Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

De ce insala femeile?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

damn! parca ar fi nodul gordian.

fiecare se poate gandi(obiectiv) de ce ar vrea sa aiba un barbat.lasi la o parte aura de maica tereza si stai de vorba cu tine insuti.

nu sunt reguli general valabile.fiecare insala sau nu avand la baza propriile dorinte sau nevoi.uneori coincid cu ale altora dar tot nu exista un raspuns comun.

 

eu personal nu ma duc cu alta femeie fiindca actuala nu imi ofera cine stie ce(nu exista o actuala dar nu conteaza).cand ma duc cu o femeie o fac fiindca imi place si o vreau.femeile din viata mea nu au stiut niciodata prea multe despre relatii anterioare.discretia e sfanta.ce nu stii nu te atinge.poate suna ciudat dar asa e.

 

I'm not crazy my reality is just different than yours !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 232
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui espiritu
damn! parca ar fi nodul gordian.fiecare se poate gandi(obiectiv) de ce ar vrea sa aiba un barbat.lasi la o parte aura de maica tereza si stai de vorba cu tine insuti.nu sunt reguli general valabile.fiecare insala sau nu avand la baza propriile dorinte sau nevoi.uneori coincid cu ale altora dar tot nu exista un raspuns comun.eu personal nu ma duc cu alta femeie fiindca actuala nu imi ofera cine stie ce(nu exista o actuala dar nu conteaza).cand ma duc cu o femeie o fac fiindca imi place si o vreau.femeile din viata mea nu au stiut niciodata prea multe despre relatii anterioare.discretia e sfanta.ce nu stii nu te atinge.poate suna ciudat dar asa e.I'm not crazy my reality is just different than yours !
align="right" id="quote2">Felicitari!Dupa ce ca esti rar (am constatat ca nu prea sunt raspunsuri de la barbati) aici pe site din fericire pentru noi esti si sincer! Un raspuns cat se poate de obiectiv, de REAL ,poate ar trebui sa-l citeasca cat mai multe femei !Cate ,,maica Tereza " am cunoscut la viata mea!!![olala]Da, ai foarte multa dreptate ,,ce nu stiu, nu ma poate rani"!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...