Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De ce insala femeile?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ruxij
Eu personal nu as putea sa am one night stand, trebuie sa se stabileasca o anumita intimitate. Am probleme sa ating oameni pe care nu ii cunosc bine. De aia cred ca n-as fi putut sa fiu doctor. Deasemenea, nu mi se declanseaza fluturasii cu una cu doua, ci f.f. rar. Dar cunosc persoane (femei) carora li se flutura f. des si n-au probleme nici cu one night stand si nici cu inselatul de nenumarate ori a barbatului personal. Totul e sa nu afle.
align="right" id="quote2">nu e totul doar ONS.se prea poate ca el si ea sa se tatoneze o vreme(uneori poate atinge si un an sau doi) si abia apoi sa treaca la fapte.I'm not crazy my reality is just different than yours !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 232
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui accept92
Un exemplu de atitudine a sotului care ma punea pe jar. Daca venea de la servici si ma gasea la calculator vorbind pe mess cu 'admiratorul' ma ofeream mereu sa il las sa citeasca toata conversatia. Si imi spunea foarte detasat...ma duc sa mananc, imi povestesti tu. [olala] Si la barbati si la femei increderea in sine face aproape totul. Si nu poti avea incredere in partener decat daca ai in primul rand in tine.
align="right" id="quote2">Tu te referi la flirt. Relatie deschisa e aia in care ii spui sotului "Iubi, vezi ca am intalnire cu Ionel, nu stiu cand ma intorc", si mergi la o "date" normala, ce implica si saruturi si mangaieri si priviri galese, repectiv sex, in functie de cum ati hotarat voi.Filrtul mi se pare ceva normal si natural, e ceva care destinde oamenii, scoate zambete la iveala si bunavoie.dar evident nu sa mergi mai departe de flirt.Espiritu, ce spui tu am auzit-o de la atatia barbati incat m-am plictisit sa ii numar[:D]O intrebare pe care le-o puneam si lor: ramai la aceeasi parere si daca cea care insala e sotia?[:)]***Fur is for petting**http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.rowww.accesoriisihaine.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai accept, ce povestesti tu acolo nu mi se pare asa de departe de cum as proceda eu intr-o relatie. ca nici unul din voi nu e gelos la niste chestii asa de banale si pana la urma inofensive dupa cu, mi se pare foarte bine. nici eu nu as fi.

 

diferenta este ca pe mine m-ar durea foarte tare sa vad ca la sotul meu se transforma si intr-o experienta sexuala/cu implicare mai mare.

 

altfel, si eu cred ca intr-o relatie trebuie sa ramai liber ca sa fii fericit. si prin libertate ma refer aici la un spectru foarte larg.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi place ca in sfarsit mai gandeste cineva ca mine. uneori intimitatea si vechimea fac si sexul mai bun, sau macar il mentine la fel de bun. [:)]

 

Citat:
citat din mesajul lui accept92




Sa stii ca sunt perfect deacord. Pentru mine o relatie deschisa nu ar fi tentanta pentru sex. Nu imi pot imagina o partida mai buna decat cu sotul, ca doar avem atata exercitiu in spate si nu mi se pare deloc ca ne indreptam spre monotonie ci dimpotriva.

