Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mirela2
Citat:
citat din mesajul lui violeta70
Mirelush pe cand urmatoarea echo? Nu de alta dar astept sa se confirme ca este [fetita] Va pup [pup] Adriana
pe 9 august[pk] [gravi] +12bis cu [baietel] si [am] [ruga]
Mirela,mai ai putin si atunci o sa vezi si pasarelul la fetitza Pupici[pup] Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot+mutatia A1298C genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor; eu am facut histeroscopie luni cu dr albu, arthrotec mie mi-a dat duminica dimineata intravaginal si inca 3 pastile oral (2 duminica si 1 luni dimineata) eu am asteptat destul de mult pana am intrat sa fac histeroscopia deoarece am avut perfuzie cu algocalmin si ketonal inainte de histero si dupa cu glucoza; procedura efectiva a durat vreo 15 minute
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am luminat[bang]ca nu am inteles cand sa iau intravaginal...deci dimineata si cate o pastila la 8 ore.Cat te-a costat?Esti OK? Ai avut dureri sau sangereri dupa? Ti-a dat ceva tratament dupa?[ pup][flo]
Citat:
citat din mesajul lui roxi25
buna fetelor; eu am facut histeroscopie luni cu dr albu, arthrotec mie mi-a dat duminica dimineata intravaginal si inca 3 pastile oral (2 duminica si 1 luni dimineata) eu am asteptat destul de mult pana am intrat sa fac histeroscopia deoarece am avut perfuzie cu algocalmin si ketonal inainte de histero si dupa cu glucoza; procedura efectiva a durat vreo 15 minute
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lyly mar, histero am facut-o cu anestezie locala, m-a costat 640 ron, am simtit ceva dureri pana si-a facut efectul xilina, dupa a fost ok; mai greu mi-a fost ca nu am mancat si baut apa pana la ora 16 cand am intrat, desi eram programata la 13, dar mi-au bagat inainte perfuzia cu calmantele nu am avut dureri dupa interventie, am sangerat destul de tare in seara respectiva, urm 2-3 zile am avut doar maroneli; mie mi-a gasit 3 sinechii si mucoasa inflamata multa sanatate, sa scapi repede!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lyly tot 640 am platit si eu de asteptat n am asteptat mult a durut putit injectia cu xilina, apoi a fost super ok m am si uitat in ecran sa vad ce e pe acolo tot sinechii si mucoasa inflamata a gasit si la mine bafta multa eu am facut o de oaie azi am lesinat de 2 ori dimineata n baie de m am lovit la un picior de numa si apoi in masina cu al meu s a speriat saracu imi vine sa vomit non stop nush ce sa mai fac[bang] [gravi] +12bis cu [baietel] si [am] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai mire stiu ca-i normal sa se mai intample asta si poate ca la tine ar fi bine sa nu mai iesi in caldurile astea. Astazi este ingrozitor de cald, probabil ca nu esti nici foarte bine hidratata de la varsaturi. Incearca sa te protejezi, ca nu mai esti singurica, acum ai 2 bebici carora sa le porti de grija![pup] elenush tu ce zici? Ai vesti legate de raspunsul la tratament? lumi tin pumnii stransi pentru rezultatul sotului tau...chiar ma uitasem la rezultatele de pe net de la spermocultura la sotul meu si mereu i-au iesit bine...Doamne-ajuta sa iasa la fel si acum! MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...