Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC**52**


Recommended Posts

Anca, foarte frumoase pozele, scumpa foc printesica voastra, la fel si Vlad, si bine-inteles ca si voi! Cas de piatra si ...felicitari!!!!!!

 

Dany, multumim!!

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

la multi ani!!!

dodo...ma tin dupa tine, dar asta e , leoaice, copii de-o seama, cu nevoi speciale, cu bazar[pup]

 

[pup] pe toate felinele[flo]

 

BAZAR GENERAL PE DCid="green">[comoara]

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG

http://www.autismromania.ro/ Doneaza 2€ cu un SMS la 877

 

Mari, mami de baietel dulce [baietel] PETRU MIHAI (23.09.2010)id="blue"> si de bomboana EMA (25.02.2002)id="red">id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani celor ce-si serbeaza azi onomastica![s]

 

 

Mari ai mai fost la posta cel putin pana maine coletul trebuie sa fie tot la tine in posta[asia]

 


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NEATA va pup cu drag va invit la o cafea si un pahar de vorba![alcool][:-@],

 

In primul rand vreau sa va multumesc din suflet pt urarile din aceasta vara!

 

Mi se pare ca a fost ieri, dar timpul este asa de nemilos trece prea repede!

 

Asa ca pe scurt, am reveit acasa cu matulina mica si draga, perioada lauziei a trecut usor pt ca a fost un bb mic si cuminte, Vlad a primit-o din tot sufletul si o iubeste ff mult, e mereu pe langa ea si o tine ocupata, iar ea asa chiuie cand il vede!

acum gangureste de mama focului are cate un strigat pt fiecare sentiment sa zic asa, si cand pune buzita pt plans iti vine sa o mananci cat e de scumpica!

 

ingurul neajuns este ca nu ia in greutate asa cum mi-as dori si nu e ff papacioasa, s-a nascut 2600g grame, acum are 5300, practic si-a dublat greutatea dar e totusi micuta!

 

Anca, mami de bebelina MARIA (30.07.2010)id="pink"> si astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va pup dragele mele! imi e dor de voi si de atmosfera de aici dar nu mai apuc sa intru si vad ca si gasca s-a cam spart din pacate [:(]

ce ziceti, reusim sa ne vedem si noi vacanta asta? eu sunt in concediu toata vacanta de iarna asa ca va astept[;)] in principiu putem oricand.

 

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ledi nu stiu daca apuc maine asa ca vreau sa fiu prima in avans:

LA MULTI ANI cu sanatate si noroc pentru iubitul tau copilas!!! Sa creasca mare David si sa va bucure sufletele![pup][pup][pup] Petrecere frumoasa maine!

Pup si toate fetele!

Cata eu am tot zis :sunt acas afara program( sau vb. vine[:D] ). De voi depinde![flo]

Si noi i-l serbam pe sotul meu maine prinde-n buchet 36 de primaveri -nu petrecem ca nu prea stam pe roze la cap finant asa ca o sa fie un party combinat pe 26 dec. si pt sot si pt. Stefy ( 27 pica in cursul sapt).In rest despre noi : suntem nazdravani tare,am facut azi o tura cu sania , vorbim vrute si nevrute si ma gandesc cu groaza ca nu mai e mult si incep munca !Practic 5 luni ar mai fi...or sa zboare ca gandul[q] .M-am obisnuit acasa!O sa-mi fie tare tare greu cu alergatura pe mijl. de transport.Si ma mai gandesc cu groaza ca am un mic lipicios care daca nu ma vede 15 min. plange dupa mine!Of ne va fi tare greu si mie si lui cand o sa se termine cic-ul!

 

Dany [mamica][copil]Stefan-Ioanid="blue">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ledi, si din partea mea, La multi ani si multa, multa sanatate lui David, sa va aduca multe bucurii si impliniri!!!

 

Dany, La multi ani sotului tau, sa fie sanatos si fericit alaturi de voi!

