Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

sa ne numaram binecuvantarile (cap.6)


Recommended Posts

Happy [pup] Doamne ce situatie cu acul...[bang] Bine ca ati rezolvat! copilul meu e in tabara [:)] si ma gandeam cum povesteati voi, ca stateati cu sufletul la gura...o, si eu sunt atat de linistita [:)]. Bine, e pe maini bune, am vorbit la telefon,e totul ok, deja mi s-au transmis cateva laude la adresa ei, draga de ea. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO
formule magice... Hocus-pocus, Abracadabra... .
align="right" id="quote2">

pana acu' 5 minute as fi putut jura ca-i imposibil ca aceste cuvinte sa existe in engleza [:)] imi imaginam ca exista un echivalent al lor.

incepe sa para o adevarata distractie sa intre-un ac in piciorus

[pup]


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...
id="green">id="Arial">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Happy, [flo], ce bine ca exista si locuri in care lucrurile se intampla asa cum e normal sa se intample!

 

Tudor a implinit un an, e plin de energie si vb pe limba lui toata ziua!

Eu, in weekend, plec la mare, fara el. Ma simt cam aiurea, desi, oricum as fi fost fara el, ca e weekendul lui taica-sau. Oricum e ciudat ca eu ma duc cu mai multi prietni la mare si nu-l iau si pe el; pe de alta parte asa am nevoie sa ma rup macar pentru 2 zile de tot si toate.E pentru prima data in viata mea cand ma duc asa, single, cu gasca, la mare, e pentru prima data cand ma vor desparti atatia km de fimiu. Sper sa fie bine pana la urma...

 

Mamica fericita de Tudor Mihai (31.07.2009)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi coltii sfasietori ai depresiei m-au prins din nou.

Tudor a plecat pentru o saptamana cu taica-sau si cu prietena lui in concediu. Nici nu stiu ce ma doare mai tare, faptul ca nu il mai vad atat de mult timp pe tudor sau faptul ca in locul meu, langa ei e altcineva...Tot ce stiu e ca e sfasietor...Eu trebuia sa fiu acolo langa puiul meu si langa cel care trebuia sa fie barbatul meu...Dar nu mai sunt si nu voi mai fi vreodata si se pare ca asta e o alta experienta prin care trebuie sa las trecutul acolo unde ii e locul si sa ma bucur de prezent. O sa mai trag vreo cateva reprize de plans si o sa plec pe drumul meu ,..Am atatea lucruri minunate de facut!

 

Mamica fericita de Tudor Mihai (31.07.2009)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, Grishca, de cate ori am simtit si eu aceste lucruri ... insa nu avem cum sa schimbam situatia sau sa intoarcem timpul (asta mi-am dorit io enorm [:I]).

Profita de aceasta saptamana sa faci ce-ti place, sa-ti descarci si sufletul daca simti nevoia [flo]

 

Noi suntem ok. Giulia merge la inot, are legitimatie [olala] sunt atat de foarte mandra de ea, nu aveti idee [bis]

 

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Grishca
Azi coltii sfasietori ai depresiei m-au prins din nou.Tudor a plecat pentru o saptamana cu taica-sau si cu prietena lui in concediu. Nici nu stiu ce ma doare mai tare, faptul ca nu il mai vad atat de mult timp pe tudor sau faptul ca in locul meu, langa ei e altcineva...Tot ce stiu e ca e sfasietor...Eu trebuia sa fiu acolo langa puiul meu si langa cel care trebuia sa fie barbatul meu...Dar nu mai sunt si nu voi mai fi vreodata si se pare ca asta e o alta experienta prin care trebuie sa las trecutul acolo unde ii e locul si sa ma bucur de prezent. O sa mai trag vreo cateva reprize de plans si o sa plec pe drumul meu ,..Am atatea lucruri minunate de facut!Mamica fericita de Tudor Mihai (31.07.2009)
align="right" id="quote2">Imi pare rau Grishca [flo]Si spui bine ca trebuie sa pleci pe drumul tau...hai, e vara, e soare, deschide-ti sufletul sa poata intra altcineva! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamagiuliei , A_Iulia, va multumesc mult pentru suport. Deocamdata inima mea, iubirea mea e inchisa intr-un cocon, dar mi-am promis ca n-o sa moara pupa ci o sa se transforme in cel mai frumos fluture. Mai dureaza poate o vreme... Nu poate spune nimeni cat. Vom vedea!

 

Mamica fericita de Tudor Mihai (31.07.2009)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...