Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante(98)- Polo suntem alaturi de tine


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui trutzi
Neata! [pup] fetele lia Foarte buna cafeaua [pk] La Dinu Albu o sa te duci? Sau la alt doctor (ca la Dinu Albu am fost si eu [:D] ) Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
la alcosan trutzi el e? ce-mi poti spune despre el? Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

loricica sa ne zici ce-ai facut la eco pup fata[pup] sun pupilici [pup][pup][pup] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lia Eu am fost de mai multe ori la el. Primele dati nu vroiam sa raman garavi. Aveam o rana pe col si o secretie tare naspa le-a rezolvat pe amandoua. M-am dus la control dupa totul a fost ok. Dupa o perioada am dus o prietena care nu reusise sa ramana gravi de 3 ani si jumatate. I-a zis ca are un chist maricel de 4,7 cm, i-a dat AC trei luni, ea a luat doar doua (vroia doar una ca a eliminat chistul din prima luna dar, am stresat-o eu sa mai ia o luna). In a treia luna m-a anuntat ca e gravi [olala] M-am dus si eu dupa ce am vazut ca nu raman si a fost foarte "jegos". A vazut ca am facut un pap la Euroclinic si un consult (vroiam sa ma duc tot la el dar, era plecat si dupa avea programari si eu vroiam atunci [:D] ) M-am dus cu rezultatele la el si mi-a zis sa ma duc la Eurocinic sa ma trateze ei [alcool] I-am explicat care a fost conjunctura si s-a purtat tare urat. Mi-am rugat de el sa imi faca si eco. Mi-a facut si mi-a zi sa fac operatie direct sa imi curete ovarele (avand ovare micropolichistice) si ca poate imi verifica si trompele desi e o procedura standard. Asta fara sa imi dea vreun tratament (desi exista). L-am bagat in .... si am plecat. Daca ai programare la 17.00 intrii cel mai devrema la 18.30. [bang] Daca nu are chef vb cu asistenta si trage de timp [bang] Consulta o pacienta in 45 min in conditiile in care sunt programarile la 15 min. Daca are chef de munca merge treaba super super repede [pk] Eco+ consult te costa max 200 ron. Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

trutzi[:-@] nu ma mai duc caut altul cu mine daca se poarta in futing s-a terminat paralizez acolo [q] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bai nene in pana mea yo nu zic sa te gadile la coor dar sa se poarte cu bun simt cu tine ca platesti nu se uita la fofo de pomana nu?? ce DUMNEZEU UN PIC DE RESPECT FATA DE NOI CA D-AIA FRATE NU MA DUC CA INEBUNESC DACA SE UITA CRUCIS LA MINE MOR ACOLO[bang][bang][bang] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,am intrat ca sa ne laudam si noi un pic [:)] Azi am fost la doctor sa vedem fetita,a crescut mare ,are 700 g ,29 cm ,statea cu manuta in gura,e pozitionata in picioare,cu capul deasupra buricului [:)],i-am vazut profilul si e tare dragalasa,mi se pare ca seamana cu taicasu.De acum cica tr sa ia cate 200 g in fiecare saptamana. Gata despre noi,sa va pupacim un pic [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Asteptam vesti bune de la voi,hai care e prima? [pup] DD ne-a daruit o minune [gravired]25+[fetita]Alesia Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cora pup fata [pup]de cel de la alcosan vb polo odihneste-te, a crescut bebelicu [pup] ariannaaaaaaaa ce piuta mare aaaaaai [olala] [pup] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...