Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC**52**


Recommended Posts

hello! ce liniste pe aici [:(] eu la servici, am niste probleme mari dar dupa joi va spun ce si cum pana atunci [ruga] si atat Danny , unde ai fost plecata in strainatate? in concediu? poate zilele astea incarc si eu poze...sper va pup ______________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url] [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bricolam#"]Bricolam[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bunaa

Dau si eu cu salutul pe aici...

Sunt inca in examene mai am unul maine si scap. Pana acum toate bune si frumoase. Am fost cu o colega intr-o tabara de engleza in Croatia... a fost de vis dar nu m-am bucurat prea tare cu piciorul meu entorsat.In rest astept ziua de miercuri 1 sept cand oficial va scrie pe mine CIC si 10 luni sunt liberaaa.[8D]Greu sa inveti cu copil mic...aproape imposibil...dar am reusit asa printre picaturi, noaptea , ziua sa citesc.Am fost extrem de stresata... acum incerc sa-mi revin.Stefy imi ocupa tot timpul... ceea nu poate fi decat de bine...e un rasfatat si un strengar.Am pus cateva poze cu el in contul comun de pe yahoo ca sa vedeti ce maare s-a facut( si frumos zice cioara).[olala][:)][pup]

 

Dany [mamica][copil]Stefan-Ioanid="blue">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un salut si de la mine...

Nu prea mai am chef de nimic!

Sunt in pregatiri, caci joi cred ca plec la tara pentru cateva zile, numai eu, fara sot, abia ma asteapta copilul!

 

Catutza, sa dea DD sa ne dai vesti bune, sa nu fie nimic rau!

 

Dany, ce putin mai ai pana la CIC...cred si eu ca abia astepti! Bafta la examenul de maine! Ma duc sa vad si pozele cu strengarul tau!

 

Mari si Emma, sarcini usoare in continuare, iar lui Mari si nastere usoara ca nu stiu cand mai apuc sa scriu!

 

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sa vad poozeee [q] ,cum le vad?

Si acum sa salut si eu frumos [:D]: ce fac loaicele mele dragi? Bine,sanatoase?

 

Anca,ce fac piticii tai,cum se comporta baietelul in preajma surioarei?

Annie,pe unde mai esti?

Katty lasa mami,ca vine el si cheful inapoi,numai sa vrei si tu [pup].

danyalo bafta la examenul de maine [pup].

 

Laliid="purple"> mami de [caru]Paul-Iulianid="blue"> ( 01.10.2009)id="red">

Poate le puteti da un banut de ajutor : id="red"> Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefaniaid="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lali - iti dau eu PM cu toate indicatiile!!

[:)]

Caty-eu sper sa fie bine in final -orice ar fi!

Katty-esti suparata? Va pregatiti de scoala??

Gravidutele noastre [pup]

Ledi [pup] si tie si piticului!Cum va mai simtiti?

Gabi[pup] trupa!!

Anca -v-ati acomodat unii cu altii???

Adi si voi va pregatiti de scoala ??

Lilia, Annie,Daria,Raluca, Doina,Ioana, Aurora [pup][pup]

Eu nu mai pot invata....gata ... stop!Azi puficul meu a facut primii pasi f. timizi singurel prin casa...doamne ce am mai plans!!![olala][q][:)][pk]

Sper sa fiu mai activa de miercuri!!Si noi avem o nunta la tara pe 11 sept.

[flo]

 

Dany [mamica][copil]Stefan-Ioanid="blue">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello felinele[pup]

luni am fost la control, se pare ca voi naste (cezariana) la Bolintin ca acolo face medicul meu garzi...asta e daca Giulestiul ramane inchis...acum n-oi crapa cateva zile...sper sa fie ok...de fapt TREBUIE[asia]

Ema lucreaza acum 4 ore/zi ca invatatoarea tre sa faca planificarea, va avea iar zi plina cand incepe scoala...o sa aibe o vacanta( adica doar ore la scoala) 2 saptamani de cand nasc, sa-mi revin un pikut[olala]

 

Azi sotul va monta patutul, voi muta si comoda langa patut, soacra s-a apucat de spalat hainutele ...mai avem cate ceva de facut prin casa...administrativ, in rest eu cam stau degeaba ca nu am voie sa fac nimik 3 saptamani...sa iasa piticul copt ca lumea[olala]

 

pup leoaicele[flo]

 

BAZAR GENERAL PE DCid="green">[comoara]

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG

 

 

Mari,[gravired]35+[baietel] PETRUid="blue"> si mami de bomboana EMAid="red">id="purple">

 

AMR - 3sid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, ce fac fetele?

 

in primul rans scuze ca am disparut subit, fara macar sa urez ultimelor keioce din lista de sarbatorit, La Multi ani! scuze, dar am disparut subit asa cum m-a lasat calculatorul,

 

nush daca Cata c-a spus, dar ...acum e ok, merge... am avut si soata in concediu, dar a trecut.. de maine la munca....

 

suntem ok, mai avem putin si incepem scoala, ne-am pregatit ...

 

 

va pup... inca sunt pe fuga, dar revin!

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragi feline,

am ramas cam de ...codita, noi eram mereu in frunte si acum lipsim de la apel.

hai sa mai povestim pe aici...nu sau terminat CO? va pregatiti de scoala?

 

HELOOOOOOOOO[pk]

 

BAZAR GENERAL PE DCid="green">[comoara]

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG

 

 

Mari,[gravired]36+[baietel] PETRUid="blue"> si mami de bomboana EMAid="red">id="purple">

 

AMR - 2sid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Mariilor ! Si daca aveti pe cineva de sarbatorit azi, distractie placuta si sa va traiasca.

Am gatat vacanta, gata, ne-am intors acasa. La gradi, la munci, la ploaie [:D].

Am plecat de la 39 grade si am ajuns la 14 ... mama, inca mi-e frig, cam juma de zi dardai ca am ramas setata pe vremea corsicana.

M-am indragostit, fetelor, e un paradis acolo, un paradis total, sigur cand s-a hotarat sa faca Raiul, Dumnezeu a facut teste in Corsica. O sa pun poze si va dau linkul, vreau sa castig la loto, sa-mi iau o casa de piatra intr-un sat corsican si insula scrie pe mine.... vise maica, vise

Pana una alta, ma intorsei la ploile mele bruxeleze, unde iarba e verde, bulevardul larg si ma asteptau toate florile de pe balcon intr-o explozie de culoare, mi-au facut revenirea la frig mai placuta si mai usoara.

va pup pe toate

 

In sufletul meu

 

Eu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...