Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul balantelor


Recommended Posts

Nu am somn,si.. Nu stiu daca fac bine sa deschid eu un club al Balantelor[:D]!!! Am tot citit pe aici,in speranta ca voi gasi ceva,dar nimic. Poate se mai gasesc balante....ma cheama Ank,nascuta pe 26.sept.68,stau in Austria de 16 ani[mariaj],3 copilasi:Iulia-18 ani,Emre-13 ani si praslea [copil]Mikael-1 an si 8 luni. Deocamdata atat,sa vedem cine se mai inscrie(daca se mai inscrie cineva...)in clubul meu[:D]!!! [url="www.dropshots.com/miki_1"]pozuci[/url] [url="www.dropshots.com/miki_s"]Pozuci noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata fetelor[cit],bine ati venit! Eu sunt cam batuta [batcap]in cap azi,Mikisor al meu,de cateva zile se tot trezeste noptea!!! Kitzy,m-am obisnuit aici,si pt.nimic in lume nu vreau sa ma intorc in Ro.merg decat in concediu,si atunci,sunt scarbita de ceea ce vad.Fratele meu vrea si el sa vina la mine,sa saturat in tara,acolo nu are nici o perspectiva. Mai ales ca si aici au dat[invazie] navala tiganii[:0],si sunt la toate colturile,in metrouri,la vandut de flori,la cersit,la atacat...nu mai am cuvinte. M-am gasit eu mai cu mot [:I]sa deschid grupul balantelor.Am tot cautat,si ce mi-am zis...bai,dar balante nu sunt??? Ma tenteaza sa mai deschid un subiect,cu...fetele din Drumul Taberei-Buc.,ma mai gandesc...[:)]. Kitzy,Cristina,continuam aici,si sper ca de data asta,sa ramanem active[:D]. Gata pt.azi,ma trage piticul de mana,cred ca vrea sa-l plimb iar cu bicicleta[bicla],si am si ceva treaba de facut. [recevere]fetelor[flo] [url="www.dropshots.com/miki_1"]pozuci[/url] [url="www.dropshots.com/miki_s"]Pozuci noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rusinik sa-mi fie,ca nu stiu sa fac listuta,poate se pricepe vreo fata care va veni.Ori va trebui sa anuntam moderatorii,sa o faca ei??? Cristina,Kitzy,voi ce parere aveti??? [url="www.dropshots.com/miki_1"]pozuci[/url] [url="www.dropshots.com/miki_s"]Pozuci noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu la voi... Nascuta vineri 6 oct.'79. Poate ne gasim asemanari...Nici mie nu-mi place sa calc...si urasc din tot sufletul sa sterg prafu'.Am noroc de sot harnic, ca ma mancau gandacii[:D] Don't go the way life takes you.Take the life the way you go. Oana si Marutza-Gargaritza(04.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...