Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (145)


Recommended Posts

Salutare, Si noi am fost la strand, desi auzisem de faza cu raia, dar pana acum nu avem nimic. E foarte aglomerat la sfarsit de saptamana, obositor pot sa spun, dar ma gandesc ca si la Ghioroc e asa. Am tot auzit de strandul de la Curtici de ceva vreme incoace, cum ca nu e asa aglomerat si ca sunt si zone de umbra, etc. ... ati fost careva? Eu azi dupa-masa m-as duce la strand Gabi, dupa ce se trezeste B, probabil pe la 5, nu stiu. Eu trag de o rinita alergica si am uitat aeriusul acasa [q]. Carmen, probabil ca nici nu ma hidratez destul. O sa incerc sa ma hidratez mai mult pe caldurile astea. Eu din pacate is de-aia care nu bea lichide multe. Ildi, ce fain de voi. Distractie. Cred ca toate suntem patite cu forumul si cu spionajul [:D], da oricum si eu sunt curioasa de Alina.a [:D]. Diana11, cum esti? Ai facut ceva? Eu sunt la munca, cred ca stiti deja [:)].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha, acum am deschis calculatorul, nu am vazut ce ai scris, dar nu cred ca il lasam, ca mi-am propus sa imi petrec zilele astea de weekend cu ei, si nu au mai fost la strand de o luna. Flavia dupa masa merg si eu ca acum e prea cald deja... La noi a mers AC toata noaptea... Cipri a facut azinoapte 39.5 si am reusit in sfarsit sa il conving sa ia aciclovir, ca nu a luat nimic pana acum, decat algocalmin. Sper sa nu mai faca febra ca nu mai rezist nici eu . E a saptea zi de febra si a fost in fiecare zi tot mai mare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [:D] Si noi, cred, ca mergem dupa masa, dupa 5, la strand! Multumesc de urari! ....n-am chef de scris...mi-e cald si sunt la munca [bang]
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello distractie placuta pe la stranduri,la tzara sau unde mai apucati.La Voltaj nu vine nmeni? E concert la ora 19 la Armonia si parca m-as duce si io [pk] Asta desi mi-e groaza sa ies din casa unde macar am aer conditionat.Am iesit aseara dupa ora 20 la plimbare cu copiii si era inabusitor rau afara si la ora aia [bang] Azi macar vad ca adie un pic vantul,desi prognoza e de 39 grade [soc] [tube]http://www.youtube.com/watch?v=fMFR1UYuSvs&feature=related[/tube]
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] 10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, Gabi, noi pe strand stam de obicei in zona imediat dupa ce treci printre bazinul mic si cel mijlociu (Clau, cam pe unde am stat si data trecuta), spre wc-ul ala nou, verde. Abia astept sa ne vedem, asa mai stam si noi la povesti. In principiu dupa 17:00 mergem incolo. Moni, eu ma topesc de cald, insa fac alergie de la AC si ma ia si cu durere de cap. Il evit cat pot. Si in masina ii dau drumul, dar stau si cu gemul deschis si il pun sa bata intr-o parte sau in sus, nu pe mine. Ati inmatriculat masina, circuli cu ea?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FLAVIA e inmatriculata si am circulat cu ea,dar ... nu condusa de mine inca.Am apucat sa merg sa exersez doar un pic cu frate-meu si dupa aia am plecat la Felix - de unde nu am miscat-o din parcare.Dupa aia cu operatia nici atat,n-am mai putut.Aveam de gand sa iau cateva ore cu un instructor,mai ales prin oras la ora de varf.Acum deja as putea merge,dar mintenas plecam iar la mare si ... iar pauza.Asa ca o sa incep in forta cu instructorul dupa intoarcere,asta daca e rezultatul negativ si scap de operatie.Pana atunci poate mai ies cu fratelo,asa prin locuri mai pasnice gen zona industriala [8D]
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] 10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor balaceala placuta la strand. Gabi insanatosire lui Cipri. Miha unde mergeti voi la Ghioroc?tot la vechea plaja,aceia cu cabana?cum mai e apa pe acolo si au mai amenajat ceva?Cat despre Mela,asa ma gandesc si eu .Unii copii au parte de mama doar la serbari si seara inainte de culcare si sunt multumiti doar cu o poveste.Eu am stacheta ridicata rau,imi lipseste sa ma mai dau si peste cap si cateodata parca tot degeaba.Serios ca as citi ceva carte de psihologie a copilului,tu recomandai ceva cu ardoare. Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [avion] Serban Andrei(11.06 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca m-a facut Milly curioasa si m-am benoclat si io ... Alina fain nick mai gasisi [:D] No gagici v-a prins ploaia pe strand? Sau a plouat doar in Vlaicu?
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] 10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...