Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De ce insala femeile?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Răspunsuri 232
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deci .....eu consider ca atunci cand nu ai ce face, nu esti ocupat nu esti preocupat de copil casa sau ceva similar,important cu adevarat incepi sa visezi la cai verzi pe pereti ...fluturasi in stomac si alte cele,care sunt si trecatoare mai ales.ideea e ca daca ai familie copii sau alte de alea,daca le-ai facut din convingere si iubesti si respecti nu cauti in alta parte.alaltaseara discutam cu sotul la modul general si i-am zis clar ca gelozia la noi nu are loc.Mie mi se pare obositor sa te ascunzi sa minti sa inseli.Trebuie sa te pazesti,sa fii atent sa ai grija la intalniri mesaje telefoane sa nu te vada posibili cunoscuti.....bleah...cand ai un copil si esti preocupata de diverse.....mi se pare o prostie.Frustrarile pot fi tratate cu on cursa cu viteza,cu shoping,infrumusetare si intretinere corporala.....nu neaparat cu sex cu un altul/ alta.Bine asta e valabil din punctul meu de vedere cand e vorba de casatorie,unde un pas gresit provoaca traume si de astea.Cand nu exista acte,cand e concubinaj.....e apa de ploaie,mai ales cand nu sunt obligatii,in special copii.Crizele emotionale apar la persoane instabile sau ne4sigure.Daca sotyul neg;lijeaza e problema lui......ma fac frumoasa iau copilul si plec la plimbare ma joc cu puiul,caut relatii cu alte mamici..etc..care e problema?

 

Madalina [mamica] de minunica Eva-Maria 14.08.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eumada, timpul trece si nu tot timpul avem un "puiut"...si apoi depinde cum cresti copilul ala...daca stai la fundul lui toata viata...la varsta ta gandeam si eu asa...dar puiutul ajunge la 14 ani si iese invartindu-se pe usa...sunt o persoana foarte stabila, foarte adulta, foarte puternica si foarte trecuta prin viata si am o gramada de crize emotionale pt ca sunt o romantica si o iubitoare de frumos si o mare visatoare...viata e lunga sau scurta...ne schimbam nu ramanem mamici de copii de cativa ani toata viata...si sa stii ca sunt din alta generatie...dar nu as da o ora de coafor pe o partida de sex...la varsta ta da...la a mea am parte de mai multe ore la coafor...la tine poate e invers[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa vezi ce ma duc io cu ea in club.....adica ne ducem gasca parintilor veseli..toti suntem trazniti rau.Abia astept sa fie cat de cat independenta.As avea mai multa libertate de miscare....eu prefer sa simt ca traiesc altfel decat in patul altui barbat.Nu mi-as pierde capul ca nu de alta dar"ce tie nu-ti place altuia nu-i face" zice un vechi proverb.....si nu cred ca-i bine pentru sanatate sa fii inselat.M-am maritat acu` doi ani dupa ce mi-am trait viata si la 31 de ani cred totusi ca esti destul de matur..dar acu` la 33....io nu as da vrabia din mana pe cioara din par...

 

Madalina [mamica] de minunica Eva-Maria 14.08.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a_alinta, nu m-am uitat la profilul tau...dar serios ca nu-si doresc aceleasi lucruri...eu una nu-mi doresc sa merg la pescuit, nu-mi doresc sa privesc non stop la televizor, nu doresc sa-mi petrec timpul liber in gasca si in harmalaie, nu doresc sa mananc de trei ori pe zi, nu doresc sa ma bag in seama ca ei...si lista poate continua...imi doresc sa ascult susurul apei...imi doresc sa am o atmosfera romantica acasa...imi doresc sa nu gatesc, sa nu fac curat, sa nu calc, sa nu am responsabilitati si este fix ce isi doresc ei!

 

 

ma refeream ca si barbatii si femeile insala din acelasi motive. ne dam cu parerea la un topic care se numeste " de ce insala femeile?" exprimarea mea nu a fost buna, recunosc, dar poti sa-mi spui care e treaba cu profilul? crezi ca daca imi citesti profilul afli mai multe despre mine decat afli din mesajele mele?[:I]

 

can

alina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am maritat acu` doi ani dupa ce mi-am trait viata si la 31 de ani cred totusi ca esti destul de matur..dar acu` la 33....io nu as da vrabia din mana pe cioara din par...

 

eu m-am maritat acum 19 ani ani, inainte de a-mi trai viata, si am fost la un pas de a insela pentru ca efectiv barbatul ala ma "scotea " din minti. eram foarte ocupata, aveam si copil, dar intre mine si el exista atractia aia carnala, cocteilul ala chimic de nu il poti intelege si nici explica.

de ce nu am inselat? probabil ca constinta aia de care zice xio nu m-a lasat. [:)]

 

alina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iulix
Xio esti o persoana norocoasa ca ai intalnit un asa om pt. c majoritatea nu ar vrea in ruptul capului sa fie intretinuti. Le-ar calca orgoliul. [bang][bang] Of of...
align="right" id="quote2">Pai nu ar fi intretinut, cand spun ferma eu ma refer la un fel de adapot de animale, deci ar munci acolo. Ca sa stea acasa i sa il intretin eu sau invers nici gand[:D]***Fur is for petting**http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.rowww.accesoriisihaine.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...