Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC**52**


Recommended Posts

Annie , ma bucur ca esti optimista! sper sa se obisnuiasca repede copilasii cu tine si tu cu ei si sa fie totul bine!

Bia e bine, am reusit sa o pacalesc...in fiecare zi de gradi cand nu plange primeste 1leu, face ce vrea cu banii ei, eu nu zic nu (doar cu juma de gura[:D]) isi ia de ei ciocolata, jeleuri si alte minuni la care eu stramb din nas cand le cere ca sunt pre multe dulciuri, acum cica strange sa-si mai ia o printesa sau un pitic al Albei ca zapada....nici ea nu stie ce vrea sa faca cu ei dar e bine ca am reusit sa o pacalim [;)]

Claudiu ce face, cum e cu scoala?

 

Katty , e mai bine Andrei cu mama ta? voi ce mai faceti?

 

Danny , cum se simte frumosul mic?

 

eu va [pup] pe toate, imi e dor de voi si de atmostera care era pe aici candva....

 

P>S> eu mor de frig la serviciu, nu ajunge deloc soarele la noi la gream [q] e super frig si se pare ca asa va fi toata iarna, daca nu ne mutam inapoi in birou nu cred ca scap iarna asta fara o raceala puternica [:(]

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello felinele[pup]

va multumesc pt incurajari...sunt bine, nici nu ma asteptam sa-mi revin asa de repede[flo]

bebe Petru e ok, papa si doarme[:D], asa ca am timp sa ma odihnesc, sa stau cu Ema si sa am grija de casa.

 

Pe data de 7 noiembrie vom boteza piticul si vom face si cununia religioasa.

 

Ema a avut bronsita acuta[bang], acum ii mai curge un pik nasul, sotul in schib e racit rau[bang][bang], dar ne revenim noi...numai eu si bebe suntem ok[:D]

va pup si ...mai scrieti si voi!!!

 

BAZAR GENERAL PE DCid="green">[comoara]

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG

 

 

Mari, mami de baietel dulce [baietel] PETRU MIHAI (23.09.2010)id="blue"> si de bomboana EMA (25.02.2002)id="red">id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui catutza
[pup]felinele dragi si tacute [pup]______________________________________Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">BucatarealaBricolam
align="right" id="quote2">Cam prea tacute [pup][pup]Laliid="purple"> mami de [caru]Paul-Iulianid="blue"> ( 01.10.2009)id="red">
Poate le puteti da un banut de ajutor : id="red"> Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubiid="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor,

la mine"se comprima "timpul [:I] nu-mi ajung orele la cate am de facut.D tot la 3 saptamani apare un wk acasa,sunt obosita si stresata cu clasa 1-a lui Bogdi.Sper sa-i gasesc invatatoarea/ul bun/a pentru el.

In rest Isabella ma tine in forma prin casa ma alearga pe afara sta lipita de mine [:-@].

Iar eu ma straduiesc sa tricotez/crosetez sa pot acoperi toate nevoile -necesitatile lor.Daca sunteti interesate dati-mi PM si va dau link.Fac caciuli,fulare ,manusi,veste,poncho....Pot si pentru fete si pentru baietei.

 

Ema v-am admirat[olala]multa sanatate si numai bine va doresc.

 

[pup][flo] all

 


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

[bum]dodid="purple">-participarea noastra in concurs[bum]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la mine!

Si la mine se "comprima" timpul, nu stiu de ce sau cum, dar asa e, parca niciodata nu-mi ajunge sa fac tot ce as vrea, asa ca forumul a ramas cam pe ultimul loc unde mai intru sau scriu, mai ales ca si aici e activitatea destul de slaba!

 

Mari, ma bucur ca sunteti bine, tu si cu Petru, cred ca abia asteptati botezul micutului si cununia, bine-inteles!! Mai aveti putin! Sper ca e mult mai bine Ema acum si si-a revenit dupa bronsita!

 

Gabi, vazut pozele cu huni, tare frumosi sunt piticii tai, Isabela e o scumpa, s-au distrat de minune la Atelier, am vazut!

Vad ca si pozele cu Donu sunt la ei pe site!!! L-am recunoscut dupa tricou in cateva poze!

 

Emma, ce frumoase pozele de la petrecerea finutei, se vede ca v-ati distrat, ce burticuta frumoasa ai, radiezi, si eu v-am admirat!

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum, mesajul precedent, l-am lasat in asteptare, si cand sa-l continui, am vazut ca de fapt i-am dat "trimite"[q]!!!

Asa ca continui aici:

 

Catutza, de ce zici ca e frig la voi? Tu unde lucrezi acum de nu mai esti in birou???

Ma intrebai de Andrei, e ok cu mama, se mai cearta inca, are Andrei o personalitate puternica, vrea tot timpul sa fie ca el (deh, tot Leu), dar per total merge bine!

 

Annie, cum mai e la voi? Tot asa calduri cum ziceai in mesajul tau? Trimiti si la noi ceva soare? Ca la noi e tare urat!!!

 

Ai mei baieti pleaca o saptamana (viitoare) la munte, ca e Andrei in vacanta, asa ca poate facem cumva sa ne vedem, ce ziceti dragi Leoaice de bucuresti, asta daca se si face mai frumos afara, bine-inteles!

Dar vorbim pe mess sau pe FB!

 

Pupici, si sper sa intru mai des!!!

 

 

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...