 

Anca, sa-ti traiasca bebelina, sa va aduca bucurii, a luat foarte bine in greutate, nu te mai stresa...ai noroc ca e cumintica si ca nu e Vladut gelos si o iubeste mult!!!

Eu sunt racita cobza, asa am fost tot weekendul, dar tot a trebuit sa ies in halul asta ca aveam multe de cumparat! Drept pentru care nu mi-am revenit! Sunt cu nasul in batista si cu tratamente (Modafen, Biorinil etc.).

Nu stiu ce sa zic cu intalneala, mi-ar placea tare mult, dar concediu n-am in perioada asta, racita sunt, vremea nu ma imbie...poate daca as fi avut si eu cateva zile libere, macar o zi!

Andrei e in vacanta de vineri, aveau si azi scoala, dar fiindca joi seara a ramas la sora mea in Baneasa, cand a inceput cu viscol si vreme naspa, l-am invoit pentru vineri la scoala, pentru azi deja vorbisem de la serbare, ca zisese doamna ca nu fac ceva foarte serios, asa ca ...norocul lui! Sta cu tati (care e in concediu) acasa, au in plan sa se distreze la patinoar si la colindat prin malluri, bradul l-am facut de sambata, asa ca totul e ok!

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danny , sa-ti traiasca sotul! la cat mai multe "primaveri" !!! [s] distractie placuta!

 

Laditia , sa va traiasca micul David! [s]

 

Katty , multa sanatate iti doresc! [pup] refacere rapida! Ce frumos ca Andrei e deja in vacanta! Noi doar azi am dus fata, de maine gata si ea e in vacanta iar eu de miercuri [disco] Doamne, abia astept sa stau acasa!!! trebuie sa fac curat, sa fac cumparaturi pentru sarbatori si mancare normal. Joi fac fursecuri cu scortisoara [pofta] tot anul ma gandesc la ele [;)]

voi ce pregatiti bun pentru Craciun anul asta? placati undeva?

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu plecam anul asta pe nicaieri...in ziua de Craciun la mama, a doua zi acasa cu finii, iar de luni la munca[q]!

Catutza, tu ce reteta faci de fursecuri? Eu azi le fac, dar am scos 6 retete de pe net, asa ca nu stiu pe care s-o fac din ele, am prea multe...[:D] In rest, fac piftie de curcan si sarmale joi, iar vineri cozonacul si friptura...si cam atat, aperitive normale, bauuturi si gata! Nu ma arunc sa gatesc prea mult, mai ales ca trec repede zilele astea!

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dany.. la multi ani pt sotul tau< sa fie sanatos si sa aibe grija de voi

 

katty, refacere rapida, Andrei cum merge cu scoala?

 

 

Catuta, ce mai fac Bia?

 

eu nisi nu vreau sa aud de craciun, brdul e la claudiu in camera, sa nul vad, meniul de craciun e foarte lite.... nam chef de nimic,... Clau ma rugat sa fac prai pt mos, dar am cumparat... tiu merita o mama mai buna..... dar dupa ce ca sunt la pamant sa stau 2 zile in buc ca apoi sa arunc... no thanks

 

dar totusi m-ar interesa o reteta de fursecuri, ca din ceam testat de pe net.... n-a mers nica

 

 

Adi? ce mai stiti de ea? tare curioasa sunt ce bunatati a mai facut, poate daca mai intra mar impulsiona si pe mine sa stau mai mut prin bucatarie...

 

noi suntem .... comme ci comme ca... am mai luat o pisica, un motan, turkish angora... mare alb si pufos.. .si cam "blegut" faci orice din el.... normal ca o am si pe kitty

 

pup u! sper sa intrati mai des de-acuma

 

[*][*][*][*]

[*][*][*][*]

 

Ce luati la prunci de mos? si pe la ce varsta alfla cupii ca defapt mosul nu exista?

 

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...