Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Goldie Pants - 43


FanClubMJ

Recommended Posts

[aerob][bat] Eram de fata oana[flo] cand s-a facut scorul 2-2 dupa cum zici tu..sooooo....e doar 2 - 1.5 [pk][pk][pk][pk] mj[flo] competitiunea este una psihica-stresanta intre mine si oana...daaaaar[barfa]se poate extinde competitiunea [:D][:D][:D][:D]. Inscrierile se fac la spa [colegi] Iona[flo] chiar te rog sa te inscrii, poate te mai obosesti si tu si uiti de revengiuri[hop] Lisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[flo] [url="http://www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ"]You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after[/url], Mrs. Purple Jackson [url="http://www.abc-whoisit.blogspot.com"]Never can say goodbye...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

toata ziua mi-am ros unghiili [alcool][alcool] chiar si de la peceoare[bang][alcool] am zis ca am timp sa-mi fac fitzuici pentru ezamenu din seara asta[alcool][alcool][bang] da pen'ca am avut un maxim fucking friday[zirea] [bang] nu am reusit[alcool][alcool] drept urmare[:D] kiulex[8D][8D] si ma prezant in re-uri[pk][pk] am auzit ca ezaminatoru [olala] e mai minim esigent[majoreta] oricum dok[olala] a zis ca imi da adeverinte medicale [pk][pk] deci nu am abesenta nemotivata[pk][pk]

iona[floare3] vaz ca a deschis comunicatiili [:D] da pa canale eronate[8D] ca enformatiile repide a circulat la urekili mele[pk][pk]

oana[floare3] e maxim stresata[help][help] di ce oareeeeeee[:D][:D][:D] cre ca vrea sa faca un desen[pk][pk][pk] ca sa intelegem dixpre ce e vorba[vrajitor]

lisa [floare3] maxim inchide caili de comunicatie a lu mr cu numile din 3 litere[olala] ca cre ca e urmatorul pi lista di pretenire lu iona[help][help]

iaca parpalo [floare3] ca dadusi startu la competitiune [help] te pomeni ca si mr parpalu a fost cerut in pretinie[help][help]

 

la ezaminatile din seara asta am a le ura maxima bafta [majoreta] daca se poate chiar sa copiati bineeeeeeeeeee[pk][pk][pk]

cafele nu mai pupati ca vaz ca spiritu forumistic someaza[zid][zid][zid] [zz][zz][zz]

 

Michael Jackson is a special part of me !id="size3">id="red">id="Comic Sans MS">[il][il][il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[aerob][xx(][aerob][hot] Din spirit de dreptate si legalitate, concursul iaste amanat. Toate concurentele tre sa fie prezente. Se va prezenta si programa si regulamentul si scopul concursului. Din motive [bang] anumite...examinatorii nu pot a se desfasura[8D]..de aceea, uikend placut sa aveti, concurentelor!!!!! [pk] P.S. & dl Parpal a fost solicitat sa se pretineasca[8D]Ataca iona pe toate caile, incearca sa se razbune si ea pt Sporty[bascket][8D]Cu incercarea ramane[barfa] Ea vb acum de scoruri, dar cand e 3, cum mai tii scorul??? Numai [bascket] e solutia. [url="http://www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ"]You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after[/url], Mrs. Purple Jackson [url="http://www.abc-whoisit.blogspot.com"]Never can say goodbye...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

play replay [flo][flo][flo] parpal zici tu ca e 2.5 la mine? di ce?? pen'ca ti-e frica mey ca te ajung si te si intrec de aia imi furi din punctaj.cred ca o sa vorbesc derect cu impicatul in problema sa steabelim scorul. acum daca e 3....e cam asa...3-3-2.5 [alcool][alcool][alcool][alcool] iona zici ca ai toata viata inainte? [bang][bang][bang] schimbe mey esprimarea cu urmatorii 30 de ani ca sa traiesc si eu cu speranta ca odata, candva...oi termina de platit datoriile catre tine. de fapt nu iaste datorii...ci e idea ta de razbunare. ar trebui sa iti cer daune ca daca nu stiai afli acum...blondili ca mine e specie pe cale de disxpartie si e proteajte de Haga, CEDO si alte cele [bibe][alcool][panic][panic][panic] lisa ti solicita mr. Bad asa tare de nu mai livrezi delicatesi? sau ti-e teama ca ajunge iona cu socializarea si la tine pi strada? am sentimentul ca BAD ii lipseste din lista de socializare, doar el [ups][ups] miss DD sa stii ca incerc sa disenez da nu imi iese. iaca cineva imi saboteaza crionili colorate si mi le tot rupe. da nu-i bai ca scot eu cumva disenu la capat. sunt maxim stresata da o ma consolez cu gandu ca iar pic examenu, stiu din start ca nu imi dai nota di trecere. da macar am incercat [asia] dixpre testul ce s-a amanat eu sunt preparata oricand. tot ce amd e valoare e in mansarda la seif, deci port mereu cu mine. insa tre sa merg undeva sa fac rost de un remediu pentru intrebarili capcana, ca vaz ca se poarta la teste [alcool][alcool][alcool] JoAnn [flo][pup] [loveyou][loveyou][loveyou]
Smile, and maybe tomorrow You'll find that life is still worthwhile. If you just smile (Smile - Michael Jackson)
I can be nice, can you be smart?
[url="http://ioanaalbulescu.blogspot.com/"]Dintr-un colt de realitate...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetili [flo]

