bucuresti, autostrada soarelui si coboram spre Calarasi, Dobrich sau Schumen? [flo] Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui codruta_grg
Stiu ca s-a mai vorbit de drum, am cautat dar n-am gasit raspuns exact la ce ne intereseaza pe noi din Cluj si va rog pe fetele care au fost acuma sa imi raspunda [pup] Pe unde e mai ok spre Sunny Beach?: 1. inainte de Bucuresti (venim dinspre Pitesti) sa coboram spre Giurgiu, Ruse apoi Shumen si Varna, 2. sau prin Bucuresti, autostrada soarelui si coboram spre Calarasi, Dobrich sau Schumen? [flo] Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
nu stiu exact la virgula drumul dar noi doi ani la rand am mers cu copil m,ic si catel asa: Cluj-Giurgiu dormit la motel la 10 min de granita, trezit, mancat mic dejun plecat spre Bulgaria- am ajuns la ora 12 in Varna-Nisipuri, ne-am cazat si la 2 eram la piscina fara sa fim obositi sau stresati:-) devii ceea ce practici www.de-azi.ro http://oscarfriends.wordpress.com/ "Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

praf si pulbere o sa fiti si prima zi in loc sa va bucurati de toate cele o sa fiti ca loviti sub aripa:-) nu merita, drumurile noastre sunt proaste si aglomerate, stressul mare - soferul o sa fie ca si teleghidat devii ceea ce practici www.de-azi.ro http://oscarfriends.wordpress.com/ "Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...