Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Ramona, Andreea, Anamaria faine vacante! Acu' bombardati-ne cu poze :)) Andreea m-am delectat cu o parte din pozele voastre, fain, cel putin cele de la Mont Blanc, super!! Ce mari s-au facut Philip si Nicholas, si-s frumusei foc.[pup] Andrada bine ai revenit si ne bucuram ca esti ok.[flo] Lai bafta prin plimbari:) sa ai cupii cuminti in grija.[8D] Carmen tinem pumnii sa vii cu vesti bune.[flo] Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andreea super pozele, se vede ca v-ati simtit bine! mi-am readus aminte de Ieshul meu studentesc [:D].. casa socrilor e ff mare! de somnul ala nu mai spun.. si Mont Blanc-ul e superb!! Mihaela, mami de [ispita]Andra - 29 martie 2008 [url="http://family.webshots.com/album/570774585USjozM"]Mica dansatoare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu imi vine sa cred: Madalina Manole a murit!! azi ar fi implinit 43 ani! RIP fata cu parul de foc! oare ce o fi determinat-o sa ia pastile? ooffff... Mihaela, mami de [ispita]Andra - 29 martie 2008 [url="http://family.webshots.com/album/570774585USjozM"]Mica dansatoare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi pare tare rau:-( Am crescut cu melodiile ei. Vad ca toata lumea are destinatii faine de vacanta. Am vrut si noi sa mergem in Cape Cod, dar pana nu a scris Ocebine, habar nu am avut unde sa mergem si tot ce gaseam era f. scump (hoteluri). Ne-am intors si noi din vacanta, am fost cateva zile la NY ( a fost refreshing, imi place aglomeratia, tot timpul faci cate ceva, dar nu imi place traficul si faptul ca se duc banii mai repede decat normal, inclusiv pe poduri) si vreo 5 zile in Aruba. O sa pun poze mai incolo, dar a fost foarte frumos. Sotul nu prea s-a simtit bine, ca lui nu ii place la soare. Dar asa apa frumoasa, limpede si calda nu am vazut prea des. Mi-a adus aminte de Mondelo Beach, de langa Palermo. Dar, ce-i drept, e foarte americanizata insulita asta. Hooter's, Wendy's, Burger King, etc, tot felul de restaurante americane. Si singurul lucru care nu mi-a placut e ca nu am gasit si noi o discoteca pe plaja:-) Mai zic si eu ca matza s-a descurcat singura o saptamana, dar a venit cineva in fiecare zi sa vada daca are de mancare. Si s-a ingrasat de s-a facut ca un catel:-) Acum ne pregatim de bagaje si impachetat pentru mutat.
www.razvanphotography.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...