 

mey fetili [flo] mai lasati si voi la indemana acilisa neste cafeli, limonazi sau alti delicatesi[olala][pofta], ca nu mai gaseste omu de niciunele cand vine in vizita la voi[:D]

 

[pup][pup][pup][pup][pup] pup fetili si pe baietii lor [:D][8D]

 

 

 

[gravired]26+ viitoare mami de gemene
id="left">id="right">id="size2">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pk][pk][pk]

Citat:
Lisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
align="right" id="quote2">

ho mey parpalo[pup] nu ti panica[8D] k nu "am dezertat"[:D][alcool] doar ca sunt putin maxim pe mute[alcool][bang] tre sa-mi recuperez boxili de la oana[pup] de pe prispa si musai sa le dau volumu la maxim[olala].. sa se revigoreze si neuronii mei[:D][:D][:D] dixpre ce rateta noua de vetamini[olala] vorbesti? care e efectele pe termen lung ale lu vitaminili? sa stiu dak aprob sau nu tranxportu de delicatesi[olala][olala]

acu daca strafundurili lu radacinili lu arboreli[:D] ma sistareste cu tine si cu mj[pup] io nu poci decat sa ma bucurez maxim cu asa soreli[pup][pk][pk][pk]

Citat:
lisa reducerea de 10%,pe care o fac oanei, se va regasi in factura ta pt.ca n-ai vrut sa-mi fii vecina
align="right" id="quote2">

iona[pup] io am vrut, da tu iasti di vina ca ti-ai camuflat strada si vecinii[olala] sa nu-i mai reconoaxa niminea[bang][alcool] da nu'i bai ca la proxima vezita stiu unde sa ma cazez[:D][:D][pk] tu pune procentili acolo pi factura si io platex, nu spui cui[8D][8D][8D]

la competitiuni nu ma BAD[olala] pardon....bag[:D][8D][alcool] scuzi[:D] da doar astea 3 e literili care le stiu deodata[alcool][alcool][alcool][alcool] dar poci ca sa va tin scoru[:D][:D][:D] la calculi ma precep [8D]

caile de comunicatie la mr cu numi din literili 3[8D][8D][8D][8D] e altili decat cele dexcoperite de iona[:D] asadar stau relax[:D][:D][:D] deocamdata[help] desi...ea se lauda ca e "pretina la centura, pardon catarama" cu el [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] da poci io k sa o contrazic cand e inca sub ifectu lu shocku???[help][alcool]

joann[pup] cafelili, vetaminili, limonazili si delicatesili se consuma maxim la greu[olala] dar numa sub acoperire[alcool][alcool][alcool][alcool] iaca pentru tine ce avem [8D][olala]

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0&feature=channel[/tube]

[olala][olala][olala][olala][olala][pk][pk][pk]

 

ps. la concursu ma prezint la orice ora fara fetzuici[pk][pk][pk][pk] stiu ca poci k sa ma bazez pi oana[pup] nu iaste nicio intrebare/problema la care sa nu gaseasca raxpunsu/rezolvarea[pk][pk][pk][pk] maxima incredere am in ea[pup] pfffff si mai ales ca e asa maiastra in arta manuirii cuvintilor[asia][help][wow][panic]

 

in rest....maxim di maximid="size3">id="red">[8D][8D][8D][8D][olala][pk][cool][loveyou]

 

"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.

I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.

I become the singer and the song. I become the knower and the known.

I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.

