Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Dr. ALBU DRAGOS 6


Recommended Posts

Monas,felicitari fata draga! Sarcina usoara si un bebe lipicios 9 luni![flo][flo][flo]Imi dai sperante mari..tanand cont ca suntem niste "flori de copii" dpdv al varstei[:D]Eu mai trag cu ochiul si dincolo...[:D]
Citat:
citat din mesajul lui aristica
lumi, lumi, lumiiiii, Monas e gravida!!!!!MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTAid="teal">
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aristica,abia acum am vazut ce valoare mare are la beta,eu cred ca sunt trei ,oricum merita un asa frumos si mult asteptat cadou

Felicitari Monas,felicitari,felicitari pt [bibe][bibe]

Pupici[pup][pup]

 

Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot+mutatia A1298C genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aristica
lumi e perfect. ii tin pumnii! Sa ne ti si pe noi la curent cu evolutia ei. Cumnata ta a facut tot protocol lung? Tot cu difereline, apoi menopur? Cati ani are? da-mi si mie detalii, ca deja incep sa "ma compar" ca sa vad cam la ce sa ma astept.[alcool] Tu, cu 2 mutatii, ambele hetero, faci clexane?mire daca nu ma insel, tu luni, saptamana viitoare, te duci la eco? si afli ce e si-al doilea prunc? Doamne ajuta sa fie sanatosi amandoi ca si daca vei avea 3 baieti, important este sa fie toti sanatosi!elenush tu cum mai esti?MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTAid="teal">
align="right" id="quote2">Gabi,vb luni pt ca eu sunt in week-end la mare si nu prea pot intra pe netPupici[pup]si weed-end placut si racorosMutatia MTHFR C677T genotip heterozigot+mutatia A1298C genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

 

Am fost saptamana trecuta la Uschi la Fundeni... tratament cu aspentre, vit C, E, Complex de B-uri si acid folic si pe viitor daca incep o noua stimulare: Femibion si Clexane sau daca se intampla natural (cine stie :)) Clexane urgent! si telefon!

Am focut o boacana ieri...am facut o chestie ciudata...mi-a amortit capul si o bucata din mana stanga si am ajuns la spital...cu duresi in ceafa puternice si stati de voma...m-au luat in primire ma-au cautat pe toate partiele...nu prea isi dadeau seama ce ar putea fi exact...oricum a fost o chefalee violenta cu vertij si pe fondul de risc de tromboze(ca de si eu un pic mutanta) m-au trimis azi sa-mi fac un Angio RM. Din fericire totul este ok, dar cica sa am grija si sa ma tin de tratamentul de la Uschi musai.

Maine vom pleca la Sovata...relaxare...o sa fac si ceva tratament cu namoale si saraturi...

Va pupic pe toate si va tin pumnii!

[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

super racoare azi noapte

as fi dormit si mai bine daca n ar fi fost drumurile la baie si la frigider dupa apa

 

la 12 avem eco[pk][pk][pk]

abia astept mi e dor de puii mei

 

 

monas felicitari

la 6sapt cand ai prima eco vei afla cati puiuti sunt

 

pupi fetelor si o sapt racoroasa

 

[gravi] +16 si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lumi astept cumintica sa-mi dai detalii. Vineri, saptamana asta,mergem si noi la mare, daca va mai duceti, poate ne vedem la o bere rece-rece.

Monas hai ca m-ai prins cum "ma" laudam eu cu reusita "ta", dar ce sa-i faci daca m-ai bucurat nespus de mult? [pup] Vezi ca mire de aici are gemenasi, poate citesti din urma sa vezi ce valoare a avut ea la beta, desi tu ai facut beta la 14 zile si oricum era putin mai mare decat dac-o faceai la 12 zile, d-asta ti-am zis eu vineri ca banui c-ar fi doar 2. Dar iti amintesti de rauras-de-nuferi cu valoare de 800 care a avut un singur bebel?...si ea parca tot la 14 zile a facut beta...

elenush ce manifestare oribila au avut mutatiile astea la tine, Doamne! bine ca ti-ai revenit. Poate aveti noroc la Sovata , va relaxati si va intoarceti 3 [olala]

mire ard de nerabdare sa te intorci de la eco. Sper sa vi cu un "cuc" si-o "galusca" [:D]

 

MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTAid="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, beta asta ne baga in ceata!

 

eu n-am facut FIV la Medlife, dar am avut 3 embrioni de ziua 3, pusi inapoi. Beta a fost in ziua 12 de la ET 358,4, iar in ziua 21...6838!!!

 

Am facut eco transabdominal la o dr care nu e ginecolog, si mi-a zis ca vede doar un saculet, dar joi ma duc la o eco transvag (as fi in saptamana 6).

 

Wish me luck, sa mearga bine de data asta, indiferent cati or fi!

va tin la curent

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...