Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC**52**


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui catutza
1. Eu cu Bia2. Danny cu Stefan3. Katty cu Andrei si lista e deschisa [;)]
align="right" id="quote2">Mi-ar fi placut si mie sa ma intalnesc cu voi...va "simt" dar nu va stiu tete-a-tete.Dar asta-i viata.Noi suntem asa cum ne stiti ...per total acum bine.Bogdi progreseaza,Isabella terorizeaza[:d]..dar cresc si totul se uita[asia]
id="right">Blogul Speranta moare ultimaBlogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="purple">id="Script MT Bold">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
Citat:
citat din mesajul lui catutza
1. Eu cu Bia2. Danny cu Stefan3. Katty cu Andrei si lista e deschisa [;)]
align="right" id="quote2">Mi-ar fi placut si mie sa ma intalnesc cu voi...va "simt" dar nu va stiu tete-a-tete.Dar asta-i viata.Noi suntem asa cum ne stiti ...per total acum bine.Bogdi progreseaza,Isabella terorizeaza[:d]..dar cresc si totul se uita[asia]
id="right">Blogul Speranta moare ultimaBlogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="purple">id="Script MT Bold">id="size2">
align="right" id="quote2">Gabi , si mie mi-ar place sa va cunosc personal dar din pacate sunteti departe raaau [:(] va [pup] si ma bucur ca sunteti bine!Mari , sa va traiasca flacaul! refacere rapida si laptic mult!Katty , multumim de info [pup]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ce faceti we asta? eu gatesc, calc, spal si fac curat...un we minunat [:D] plin de activitati casnice...______________________________________Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">BucatarealaBricolam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey la ceasul diminetii ca e luna plina si n-am somn de racita ce sunt intru sa urez Bun venit baietelului tau Mari- si tie sa-ti urez refacere rapida si lapte-n tzytzy...

Sarcina usoara -Emma mult a fost putin a ramas...am admirat si pozele cu strumful f. frumoase

Cata-spor la trebi casnice

Katty- ma bucur ca Andrei e pe drumul cel bun cu scrisul

Gabi- ma bucur ca sunteti bine... ba pe mine ma stii tet-a tete...:))

Lilia nu vrea sa vina cu Amelia?? Sa stabiliti si data plizz... poate vine si Doina ( copilutzu).Eu tre' sa dau de beut stiti voi pe'nce[8D][alcool][pk]

Annie- ma bucur ca esti bine si ca si Clau e bine

Noi am fost toti varza...Stefy mai rau ca a facut niste complicatii de la bronsiolita de a dat in pneumonie cu toate tratamantele lu' peste date si cu toti banii cheltuiti... pana la urma am luat-o babeste si l-am vindecat pe pusti dar cat am traaaas!!

De cateva zile am dat si noi de o "simpla" raceala... care ne rapune...

Va pup

 

Dany [mamica][copil]Stefan-Ioanid="blue">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dany voi pentru noi nu sunteti doar un nume pe ecran...ci mult mai mult.Al meu ma intreaba cate odata daca am mai vorbit..ce-ti face flacau??[pup][asia]

 

Kattysambata intra si hunii mei in atelierul de ciocolata...am stabilit sa mergem cu Gashca de Ct...abia le astept reactiile[olala]

 

Catutza[pup] poate candva...cand o sa am timp sa ma plimb la B nu doar la controale cand sunt fff stresata si fara chef sa vad si sa glumesc cu nimeni[asia]

 


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello!

 

Gabi , cum a fost la atelier? le-a placut la micuti? si mie mi-ar place sa va cunosc personal si poate o sa ne si intanlim pana la urma, nu se stie [;)]

 

Danny , ma bucur ca sunteti mai bine acum! [pup] si multa sanatate!

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

am trimis in contul comun un linck daca aveti placerea sa ne votati [;)] raman datoare [bere]

 

Adriana, Raluca, Katty, Daria, Annie , nu mai intrati pe aici deloc? [pup] fetele

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catutza
hello!Gabi , cum a fost la atelier? le-a placut la micuti? si mie mi-ar place sa va cunosc personal si poate o sa ne si intanlim pana la urma, nu se stie [;)]
align="right" id="quote2">Cam ASA a fost[:D]
id="right">Blogul Speranta moare ultimaBlogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="purple">id="Script MT Bold">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi , super distractie la voi acolo! Bigdan e un frumusel iar "huna mica" o dulcica [il]

noi nu am ajuns la atelier daram auzit ca e super interesant acolo!

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutari din tarile calde... sau foarte calde, aici vine vara inapoi, avem pest 40 de grade.. .horibil, astept un pic de racoare/ ploi

 

dodo, m-as baga si eu la cioco, ai tai micuti, care cresc rapid arat foarte bine , pup

 

cata, gradinita ma termina fizic, stat cu 30 copii afara la multe grade, apoi cand incep sa planga. si nu mai poti face nimic cu ei.... ser sa treaca repede si ei sa se obisnuiasca, ajunc acasa, il am pe Clau, apoi curatenie, papi, mai un FB.. .si trece ziua....

 

cum e Bia cu gradi?

 

va pup pe toate, cele care mai intra pe aici! si numai bine

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...