Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 33


Recommended Posts

Raluci ce plimbaret e Bubu [olala] , imi pare rau ca nu am apucat sa o filmez pe Sabina cum il aplauda la fiecare pas [:D]

ai baiat mare, ce sa mai.... [pup]

 

_________________________________________________

Ancaid="red"> mamica fericita deid="purple"> [copil] Sabina Ioana id="red">(03.11.2009)id="purple">

Comoara meaid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!

Cory ca sa evitam mofturile din masina am plecat in miez de noapte si a fost ok Cand s-a trezit a mancat si apoi a adormit la loc

Ieri am despachetat bagaje, am facut cunostinta cu spatiul si n-am apucat sa citesc(nu

pot folosi laptopul asa ca ma chinui cu tel) Andra e foarte vesela se simte super si sta cam toata ziua la aer ceea ce pe mine ma bucura si totodata ma face sa va invidiez si mai mult pe cele care stati la casa.

Va pupik pe toate si merg sa vad dak reusesc sa dorm oleaq

 

Mami fericita de strumfita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

In speranta ca nu ati uitat de tot de mine, vreau sa urez si eu la multi ani tuturor sarbatoritilor de ieri si azi (si din zilele in care nu am putut posta) si vreau sa va multumesc pt urarile de ieri. [pup]

 

Eu am calculatorul cu multi virusi si incerc ca atunci cand il deschid sa salvez cat mai multe lucruri din el, mai am doar filmuletele de salvat.

 

Vreau sa urez multa sanatate puilor bolnaviori si sper sa isi revina cat mai repede si sanatate si mamicilor bolnave (Diana, Lavi - atat am retinut).

 

Am vazut filmulete frumoase si poze superbe cu fulgusorii nostii scumpi.E minunat sa ii vezi cat de mult s-au schimbat si cum sunt acum in continua miscare.

 

Noi de vreo 2 zile am inceput sa ne impacam cu legumele, azi am introdus si ficatelul de pui si pe care momentan il accepta usor. Maine vreau sa ii dau sfecla rosie. Tot un pic constipat suntem, am inceput sa ii dau suc de morcovi dimineata si seara, sper sa se regleze mai repede, ca tare mi-e mila sa il vad cum se chinuie.

A inceput si Robert sa faca asa cum facea Rechinasa acum cateva luni cand sta in 4 labe, dar la fel ca si ea nu pleaca mai departe. Facem ca si Bubu pasi daca suntem sustinuti si am invatat sa batem palma. Cam atat din categoria cra-cra.

 

M-am bucurat de surpiiza facuta de tati Stefi lui RamoX, tinem pumnii sa se rezolve lucrurile intre ei.

 

Si noi luam fier 10 pic pe zi la indicatia medicului, si ne-a spus sa luam si 10 ml de calciu pe care inca nu i l-am dat inca.

 

Am vazut-o si pe Stephy, chiar imi era dor sa o citesc.

 

cam atat momentan ca iar face figuri calculatorul.Ii dau un restart si mai salvez un filmulet.

 

Va pup pe toate![pup]

 

mamica implinita de bebe Robert Andrei (14 decembrie 2009)

poze bb Robert

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

shtephy, crissa[pup][pup][pup][flo][flo][flo]

 

shtrumphy ma bucur ca drumul a decurs fara probleme...sper sa se acomodeze pitica bine...pupic!

 

Licurix faina harta...aia...pacat ca nu stau si eu la capitala..

 

Despre noi...azi am facut efortul si m-am deplasat cu greu la biserica sa vb cu popa de parastas si dupa aia am mers si la restaurant sa stabilim meniul...am avut noroc ca ne-a facut patronul reducere si platim pentru o ciorba si un felul doi numai 16 lei. Bine ca a avut bunicul sotului bani in banca...altfel habar nu am de unde mai gaseam bani si de praznice si nebunii.........

 

Rares a fost cumintel...in biserica le=a povestit peretilor pictati...iar la restaurant a batut cu pumnul in masa... Sa ma laud...am mers cu masina singuri, numai noi, si am reusit sa il conving sa stea in scaunelul lui fara sa urle...de obicei avem scandal....

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonsorele [pup]

 

Vreau doar sa va spun saru'manushitzele pentru comentariile la poze [:I]...am vazut si eu in sf. filmuletele cu David de Dana [pk], apoi filmuletul cu Bubu [pk]..si desigur, filmuletul cu Teo de Diana [pk]

 

Maine plecam la tara...si intre timp mai caut oferte pentru marea noastra....

 

[pup], vorbim.id="Comic Sans MS">id="purple">

 

_______________________________

[il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [il]

 

"Children make you want to start life over."

Muhammad Ali

id="right">id="Comic Sans MS">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt prin zona, dar fara nici un chef..am o stare de toata cacaua. Vreau si eu concediu undeva, vreau si eu multe pt fata, vreau sa putem sa ne mutam la apart nostru, vreau vreau vreau..si raman cu vrutul.

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

rechinas in pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt

 

aveam ceva inteligent de spus, dar am uitat [bibe]

 

cra-cra: azi s-a jucat Santiago pt prima oara cu 2 jucarii, adica le-a ciocnit una de alta asteptand sa se intample ceva (sunt de alea cu fuluierici in fund [:D]).

i-am facut si un filmulet cum arunca jucariile jos si se uita dupa ele sa vada ce fac ele pe parchet [8D]

 

non-cra-cra - ieri ii dadeam iaurt si am lipsit 10 secunde sa inchid usa la balcon si l-am gasit gustand din lingurita singur. borcanul de iaurt nicaieri, doar ce sa vezi? din scaunelul lui picura pe jos iaurt! si-l varsase pe tot in poala [alcool]

 

azi a facut un kk (scuze) si la 5 minute altul. l-am lasat pe canapea cat am aruncat scutecul, si cand veneam victorioasa cu scutec curat (20 de secunde a durat de data asta) l-am gasit sarind in al3lea kk, cu entuziasm maxim. sa mai zic ca nu era nimic pus pe canapea? patura sau altceva... [alcool]

 

am lipit deja usile la dulapuri si caut prin casa tot felul de itemi care sunt non-jucarii pt ca doar alea sunt interesante mai nou. tocmai vroiam sa-i comand o jucarie, dar m-am cam razgandit. mai bine ma duc la articole de menaj ca va aprecia mai tare [:D]

 

 

ce bem in seara asta? mor de sete si somn [nani]

 

Monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok, prezenta ca n-a fost facuta de mult:

 

Alexa a zis ca a fost la echo, s-a bifat, Lidia ca pleaca la Iasi, bifat, Lumi e in vacanta, bifat

Miany?

Simina?

Dymomo? mai chiar nu mai apuca sa intre deloc?

Many? Cand pleci la Bacau? [8D]

Ali?

Mitzi si familia de mitze?

Ionela?

FDaniela?

Laura-andreea? miss you [flo]

Lalu?

Ramonika? ne-ai sedus si ne-ai abandonat? [:D]

Lauradi?

Doris?

Floricik?

 

pe restul v-am cam zarit in ultima saptamana [pup][pup][pup] si pe cele nelistate le asteptam la apel. Ah, Biara? pe unde umbli doamna?

 

 

ok, am strigat si catalogul, va pup. (tot nu mi-am amintit ce aveam sa va zic [alcool])id="size1">

 

Monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...