Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 33


Recommended Posts

mneata

 

Iar m-a trezit in palme s maraituri asta mic[emoticon care casca muuuuult]

 

Si al meu e cu non-jucariile... dar incep sa cred ca nu are ceva impotriva jucariilor pe care mama da o caruta de bani ci pur si simplu incearca sa atinga tot ce vede.... si daca se poate lua acel ceva... il studiaza intens.

Acum ne bem cafeaua ( eu si mihnea) el fiind fascinat de ceasca cea rosie.

Vorbeati de pet-uri. Al meu le vrea pe cele de 2 l si, daca se poate, pline. Rad teribil de el ca nu le poate urni. Dar munceste cu sarg la ele.

 

 

Mami fericita de [copil]Mihnea

Mihnea creste mare (14.11.2009 )

aniversarea nuntii

POZE

id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

la capitolul mancare.... cat a facut febra a papar exclusiv san ( eu faceam papica pentru el cu sarg, si o mancam eu... norocul meu ca-mi place)

Are zile cand mananca fructe si nu pune gura pe legume. Dar si zile cand face invers.

Astept analizele si ne bagam si noi pe iaurt si branzica . incep sa cred ca sunt cea mai in urma cu diversificarea. nu incerc deloc sa bag prea multe chestii . Poate si din comoditate.... dar si de teama alergiilor. Ficatul cred ca il voi baga foarte tarziu. Oul... inca nu stiu cand si de care... tare ma tem ca voi da din comert... ca de ouale de tara ma tem . Nimeni nu stie exact cat sunt de proaspete ouale alea. Cred ca sunt prea paranoica la faza asta.

 

Una peste alta... mi-e tare dor de al meu sot... si amr 30zile... o groaza!!!!!

 

Ramonixxxx , spre ca sunteti bine. Sper ca ati gasit calea sa comunicati constructiv. oare de la voi sunt artiviciile alea noaptea? sau or fi fulgere de la vreme???

 

Mami fericita de [copil]Mihnea

Mihnea creste mare (14.11.2009 )

aniversarea nuntii

POZE

id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele[flo]

 

Nu ma mai repet ca a raspuns Flavours cu privire la pozici. [8D] Am vazut ca si Smarandita are retineri sa posteze pozute cu bb. Oricum, de vazut i-ati vazut si ii stiti pe ai nostri insa preferam sa nu riscam nimic,cand e vorba de bebici(tot felul de povesti groaznice despre pozeici cu bbei furate si puse pe tot felul de site-uri neortodoxe...)...Imi pare si mie rau de comentarii[q] dar le apreciem pe toate si ne bucuram ca va plac bebicii nostri. Si noua ne plac toti copilutii fulgusori dragalasi[olala][pup]

 

Ieri am incercat un borcanas BIO de la Hipp-pui cu orez si legume. ce credeti? E CAH!!!! [:D] Oricum nu ma incantau deloc dar eram curioasa daca macar astea ii plac...

 

Ma duc sa mai strang lucrusoare pt plecarea de duminica si revin

 

Va [pup]

 

 

 

Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa va mai destindeti...ia priviti aici

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca veni vorba de pozici, am si eu o intrebare, desi as putea sa caut io pe acolo sa imi prind urechile:

[?]oare pot sa imi fac albumul privat si sa poata vedea pozele doar persoanele favorite?[?]

 

si inca ceva, a trebuit sa o fac..am sters contul meu de pozic de pe nov.dec.[q] Am mai citit odata toate commenturile voastre dragi, m-au napadit lacrimile de emotie, dar am sters contul.

Acum incerc cumva cumva sa fie privat si albumul meu de la semnatura.

 

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

rechinas in pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurici[pup]-am incercat si eu toate posibilitatile dar inafara de a fi putea fi vazut doar daca te loghezi nu am gasit alta solutie. Asa ca...cu parere de rau, l-am sters[q] Si eu am cautat o solutie dar n-am gasit. Daca gasesti tu, sa ne anunti si pe noi[pup]

 

Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda...ma gandeam eu...of, asta e. Prefer sa facem o intalnire mare cu mamicile si [bibe]bebelacii scumpi si sa ne vedem live[:)] Am tot zis ca la o viitoare iesire in parc semnez si eu condica [:D] Iar cu fetele care nu-s din Buc,(Laurici) gasim noi o solutie. La mare sigur ajungem anul asta, macar 2-3 zile[pup] si ne vedeeeem [:D]

 

Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offf..amenintari de astea[:D] am mai primit Cory, da inca nu am mai vazut nici un fulgusor live inafara de Iulia a Broscutei![q]

 

no si apoi imi dau seama cum e sa fii in concediu, numai chef de stabilit intalniri nu ai[:)]. Plus ca trebuie sa sincronizam si programul pruncilor de odihna/papa si iar un motiv de stres.[alcool]

Asta e, 'ne vedem' aici oricum, oricand![pk]

[:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

 

rechinas in pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...