Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Cand sunt copii mici, asa ...pana merg pe piciorusele lor e ok. dupa aia vin "crizele"specifice varstei[:D]

Aidan a alergat de numa, mi-a fost tare frica sa nu il pierd, un moment de neatentie si se facea nevazut.

La el asta e problema, nu sta in carucior, vrea sa mearga, sau dc nu vrea, vrea in brate. Si l-am dus ore in sir in brate...dar totusi are 14 kile:))

Iar california nu se compara cu florida dpdv al climei:))

 

Clara am vrut sa iti zic mai demult ca am intrat pe blog-ul tau si apoi pe un alt site direct de pe al tau, cred ca babycenter. Si m-am trezit logata cu usernamul tau, poate vrei sa investighezi treaba, cred ca e o eroare ceva, nu stiu exact ce se intampla.

 

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

MIERE - sar'mina. Da' am sa cercetez, chiar ciudat ce spui tu acolo.

Cit despre clima dintre cele doua state, nu ma bag, caci n-am fost niciodata pe la voi, insa,aici verile nu mi se par insuportabile si ai tot timpul briza oceanului. Iubesc locul asta, nu m-as muta mai muta niciunde. Bine, da' eu sunt si fan soare, pentru mine iernile ar putea nici sa nu existe, sau mai bine zis sa existe da' doar in statiunile montane.

Si da, sunt de acord ca fiecare virsta vine cu provocarile ei: mers pe 2 picioare = alergatura si neastimpar si mai mare.:)

 

Va pupam dulce si toate cele bune,

Clara si Bryce

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Briza oceanului??? hmmmmmmmmmmmmm... E moarte in vale vara :(

 

Noi aici o simtim/briza, dar o si platim, ha ha! (Brentwood). Vineri am fost in vale, era seara o diferenta de 20 de grade intre acolo si aici la noi. Iti crapa capul de caldura...

 

 

 

 

 

Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA

 

http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu va impuscati pina nu veniti la New York in iulie la 90(+) de grade si umiditate maxima!!! Plus te impiedici de turisti[:D]

 

Azi imi sosesc copiii din vacanta cu bunicii...ne-am facut de cap groaznic cit au fost plecati[:I]

 

Noua ne-a placut la Disney. Am fost de mai multe ori (si in FL si in CA) dar ne-am dus mereu in off-season (aka cind nu aveau copiii vacanta) si am evitat in felul asta cozile mereu. Acuma nu ii mai pot scoate cite o saptamina din timpul scolii asa ca ne-am potolit.

Eu si trupa sintem amatori de roller-coaster[olala]

 

Anamaria

 

"With sufficient thrust, pigs fly."

id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ruxij
Da, dar si in vale caldura e uscata, iar dimineata si seara tot e racoare. Incearca sa stai la aceeasi temperatura in caldura umeda. E groaznic! 80F in California e super, 80F in atmosfera umeda iti vine sa te impusti.
align="right" id="quote2">Eeeeeee ar fi fericiti ei cu 80... Trece de 100! Racoare, nu prea.Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...