align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui magneB6
imi place ca in sfarsit mai gandeste cineva ca mine. uneori intimitatea si vechimea fac si sexul mai bun, sau macar il mentine la fel de bun. [:)]
Citat:
citat din mesajul lui accept92Sa stii ca sunt perfect deacord. Pentru mine o relatie deschisa nu ar fi tentanta pentru sex. Nu imi pot imagina o partida mai buna decat cu sotul, ca doar avem atata exercitiu in spate si nu mi se pare deloc ca ne indreptam spre monotonie ci dimpotriva.
align="right" id="quote2">
align="right" id="quote2">wait wait ca nu te-a contrazis nimeni.nu exista reguli general valabile.suntem diferiti si asta e bine.daca voua va este bine asa nu ar avea nici cel mai mic sens sa faceti altfel stii vorba aia if it works dont fix it.I'm not crazy my reality is just different than yours !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui magneB6
imi place ca in sfarsit mai gandeste cineva ca mine. uneori intimitatea si vechimea fac si sexul mai bun, sau macar il mentine la fel de bun. [:)]
Citat:
citat din mesajul lui accept92Sa stii ca sunt perfect deacord. Pentru mine o relatie deschisa nu ar fi tentanta pentru sex. Nu imi pot imagina o partida mai buna decat cu sotul, ca doar avem atata exercitiu in spate si nu mi se pare deloc ca ne indreptam spre monotonie ci dimpotriva.
align="right" id="quote2">
align="right" id="quote2">Pai cam este normal asa ceva, pt. ca partenerii se cunosc foarte bine, stiu ce le place si ce nu le place.Espiritu, da, n-am pus bine problema.[:D] Oricum, cred ca stii la ce ma refer.***Fur is for petting**http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.rowww.accesoriisihaine.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

exact [:)]. am vrut doar sa subliniez faptul ca asa cum exista oameni pt care 10 ani de sex cu acceasi persoana li se pare foarte monoton, exista oameni carora chiar le place sincer. adica sa arat cum ai spus si tu, ca exista o diversitate de placeri si viziuni.
Citat:
citat din mesajul lui espiritu
Citat:
citat din mesajul lui magneB6
imi place ca in sfarsit mai gandeste cineva ca mine. uneori intimitatea si vechimea fac si sexul mai bun, sau macar il mentine la fel de bun. [:)]
Citat:
citat din mesajul lui accept92Sa stii ca sunt perfect deacord. Pentru mine o relatie deschisa nu ar fi tentanta pentru sex. Nu imi pot imagina o partida mai buna decat cu sotul, ca doar avem atata exercitiu in spate si nu mi se pare deloc ca ne indreptam spre monotonie ci dimpotriva.
align="right" id="quote2">
align="right" id="quote2">wait wait ca nu te-a contrazis nimeni.nu exista reguli general valabile.suntem diferiti si asta e bine.daca voua va este bine asa nu ar avea nici cel mai mic sens sa faceti altfel stii vorba aia if it works dont fix it.I'm not crazy my reality is just different than yours !
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

accept, vb asa despre mentalitate pt ca asa e. nu e o boala incurabila, dar e una care ne chinuie de mult timp si se tot transmite din generatie in generatie. inca nu vb despre sex cu copiii nostri, decit dupa ce afla singuri cum sta treaba si nu mai putem s-o dam la intors, inca vrem sa-si inceapa viata sexuala dupa examenul de admitere, si de preferat sa ramina cu acelasi partener, daca e fata, daca e baiat, din contra, sa nu ramina cu prima prietena, sa mai experimenteze, etc.. ce pov tu despre relatia ta si mie imi suna a flirt nevinovat, poate de aia si ai toata increderea partenerului tau, fiindca stie ca n-ai merge, sau cel putin ca n-ai mers inca pina la capat cu un alt barbat. sunt ferm convinsa ca n-ar mai fi asa linistit daca l-ai fi inselat deja si ar fi aflat.

cit despre ce pov despre femeia care era fericita pina a aflat ca sotul ei minunat are o amanta.. inteleg! nu doresc niciunei femei sa afle ca e inselata in timp ce ea se chinuie sa aduca pe lume un copil, pe care - atentie! - l-au dorit ambii parteneri. e o senzatie teribila de abandon... bad timing, am mai pomenit de el. f f important!

altfel, de acord, si eu ma simt mai bine intr-o relatie stabila. ONS-urile nu mi-au priit, mi s-a parut straniu sa fiu atit de intima cu un barbat pe care abia l-am cunoscut si la fel de ciudat sa-l vad acolo dimineata, cind nu aveam nimic sa-i spun si nu ma interesa nimic din ce-mi spunea el.

 

oups! a mai recunoscut vreo femeie ca a avut ONS pe aici? [:I] (vezi mentalitatea, mi-a fost teama ca o sa ma judecati!)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...