Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De ce insala femeile?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

aaa deci totul se reduce la carnal.nu a fost carnal deci sunt spalat de pacate.hmmmm....simplist,nu?si la indemana.

 

uneori stau si ma intreb daca chestia asta monogama are vreun real folos.sa nu ma intelegeti gresit nu pledez pt infidelitate dar pe termen lung cateva frustari acumulate din monotonie(aici nu ma convinge nimeni ca 30 de ani de sex cu acelasi om sunt o inovatie continua) nu fac ca relatia sa haraie?

sigur,acum nu ma astept sa primesc si niste raspunsuri obiective [:D]

 

I'm not crazy my reality is just different than yours !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 232
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si ce obtii?daca te duci si f....una asa ca schimbare si apoi vii acasa te simti mai bine?>mai smecher?ti-ar placea ca sotia sa faca la fel si sa se bage in pat langa tine stiind ca acu`o ora si-a bagat...........a altuia?

 

Madalina [mamica] de minunica Eva-Maria 14.08.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui espiritu
aaa deci totul se reduce la carnal.nu a fost carnal deci sunt spalat de pacate.hmmmm....simplist,nu?si la indemana.
align="right" id="quote2">Nu , nici pe departe! Chiar vroiam sa intreb despre ce fel de inselat este vorba aici. Eu mi-am " inselat" sotul cu sufletul, adica am fost la un moment dat indragostita de un alt barbat, si faptul ca n-am ajuns in pat cu el, nu ma face sa ma simt mai bine. de fapt daca stau sa ma gandesc , probabil era mai bine daca aveam o partida de sex cu cineva intr-o noapte care sa nu fi contat decat sa fi simtit acele trairi interioare. Si nu , sotul n-a avut nico vina pentru acest lucru, asa a fost conjunctura, n-am planificat , n-am crezut ca mi se va intampla vreodata. De atunci nu mai spun nicidata " niciodata".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alinta, dar daca sotul tau nu si-ar fi tinut slitul inchis? si ar fi "meritat-o", deci? ce faceai?

espiritu, nici la mine n-a fost carnal si totusi am momente cind ma simt guilty as charged.. mai, la mine e mai complicat. vezi, eu as putea sa trec peste o aventura pur carnala si pasionala a sotului, inteleg dorinta de nou pe plan sexual, inteleg si dorinta e vinatoare, de cucerire.. fiindca le simt si eu, na. oi avea eu un libidou mai crescut! ce nu pot accepta e o relatie paralela cu o alta femeie, care ma umileste si ma dezamageste, chiar daca in final "cistig" eu. si nu pot sa iert.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

espiritu - cumulezi frustrari sau iti dai frau dorintelor. Nu poti decat in familii f libertine sa stai cu dosul si in car si in caruta:-)

 

am auzit povestea unei tanti de vreo 75 de ani care a spus ca ea a gasit barbatul ideal: sotul cu care se intelegea f bine si amantul( 40 de ani a avut amant)

la fiecare a gasit ceva deosebit[:D]

 

 

devii ceea ce practiciid="brown">

www.de-azi.ro

http://oscarfriends.wordpress.com/

 

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." id="brown"> Linda si Paul McCartney

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Si ce obtii?daca te duci si f....una asa ca schimbare si apoi vii acasa te simti mai bine?>mai smecher?ti-ar placea ca sotia sa faca la fel si sa se bage in pat langa tine stiind ca acu`o ora si-a bagat...........a altuia?Madalina [mamica] de minunica Eva-Maria 14.08.2009
align="right" id="quote2">think before you act.reciteste ce am scris si lasa tigaia la locul ei.ai cap pe umeri te rog sa il folosesti.I'm not crazy my reality is just different than yours !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

espiritu,

 

uite, nu e chiar asa. probabil ca gandesc invers decat majoritatea, dar pe mine m-ar durea mult mai mult o experienta sexuala, decat una emotionala a partenerului meu.

 

consider ca e greu sa ii dictezi sufletului sa nu iti placa de altcineva, dar apoi poti pune in balanta ce pierzi si ce castigi printr-o experienta pur sexuala. si daca balanta nu inclina in directia placerii imediate, poti spune pas.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uneori stau si ma intreb daca chestia asta monogama are vreun real folos.sa nu ma intelegeti gresit nu pledez pt infidelitate dar pe termen lung cateva frustari acumulate din monotonie(aici nu ma convinge nimeni ca 30 de ani de sex cu acelasi om sunt o inovatie continua) nu fac ca relatia sa haraie?

sigur,acum nu ma astept sa primesc si niste raspunsuri obiective

 

nu stiu daca raspunsul meu e obiectiv din punctul tau de vedere, dar pot sa spun ca la noi nu haraie nimic.

om fi anormali[:D]i?

 

alina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...