Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colegiu asistente medicale


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lalilu, iti urez mult succes! Sunt convinsa ca vei reusi! La mine insa nu cred ca va fi cazul,cel putin nu in viitorul apropiat, dintr-o sumedenie de motive, ce nu merita a fi insirate aici. Mult succes![flo] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=136394&whichpage=1"]Baietzii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lalilu
Ileana, un an scolar costa in jur de 2000 roni, platibili in 2 rate, prima pana pe 11 sept, si a doua pana in ian anul urmator. Vichy81...tine-ma la curent. Te inscri pt asistent medical generalist? O sa fim colege?[:D]
Merci! Bafta! Inca o intrebare: ai idee daca este si "la fara frecventa"? Eu nu stau in Bucuresti, iar unde locuiesc acum, nu exista. Merci! ileana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ileana
Citat:
citat din mesajul lui lalilu
Ileana, un an scolar costa in jur de 2000 roni, platibili in 2 rate, prima pana pe 11 sept, si a doua pana in ian anul urmator. Vichy81...tine-ma la curent. Te inscri pt asistent medical generalist? O sa fim colege?[:D]
Merci! Bafta! Inca o intrebare: ai idee daca este si "la fara frecventa"? Eu nu stau in Bucuresti, iar unde locuiesc acum, nu exista. Nu, nu exista la "fara frecventa". Am inteles ca se mai inchid ochii VAV de prezenta la cursuri, mai ales pt cei care lucreaza, dar nu stiu in ce masura. Insa practica in spital este obligatorie. Merci! ileana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...