Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 40


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele [pup] In sfarsit au aparut si vestile bune pe forumul asta:alinuta e graviduta,bruni isi face toate analizele,corinuta sa speram ca e graviduta si ea,si fetelor tot asa sa continue vestile bune[:)] Alinuta,corina sa nu mancati galbenus crud de ou ,adica maioneze si oua fierte moi,sa nu aiba salmonella si nici branzeturi importate ce pot contine bacteria listerie(brie,camembert,roquefort,feta,gorgonzola,branzeturi mexicane) si nici rechin,peste spada si macrou ce pot contine nivele ridicate de mercur si nici carne cruda sau fiarta in sange nu e voie,dar banuiesc ca sunteti la curent... Bruni ,io te pun absenta [:D] Va pup pe toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

brunadria.....mersi de incurajari si distractie placuta [pup] corina....in curand va scrie si la tine la semnatura [gravi]+4 ...sunt sigura ....eu am facut test in z 15 dupa IA si cu greu sa pozitivat .....te astepram cu II liniute bine conturate [pup] cristina....da ce grijulie esti tu ....mersi de sfaturi [gravi] 4+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata....drunadria da ce matinala mai esti[:D]...distractie placuta nici eu nu prea stau bine la capitolul somn ....am dormit toata dupamasa ieri asa ca azi dimineata la 6 mi sau deschis ochisori[olala] haideti fetelor ca am pregatit cafea [cafea] cu mult lapte si un ceiut pt mine ...astazi eu fac cinste [alcool] [gravi] 4+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Multumesc de cafea. Va pup si noi mergem cu prietenii si ne intoarcem doar maine,va doresc un weekend placut. Alinuta eu cand am facut cele 2 IA si am crezut ca-s gravida am dat cu google "alimentatia gravidei" si de acolo mi-am scos chestiile alea de mai sus,de fapt mi le-am listat ,ca sa vedeti ce obse am fost,ca musai ne trebuie bebe sanatos [:D][pup] Bruni,distractie placuta,pe luni![pup] [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! vad ca toate fetele sunt la distractie!sa va relaxati si pentru mine!eu am un weekend f incarcat dar o sa recuperez in concediu ! alinuta odihnestete ca acum e momentul sa faci mofturi si sa fi tratata regeste[:D] ai grija de [bibe] din burtica si stai linistita ca o sa fie bine si la ecograf! stiu prin ce treci ,dupa atatea incercari nereusite parca pana nu il vezi acolo ca e bine in burtica nu poti sa te bucuri pe deplin ! cati folicului ai avut? pot sa fie mai multi [bibe] bruni "vizionare" placuta la expozitie! cariotipul nu se face doar in cazuri extreme daca exista ceva probleme genetice in familie? corina mai ai un pic si ne dai si tu vestea cea buna[:D] uratica sper sa ai gura aurita si din toamna sa avem toate la semnatura[gravi].Pe cand mi se reaprinse speranta dupa vestea buna de la Alinuta am citit de la fiv Ungaria despre cristal care a facut 7 FIV-uri si 8ET ,din pacate nu a reusit si parca si s-a cam taiat elanul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...