Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bai, eu nu am inteles ...adica duduiul din trenul Chicago avea, muschi, maieu sexos, pantalonii mai jos decat jos si nu avea chiloti ? Armina ce exact ai vazut, cu dimensiuni daca iti mai aduci aminte [:D]... P.S. nevasta vigilenta ca intotdeauna, prinde ideea principala ... amanta, cu capul in nori, ea s-ar fi uitat la pantaloni si si-ar fi umplut timpul cu intrebarea "oare cum reuseste ala sa mearga" - ntz, ntz, ntz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Bai, eu nu am inteles ...adica duduiul din trenul Chicago avea, muschi, maieu sexos, pantalonii mai jos decat jos si nu avea chiloti ? Armina ce exact ai vazut, cu dimensiuni daca iti mai aduci aminte [:D]...
Tie nu ti-a fost destul sexosu' tau, acu' il vrei pe al Arminadei??? Iti trebuie un dus rece[:D][:D][:D] Eu clar sint in metroul gresit[alcool] Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Armina ce exact ai vazut, cu dimensiuni daca iti mai aduci aminte ...
Habar n-am ca aveam ochelarii de citit, nu p-aia de vezi la distanta[:D] citeam "Eat, pray, love" [:D] Acu si voi ce detalii cereti.. omu avea straturi de chiloti asa ca foile de varza cum zise Anamaria, doar ca nu erau unde trebuie. Si exemplul asta extrem, si intr-adevar gross, l-am dat ca sa-i zic lui Roxana ca nu e tot timpul boring in trenurile de p-aici. Ea cred ca n-a gresit trenu ca Anamaria[:D] ci doar ora [:D] La ora cind ies aia de la office work sufocati cu cravata, o fii boring dar mai spre seara asa cind ma dau io cu trenu e destul de mult fan.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite [url="http://www.skunkpost.com/news.sp?newsId=2020"]asta e pet peevu'[/url] meu...am imbatrinit, nu mai tin pasu' cu moda[alcool] Sint tare mindra de mine...azi m-am imbracat cu pantaloni albi si cu toate ca am avut ostropel de pui la pachet, n-am dat nici o picatura pe mine. Ma mingii pe crestet singurica! Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum oi reusi cu pantalonii aibi cu ostropel. Esti o doamna. (pina nu uit are fuste pencil cum iti plac tie la asos.com sa te uiti gen victopria beckham, o frumusete) Eu am asa aptitudini de porc cind vine vorba de mincare, juma e pe mine. Cind am puloverul misto pe mine intru in ramadan pina seara (sa nu mint am doua pulovere). Azi dimineata fire-drill, toate doamnele cu poseta pe umar, eu am insfacat cutia de dunkindonatz si cafeaua si asa m-am inghesuit pe scari. cind am trecut pe linga oglinda am vazut ca am si praf alb pe mustatza, jenant zau asa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...