Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Eu sunt rabdatoare, AB. Poate poate n middle school... Nu stiu sa invete o lectie, ei daca au facut tema (copiere din carte; mai putin mate) cica i lectia gata [bang] Lupte mari am avut anul asta pe tema asta. Don't throw with stones if you live in a glass house. corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sper sa nu ajungem la after school. I-am trimis mesaj mexicancei care tb sa se mute la mine din August, sa confirme dc vine sau nu (era vorba sa mai stea cu fi-miu cand calatoresc si ocazional cand mai am un dinner de lucru sau vreo problema la job). Mi-a dat ea mesaj acu vreo saptamana sa ma intrebe dc o primesc sau nu, i-am zis ca da, dar nu mi-a mai raspuns de atunci. Vad ca nu mi-a raspuns la mesajul de azi. As vrea sa stiu sigur, poate aranjez cu ea sa stea cu fi-miu 1h dupa scoala macar 2-3 zile pe saptamana si in rest mai pot veni si eu si sa ramana after school doar ocazional. Dc nu mai vine asta tb sa ma apuc imediat sa caut pe altcineva. Deci iar sunt cam stresata of[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

josefine- la multi ani! sa fii fericita, ca frumoasa si desteapta esti! [flo][pup] philip- pe cand a ramas marea intalnire? arati foarte bine in poze[olala] eu m-am trezit la cumparat flori[:D],le-am pus in ghivece si arata superb[olala] ramona- eu am urmarit Dancing with the the stars - si nu a castigat Gill preferatul meu [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma bazez pe SAHMs, din cauza de mommy wars [:D] Nici macar nu ma obosesc sa intreb, nu cred ca ma ajuta. Dc nu vine mexicanca, caut pe altcineva sa stea cu mine si rezolv. In cele din urma cred ca tb sa imi iau au pair, dar ce ma tine este faptul ca cica regula e ca nu pot sta peste noapte cu copilul, ori dc nu stau cand eu sunt plecata, atunci nu merita 1000 pe luna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...