The creator and creation merge into one wholeness of joy."id="size1">id="green">

Long liveid="green"> THE KINGid="green"> - MICHAELid="purple"> JACKSON!!!id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

play replay

[flo][flo][flo]

 

JoAnn se dau numai pe baza de cod PIN si numai sub stricta supraveghere de securitate. deci tremite baietii sa iti faca rost de parola [8D][olala][olala]

 

lisa esti sigurissima ca ti bazezi pe neuronu meu? o sa ma stradui atunci sa nu ti dezamajasca never ever [pup][flo]

 

am vrut sa va zic doar sa luati o pauza de la studiu pen'ca se anunta treburi cool [alcool][alcool][alcool] sefa s-a nervat si a intrat pe canalili de comunicare.....iona, parpal [panic][panic][panic] nush ce intentii are dar dupe cum o conosc sigur vrea locul cel mai maxim la scor [zana]

 

 

[loveyou][loveyou][loveyou]

 

Smile, and maybe tomorrow You'll find that life is still worthwhile.

If you just smile (Smile - Michael Jackson)

id="Trebuchet MS">id="size2">id="purple">
id="right">

I can be nice, can you be smart?id="Trebuchet MS">id="size2">id="red">
id="right">

id="right">id="Trebuchet MS">id="size2">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

meeeeeeey [regblond][floare3] la ezamenu asta parpal[floare3] iaste ezaminatoarea [help][help] deci poate ai sanse sa treci clasa [:D][:D][:D] io nu-sh cine iti rupe crioanili[8D][8D] sper ca nu e o insinuare[:-@][:-@][:-@][:-@]

iaca ca sa ne fie mai usor la ezamene zic sa inauguram rubrica ce debitam anu trecut pe vremea asta[pk][pk][pk] ca tot e zi aniversara[s] lu cui se sarbatoreste azi[8D][8D][8D] io zic sa va procurati rekizitili [:D] saptamana care vine ca dupa aia [help][help]incepe skoala de toamna goldie[pk][pk][pk][majoreta][majoreta][majoreta]

 

Michael Jackson is a special part of me !id="size3">id="red">id="Comic Sans MS">[il][il][il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[alcool][alcool][alcool]

Oannaaaa[flo], atatea examene ai de dat, ca te incurci in ezaminatoare [8D]????? Sau mj tu te incurci in examene????? Nu mai stii ca pe unele le examinezi si pe unele incerci sa le treci????

Nu stiu despre ce competitiune vorbiti cu canalili de comunicatii[8D].

 

 

Ma bucur ca studiati materia pt. "scoala de toamna goldie", care va marca lansarea "universitatii goldie", cum bine ii spunea un mare clasic[pk][pk] in viata.

Nu uitati, oricine se poate inscrie la examenele pt. titularizare

[si-eu].

 

"Ce debitam anul trecut pe vremea asta" [pk]..desi nu eram prea evidenta, dar si acum, dupa un an..tot "la pachet"[olala][olala][olala]

 

Joann[flo] daca il trimiti pe Ebony jr. [olala] si pe Shadow[olala], promit ca iti trimit niste vetamine pt. creeri de nu mai ai nevoie de nici o cafea, limonada, delicatese never ever. O sa le servesti pe acelea doar asa..de plictiseala [8D][:-@][8D]

 

Iona[flo] am asteptat factura pt. stres; nu a venit, pa pa pa..de acum nici nu o mai accept [:D]

 

Lisa[flo], cand m-ai vazut panicata???? Io never nu ma panichez. Sunt personificarea lu zenu care este [pk] Cat despre boxe..cred ca tre sa iti cumperi altele, ca pe alea le-am stricatid="size1">.[8)]

 

You are the cry that turns to laughter,

the sweetness and the morning after, Mrs. Purple Jackson

 

 

Never can say goodbye...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

play replay

[flo][flo][flo]

 

mey miss DD nush cum se face ca eu am examini de trecut mai mmulte ca toti ceilalti. cred ca e crionili mele mai delicate si nu bifeaza bini raspunsurili. examinili de la tine stiu ca is repetenta pe termen nedefinit, macar la parpal sa le iau [:-@][:-@][alcool][alcool][alcool]

 

sarbatoritii zic mare multumesc [asia]!

 

despre tema de examen cu "ce faceam acum un an" [alcool][alcool] o sa studiez bine de tot, ca e o lectie tare grea. apoi ma pregatex pentru scoala de toamna goldie [pk][pk][pk] abia apuc!

 

lisa dixpre boxili tale nu ma lua la rost. la mine pe prispa o fost da nu le-am atins [:-@][:-@][:-@]

 

[loveyou][loveyou][loveyou]

 

Smile, and maybe tomorrow You'll find that life is still worthwhile.

If you just smile (Smile - Michael Jackson)

id="Trebuchet MS">id="size2">id="purple">
id="right">

I can be nice, can you be smart?id="Trebuchet MS">id="size2">id="red">
id="right">

id="right">id="Trebuchet MS">id="size2">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...