Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 6


Recommended Posts

Aristica,asta imi doresc si eu sa iasa bine analizele ca mi-au dat de cap perioada asta.Vom vede,tocmai marti sau miercuri avem rezultatele si sper sa se fi sterilizat acel enterococ,ca nu-l mai suport[bang] La tine cum merge amenajarea casutei voastre? Elenus,tu ce faci,nu ne mai spui nimic? Mirela,grija si atentie maxima pt ca acum mai ai responsabilitatea a inca voua vietisoare Pup fetele[pup][pup] Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot+mutatia A1298C genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna!!! Asta seara au fost ultimele injectii si tot azi ultima eco, estradiol, progesteron. Outzele au crescut binisor, endometru este bun... Maine fac Pregnylul si luni la punctie!!! [ruga] sa fie bine... Mirelus cum este dupa punctie? Ca nu prea stiu la ce sa ma astept... Artistica, Lumi, Hope, Lyly...va pupic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara fetelor in primul rand felicitari noilor mamici noi, dupa caderea de vineri am ajuns la spital la urgenta bebei sunt ok, am avut bafta ca nu am cazut pe burta se miscau tare frumos, le am ascultat si inimioarele eu am stat pana azi la perfuzii cu vitamine (aduse de acasa, ca spitalul nu are) si metroclopramid si calciu n am dormit mai de loc, in prima noapte a venit pe la 3 o gravida cu contractii......care pana dimineata la 10 a nascut iar aseara ne am procosit cu o colorata care a urlat ca tampa toata noaptea,nu avea toate tiglele pe are ea era in 34 de saptamani si vroia sa nasca azi am fost cat de cat ok, am reusit sa beau ceva si am si mancat mi au iesit nalizele cam proaste anemie si microcalculi la rinichi cam atat....dupa al meu .....el m ar mai fi lasat la spital spitalul (Filantropia) e ok, curat, personalul dragut, cu 2 exceptii, e asistente cam acre papa bunut se poate naste acolo......abia astept, dar pana la iarna...ohoooo va pup si o seara frumoasa fetelor [gravi] +12bis cu [baietel] si [am] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elenus26
Buna!!! Asta seara au fost ultimele injectii si tot azi ultima eco, estradiol, progesteron. Outzele au crescut binisor, endometru este bun... Maine fac Pregnylul si luni la punctie!!! [ruga] sa fie bine... Mirelus cum este dupa punctie? Ca nu prea stiu la ce sa ma astept... Artistica, Lumi, Hope, Lyly...va pupic
dupa punctie, o sa puna in patul din rezerva cam o ora, ca sa iti revii dupa anestezie. ti se va spune cate ovocite ai avut te suna a doua zi si iti spune situatia embrionilor siziua transferului baga proteine la greu, oua, lapte, peste ca sa creasca ouatele mari ceai de cretioara [pup] [gravi] +12bis cu [baietel] si [am] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...