Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (146)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Macar de ziceai si tu cu vreo doua ceasuri mai repede. Acum am citit.Eu nu pot sal il las pe Cipri balta, ca ne-am programat sa ne uitam la niste filme. Clau, ma refeream la logica referitoare de culoarea intermitenta si viratul la dreapta. Au inventat astia si verde intermitent??[alcool] Milena bine ca esti ok si nu ti-au gasit nimic doctorii. La biorezonata ai fost?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica
Macar de ziceai si tu cu vreo doua ceasuri mai repede. Acum am citit.Eu nu pot sal il las pe Cipri balta, ca ne-am programat sa ne uitam la niste filme. Clau, ma refeream la logica referitoare de culoarea intermitenta si viratul la dreapta. Au inventat astia si verde intermitent??[alcool] Milena bine ca esti ok si nu ti-au gasit nimic doctorii. La biorezonata ai fost?
da!!!!!!!! [bang][bang][bang] Problema mea e ca ambele semafoare au sageti inspre centru Vezi ca si la Primarie, pe Bulevard colt cu Horia e verde intermitent [bang]
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor, Am primit pe mail link-ul asta si mi s-a parut interesant...poate va intereseaza si pe voi: http://www.antena3.ro/externe/un-roman-a-descoperit-medicamentul-care-vindeca-bolile-de-inima-si-cancerul_55003.html Weekend placut tutror[flo] Mamica de [copil] Razvan (24.05.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...