Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Masaj in Baia Mare-unde?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

http://www.missbeauty.com.ro/index.php?pag=masaje uita-te un pic aici, eu n-am facut masaj de relaxare, am facut cateva tratamente (impachetari, sauna), dar fetele sunt dragute si profesioniste. --------------------------------------------------- ''Daca poti, fii mai intelept decat altii, dar nu le spune''.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci. am incercat azi Freya. A fost OK dar se vedea ca nu stie unde sunt muschii. Stie cineva ceva despre reflexoterapeutul/ fizioterapeutul de pe Cosbuc vizavi de billa ( imi scapa numele). am incercat sa ma programez azi la el dar nu era liber decat peste cateva zile...E chiar atat de bun daca e asa ocupat? [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mary_allen1978/my_photos"]Michelle[/url][bicla]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
super misto salonul , am fost la cosmetica si la masaj , am ramas placut impresionata , deja sunt la al doilea abonament la masaj , recomand cu caldura studio INDIGO , e pe victoriei 96 sus la etajul 1 , mai multe detalii nu stiu decat numarul de telefon al tipei care-mi face mie masaj 0757708404 -Gabriela o cheama si la cosmetica e o doamna foarte simpatica , in rest nu stiu ce salon sa va recomand ca pe unde am mai incercat nu mia prea placut sau au fost tariferele mai mari ,
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...