Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul balantelor


Recommended Posts

Buna! Iaca,intru si eu dupa cateva zile de absenta,dar e un vant pe aiiiici! Restul fetelor,unde santeti dragelor???? Kitzy,se pare ca scriem numai noi doua[:D].Mersi,eu sant bine acum. Chiar ca a fost amuzanta intamplarea ta[:)]! Mai am juliturile de la mana stanga,dar trec ele,si cucuiele,se trag incet. In ultimile 4 zile am avut si cu Miki probl.A facut o infectie interna foarte puternica.Nu-mi manca si nu bea nimic,pana mai ieri dim.cand a inceput incet sa manance si sa bea.Tot corpul ii era plin de bubite mici rosii,de am zis prima data ca poate fi varsat de vant.Am fost alaltaieri la spit. de copii,si na,are infectie.Ii dau OSPEN timp de 10 zile.Daca pana ieri la pranz nu bea nimic,trebuia sa ma duc iar la spit.sa-i ia sange,si sa-i faca perfuzii,era suspect de uscarea corpului,neband nimic.dar norocul meu sa a inceput sa-si revina,si nu am fost nevoita,mititelul de el,sa-i faca perfuzii.Acum suntem bine,mutumesc Bunului D-zeu. Noi plecam in concediu pe 7-8 iulie,de abia astept.Nu am mai fost in tara de 4 ani!Trebuie incet sa ma apuc de bagaje,ce imi e mie groaza. Acum,am putina treaba. Pupicei[pup] Capra cu trei iezi!! [url="http://pic4.piczo.com/go/albumeditor"]Miki la gradina[/url] [url="www.dropshots.com/mikisor"]Geamul cu pricina[/url] [url="www.dropshots.com/miki_1"]pozuci[/url] [url="www.dropshots.com/miki_s"]Pozuci noi,noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata Ank! Deci vii in concediu in tara? Cred ca abia astepti. Ma bucur ca micutzul tau e mai bine, saracutzul de el... Mai ales acuma inainte sa plecati sa se imbolnaveasca asa. Ii urez insanatosire grabnica![^] Eu saptamana asta is oficial in concediu, dar stau acasa ca al meu sotz nu poate sa-si ia acuma si concediul ala mare va fi la inceputul lui august dar inca nu stim pe unde mergem, ne mai gandim.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kitzy,eu vin din concediu,in jur de 10-12 august si tu pleci[:D].Miki e bine,dar a ramas un mofturos la mancare. Si eu de abia astept sa plecam.Numai o problema am,mi-am facut pasap.nou,si nu-l pot ridica decat cu buletinul.era la mama,la trimis de 10 zile,si nu a ajuns.Sunt un car [bang]de nervi.Mai sunt cateva zile si noi ar trebui sa plecam.luni ma duc pana la consulat sa vad daca pot lua pasap.fara buletin.La noi ca la nimeni. Eu sant in febra impachetarilor,nu mai intru asa des,dar urez la toate fetele(cine pleaca),concediu placut si sa ne auzim cu bine. Pupicei la toate Capra cu trei iezi!! [url="http://pic4.piczo.com/go/albumeditor"]Miki la gradina[/url] [url="www.dropshots.com/mikisor"]Geamul cu pricina[/url] [url="www.dropshots.com/miki_1"]pozuci[/url] [url="www.dropshots.com/miki_s"]Pozuci noi,noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
Doamne, ce amuzant![:D] Nici mie, o balanta de 26 sept.1975, nu-mi place DELOC calcatul[xx(][xx(][xx(]. Intotdeauna m-am intrebat de ce oare, in conditiile in care am intalnit fete care adora sa calce...banuiesc ca e prea plictisitor pentru spiritul nostru agitat.Cel putin eu, ma plictisesc repede si treburile monotone si migaloase ma exaspereaza. Deci, dragi balante, bine v-am gasit![floare3][grup] [url="http://community.webshots.com/user/aly32"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aly30,bine ai venit. Eu tot pe 26 sept.sant nasc.,dar in 68. Dupa cum vezi,cam bate vantul pe aici[:D]. Noi ne-am intors din concediu,cam acum o sapt.Foarte obosita,am colindat lumea,2 sapt in Turcia,2 in Ro,cateva zile prin Tr.Severin,la nunta verisoarei...ce mai,in loc sa ma recreez,sant terminata. Nu cred ca am sa mai fac un concediu asa lung prea curand. Restul fetelor,unde sante-ti mai? Pupicei [pup] Capra cu trei iezi!! [url="http://pic4.piczo.com/go/albumeditor"]Miki la gradina[/url] [url="www.dropshots.com/mikisor"]poze de la nunta[/url] [url="www.dropshots.com/miki_3"]Poze din Ro si Turcia[/url] [url="www.dropshots.com/miki_4"]Video[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Si eu sunt tot o balanta, 17 oct. 78 si am gasit solutia pentru calcat: puneti masa de calcat in asa fel incat sa va puteti uita la tv. Mie imi iese figura, chiar daca nu sunt innebunita dupa calcat si reusesc sa duc la capat treaba asta. Mai ales daca va spun ca la noi in casa se calca absolut tot ... mai putin sosetele.[:)] Acuma imi este putin mai greu, pentru ca suntem deja in sapt.29 si burta nu prea ma lasa sa ma apropii de masa de calcat, nu suport aburii, etc. stiti voi cum e... Pupici Laura [gravi][baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia te uita, lume noua..... Bine-ati venit fetelor! Cu calcatul cred ca e o trasatura a noastra, asta e! Ank cum a fost in concediu? Banuiesc ca nu prea te-ai odihnit [:D] Si eu sapt trecuta am venit din concediu, am fost 2 sapt la munte unde m-am relaxat total si acuma iar la servici si e o nebunie pe acolo de-mi vine sa-mi iau lumea in cap [bang] [url="http://www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/"]Poze Arieseni[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, fetelor! cum facem cu listutza si cu subiectul celalalt? eu de ex sunt acolo pe lista - as putea sa adaug pe cine nu este, sa pun un link si sa continuam... ps: urasc sa calc! [:D]
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...