Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 33


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Flavours
laurairina, chiar vroiam sa te intreb, tu fiind la mare nu duci rechinila in valuri (adica sa o balacesti nitel la mal?)
align="right" id="quote2">[:D]am dus-o o data cand era maraita ca era fix ora ei de somn, si bineinteles ca nu ne-a tihnit deloc, a marait non stop. Am bagat-o cu piciorutele in apita da' a plans..[alcool]Cica zilele astea apa marii o sa aiba 25-26 grade. Poate reusim sa ne mobilizam sa mergem la plaja, doar ca rechinasa e cam racita, i-a trecut tusea dar e cu niste M [bang][bang][:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D] rechinas in pozici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Flavours

in rest, asti mai pomenit copil care sa prefere iaurtul imputit de capra, oul, carnita cu legume in detrimentul fructelor? la orice fruct face mofturi si mananca foarte putin... cat o mimozica. dar ma gandesc ca oricum are timp sa descopere placerea gustului dulce mai tarziu...

mamica lui Tudor (04.11.2009)

Tudor in poze
Tudor in filmulete
align="right" id="quote2">

neatza, da, am pomenit...Sabi mereu lasa cateva lingurite de piure de fructe in castronel, cand papa legume (cu ou, cu carnita de pui, cu peste) linge castronul, nu ramane nimic [:D]

si la noi e la fel cu sticla de apa plata... daca-i dai putin sticla sa-i roada dopul nu mai ai treaba cu ea minute bune [:D]

nu mai stiu ce vroiam sa zic...ma intorc sa recitesc [alcool]
pupici la fete

_________________________________________________
Ancaid="red"> mamica fericita deid="purple"> [copil] Sabina Ioana id="red">(03.11.2009)id="purple">
Comoara meaid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LMA NA_BO

SA FII IUBITA, FERICITA SI SA AI PARTE NUMAI DE IMPLINIRI ALATURI DE CEI DRAGI!

La multe lunite si fulgusorilor sarbatoriti!

id="size3">id="red">

 

Lid="green">aid="purple">vid="red">iid="navy">nid="orange">iid="red">aid="blue">, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristianid="red">, un [*] grabitid="red">!
Asa creste puiul meuid="red">

Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!

(Lev Nicolaevici Tolstoi)

id="Stencil">
id="right">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Am o lene de ma doare...[:D]

 

Fetele care va feriti sa puneti poze: haideti pe Facebook. Pot fi vazute doar de prieteni. Eu nu m-am ferit sa pun poze cu noi. Am evitat sa se vada "tot". M-am gandit ca oameni nebuni gasim pe strada, in concedii...etc

 

------------------------

Dana, mami fericita de [copil] David ( 2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

Albume fotoid="size1">id="Times New Roman">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana ai dreptate, sunt peste tot nebuni dar mai bine sa fiu precauta, atat cat pot...[:)] (parerea mea) Buna ideea cu Facebook Noi avem cont , asa ca ne vedem acolo daca e [:D][pup](schimb de id-uri pe PM pt cine doreste si are cont)[pup]
Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Neata!Am o lene de ma doare...[:D]Fetele care va feriti sa puneti poze: haideti pe Facebook. Pot fi vazute doar de prieteni. Eu nu m-am ferit sa pun poze cu noi. Am evitat sa se vada "tot". M-am gandit ca oameni nebuni gasim pe strada, in concedii...etc------------------------Dana, mami fericita de [copil] David ( 2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue"> Albume fotoid="size1">id="Times New Roman">
align="right" id="quote2">Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dap, feisbucu e mai safe cat de cat.

 

ancutza, atunci e bine facem un club al bebicilor carora nu le place dulcele (deocamdata) [pk]

 

laurairina, am vazut 2 pozici la plaja cu rechinitza si mami, dar ma gandeam ca eu sa stau acolo cred ca as fi la primul scancet de dimineata pe plaja. am vazut si colac pt brotacei de varsta lor cu suport la fundic.

 

p.s. - mi-as schimba semnatura ca sa nu amagesc lumea cu pozele, numai ca imi da eroare de fiecare data cand incerc sa accesez contul.

 

mamica lui Tudor (04.11.2009)

 

Tudor in poze

Tudor in filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Cory_B
Dana ai dreptate, sunt peste tot nebuni dar mai bine sa fiu precauta, atat cat pot...[:)] (parerea mea) Buna ideea cu Facebook Noi avem cont , asa ca ne vedem acolo daca e [:D][pup](schimb de id-uri pe PM pt cine doreste si are cont)[pup]
Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Neata!Am o lene de ma doare...[:D]Fetele care va feriti sa puneti poze: haideti pe Facebook. Pot fi vazute doar de prieteni. Eu nu m-am ferit sa pun poze cu noi. Am evitat sa se vada "tot". M-am gandit ca oameni nebuni gasim pe strada, in concedii...etc------------------------Dana, mami fericita de [copil] David ( 2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue"> Albume fotoid="size1">id="Times New Roman">
align="right" id="quote2">Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
align="right" id="quote2">Eu respect alegerile fiecareia. Am spus doar cum gandesc eu.[flo]Eu sunt Dana Necula pe facebook. Daca imi cere cineva prietenia sa mentioneze nickname-ul de pe forum.------------------------Dana, mami fericita de [copil] David ( 2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue"> Albume fotoid="size1">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...