Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim azi (75)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
maine voi face ceva pe ce mi-e pofta rrrau:gomboti cu prune [pofta] [pk]Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">Avem foto in concurs si acum ne laudamid="purple">[:D]
align="right" id="quote2"> ce-s astia????????ma intereseaza ca-i cu prune..care imi plac...id="green">
Cami, [mamica]de [copil] Flavius Cristian in [caru]id="teal">-------------------------------------------------------------ingerasul Darius-Andrei"Dacã lacrimile ar putea înãlta o scarã si amintirile o cãrare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasã." Povesteid="teal"> si POZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci azi voi face si eu gomboti cu prune..ca desert..

 

de mancare paste cu pui (pt sot) ca eu la regim..cred ca salate de fructe si legume..cu pui la cuptor..dar tot bag o portie de gomboti diseara id="green">[pofta][pofta][pofta]

 

Cami, [mamica]de [copil] Flavius Cristian in [caru]id="teal">

-------------------------------------------------------------

 

ingerasul Darius-Andrei

"Dacã lacrimile ar putea înãlta o scarã si amintirile o cãrare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasã."

 

Povesteid="teal"> si POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camiid="red"> uite aici retete da Gomboti cu prune cred ca si eu am facut pofta prin zona [:D]

Eu ma facut azi : ciorba de cartofi, Tajine de pui se poate face fripturica asta si in vas roman si Salam de biscuiti o reteta super lejera cu o singura lingura de unt.

 

BUCATARIA SYLVIEI

Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu. Oscar Wilde

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...