Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 6


Recommended Posts

mire ma bucur ca ai auzit inimioarele, ca bebeii sunt bine, inaota in voie si ca ai reusit si tu sa mananci putin.[pup] Lyly tu esti o minune, ne sustii pe toate, dar tu in ce stadiu esti? Nu ne spui nimic despre tine?[flo] lumi abia astept sa iasa rezultatul sotului, poate incepi Ac si ne nimerim impreuna la Albu. Succes pentru intalnirea de maine. Sa ne zici cand incepi.[olala] elenush am sa intru azi de multe ori sa vad cand vi cu vesti depsre oute, dar la cat de bine ai raspuns la tratament, sunt convinsa ca vi cu vesti bune. Doamnne-ajuta! iti tin pumnii stransi.[pup] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

BUNA fetelor ce mai faceti, vad ca sunteti active.... artisticaam citit pe alt forum ca ai nevoie de prg injectabil, eu mi am anulat fivul si tocmai mi a adus cineva din Germania prg depot de 250 o cutie cu 5 fiole nedesfacuta, am si bonul....dc ai nevoie astept un mesaj....te pup si bafta.... mirela2, lumimar, elenus, etc....[pup][pup][pup]
31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anabel merci mult de tot, dar astept un raspuns de la sotia sefului meu care este acum plecata in Germania. Are la ea o reteta pentru progesteron depot, 2 cutii. Sincer, as cam cumpara-o si pe cea de la tine. Imi spui, te rog frumos, cat costa si daca ne putem intalni in Bucuresti? [flo] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aristica, eu fac vineri histeroscipia.Sotul termina pe 1 aug trtamentul pt ecoli,astepta 3 saptamani si face analizele si dc totul este OK ,probabil din septembrie incep si eu.....[flo] Mire ,bine ca sunteti bine![flo] [pup]fetele Lyly tu esti o minune, ne sustii pe toate, dar tu in ce stadiu esti? Nu ne spui nimic despre tine?[flo] [b
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sigur ca ne putem intalni...din cate imi amintesc costa in jur de 35 eur 5 fiole...dar ca sa fiu mai sigura ma uit acasa pe bon si iti dau msg...nu e nicio problema dc nu il iei oricum il aveam in casa pentru orice eventualitate...[pup]
31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
dragele mele, am o intrebare intrebatoare... cand e dr. albu in concediu? stiu ca este in august dar nu stiu in ce perioada... multumesc! [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
dupa 19 parca eu tre sa ma duc sa mi citeasca rez de la DT zilele astea si pe 9 la eco il mai intreb o data, asta daca nu stie alta fata sigur [gravi] +14 cu [baietel] si [am] si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi mult mirela... ma intereseaza mai mult cand revine din concediu ca vreau sa imi fac o programare la eco la sf lunii august si cele de la programari nu prea ma ajuta... daca poti sa il intrebi ar fi super... asta daca nu stie altcineva de aici, bineinteles... [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mami eu il intreb peste 3 zile, cand ma duc la control de o luna de la laparo, ca nici eu nu mai stiu exact cum are concediu si cand ma uit pe desfasuratorul meu de protocol lung, nu cred ca mi-a pus ecografiile edificatoare de oute cand e el plecat. Daca ai rabdare pana joi, te anunt cu mare placere. Desi...daca nu ma insel, maine seara e programata lumi la el. Poate-l roaga ea sa ii zica cum are CO.[pup] ...stiu ca-i o chestie de feeling, ca d-asta m-am intors si eu de la PK si am ramas la Albu anul asta, dar tu nu esti dispusa sa incerci cu outele tale in tara? Bine, ce-i drept, Albu spune ca i-au venit dame cu rezultate frumoase de la Budapesta, dar, cine stie ce feeling oi avea si tu?![:D] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aristica
mami eu il intreb peste 3 zile, cand ma duc la control de o luna de la laparo, ca nici eu nu mai stiu exact cum are concediu si cand ma uit pe desfasuratorul meu de protocol lung, nu cred ca mi-a pus ecografiile edificatoare de oute cand e el plecat. Daca ai rabdare pana joi, te anunt cu mare placere. Desi...daca nu ma insel, maine seara e programata lumi la el. Poate-l roaga ea sa ii zica cum are CO.[pup] ...stiu ca-i o chestie de feeling, ca d-asta m-am intors si eu de la PK si am ramas la Albu anul asta, dar tu nu esti dispusa sa incerci cu outele tale in tara? Bine, ce-i drept, Albu spune ca i-au venit dame cu rezultate frumoase de la Budapesta, dar, cine stie ce feeling oi avea si tu?![:D] MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA
multumesc mult aristica... e ok si joi dar in cazul in care merge lumi la el mai devreme e si mai bine... eu il cunosc pe albu, am mers la el la ecografii, am facut chiar si o histerocopie la el... imi place mult ca medic insa "feeling-ul" meu imi zice sa merg in budapesta... dar o sa fac ecografia de ziua 6 in tara si vreau sa merg la albu... si vreau sa fac si ecografia din timpul ac-urilor tot la el... ca, sincer, e un ecografist de nota 11 +... [flo] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...