Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

el si prietenii lui


Recommended Posts

Pt Glont10 : relatia asta e sortita esecului.Iti spun din proprie experienta.Vezi sa nu ajungi sa te si mariti cu el si sa faci si un copil tot sperand sa se schimbe.Este fix genul de om care nu are leac, nu e pentru o relatei durabila.Si chiar si daca nu iti doresti acum o relatei chiar durabila cu el..pt toata viata sa zicem..tot sortita esecului este.Subscriu la cele spuse anterior de cineva...dezmatul e dezmat si lipsa de respect..fugi de asa ceva cat mai departe! Iti urez succes si o viata linistita....cred ca esti prea tanara ca sa te sacrifici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dyannna
Ok,XIO!... imi pare bine sa aflu ca la club nu se face sex salbatic pe bar[:D]...da mie tot nu-mi convine daca sotul meu are ca hobby mersul la club cu baietii ...scorpia de nevasta-sa nu agreaza ca el sa admire nevinovat nurii fetei de la bar si sa puna pariuri cu baietii ce cupa are domnisoara la sutien...asta e...are si insuratu' asta riscurile lui ...da' nu-i pe viata, se poate reorienta oricand catre una mai open mind[:D] ca sa iti inchipui exact ce face el acolo trebuie sa mai adaugi si ceva pahare luate la bord [:D]...si apoi sa vezi...aia cu ce cupa are doamna de la bara e nimic pe linga ce se intimpla. treaba ta...dar sa fiu in locul tau nu l-as lasa nici macar sa treaca prin fata clubului [:D] si poate el este un om corect si bun [:D]..dar in anturaj iese balamucul cel mai mare...si vin ideile alea perverse...etc etc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ayleen spunea Mihaelka aici probabil Mihaelka o sa ma contrazica din nou probabil Mihaelka o sa fie foarte uimita si intrigata
ayleen, nu trebuie sa-ti articulezi principiile (laxe au ba) in functie de mine. Nu-s chiar atat de importanta. O singura intrebare (ca nelamurirea initiala ramane; tot hearsay e si nicidecum first-hand knowledge) mai am: cum de-ti lasi prietenul in compania acestui diavol aratos, bine dotat (5 zile in cort, pfuiiii), crai fara pereche, bautor inrait si fumator de ierburi? Nu te temi ca prinde gustul? ____________________________________________________ You cannot both dance and not pay the piper.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...