Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

E si asta cu babysittingul o varianta, dar e naspa sa scoti copilul din scoala, ori eu o sa am problema asta pana pe la 18 ani ai lu' fi-miu, deci imi trebuie o solutie pe urmatorii 11 ani [:D]. Trebuie sa tin pe cineva in casa cu mine. Nu imi convine, dar asta e, undeva tb facut un compromis. Si nici plimbat copilul pe la prieteni si milogit de fiecare data nu imi convine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vine copilu' acasa cu aria cercului cica i pai r patrat [:(!], ii zic mai copile aia i placinta poate vrei sa zici pi. Nuuuuu mami. Ai dracului sunt americanii astia, tot modifica. Ma mir ca la unghiuri nu au gasit altceva in ce sa le masoare... Ruxij eu insist, intreaba la scoala la Bogdan. Ce te costa? La noi nu i razbelul ala de care zici. Fiecare tabara isi vede de treaba ei. Eu una de ex. m as baga ca tot sunt pe acasa mult timp. Don't throw with stones if you live in a glass house. corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ruxij, eu zic ca "war or no war"[:D], nu s-ar da o mamica din laturi sa cistige niste bani. Poate ai tu idei preconcepute.[:D] Plus ca iti doresti sa ai in preajma copilului tau un exemplu pozitiv. Eu cred ca ai gasi si ar fi dragut si pentru Bogdan sa fie cu vreun coleg. Vezi ce preferinte are intre colegi si alege in felul asta. Daca merge bine poate se rezolva problema si pentru cind calatoresti. Eu as incerca! Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele eu va pup si va urez o noapte buna! am capitulat. Ai vazut Ruxij, si Ramona zice la fel! razboi razboi dar un banut in plus prinde bine/ mai ales in vremuri de rastriste. Don't throw with stones if you live in a glass house. corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nope! I le-am lasat acolo ca stau bine. Sint mititele, sper sa aiba si evolutie lenta. Mai vreun an jumate incepe sa schimbe dintii, sper s-o tina astia pina atunci. M-am gindit ca decit s-o droghez sau sa ii faca anestezie generala mai bine asa. Pe Alexandru l-am dus la prietenul nostru (dentist "obisnuit"), i-a facut doua extractii si il pregatim de a treia. A fost OK, vin ceilalti anyway. Ceilalti sint hoti la drumul mare, le-am si facut raport la asigurare. M-a sunat rapid una mieroasa, sa trimita claim la dental insurance (aia adevarata, unde trebuia sa trimita din start in loc sa-mi ceara mie plata in full si pe loc). Acum sa-i vad cind imi dau banii inapoi, ca asigurarea le trimite lor cecul. O mai pun de o reclamatie![:D] Citi ani are "pirita" si care dinte-i vinovat? Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...