Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (146)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ANCA are dreptate Flavia,acum e usor,vezi tu cum o fi cand incepe sa misune [:D] Daca plecati, distractie placuta va doresc !

Mersi si de linkul ala,citisem de el,inclusiv ceva marturii cu vindecati de el."Leacul" cu pricina e de fapt miere (purificata zice el) de salcam amestecata cu propolis si cred ca si alte produse apicole.Deci rau nu prea poate face,decat eventual ... diabeticilor [:D].

 

Ce fain aer vine de-afara cu ploaia asta [olala]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FLAVIA mersi ,arata bine! Ma mai benoclez io,mi-am salvat linkul pentru mai tarziu.

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acuma pe bune...ce naiba fac tantile astea din reclame de arata asa...nasol? as vrea si eu sa arat asa, macar pentru o zi [:-)))]

 

m-am vopsit! [alcool] M-am facut cu ceva saten mai deschis ... a iesit cam ciudatel dar nu e urat...zic io [:D]

 

 

Chiar ca asa aer fain vine de afara dupa torentiala. De mult n-a mai dat pe aci asa o ploaie id="navy">id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fete!

Noi suntem bine.Am avut musafira saptamana asta surioara de la Valcea.A venit sa se inscrie la facultate si mai sta pana luni.Am fost si noi vineri la strand si ne-am balacit, si astazi ne-am balacit dar in apa de ploaie ca ne-a prins la teren , ca eram cu Cipri la terenul de dresaj![:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pe aproape dar am scris ieri un mesaj si mi-a "disparu" si m-am enervat ca era lung.......

 

In sfarsit aer! eu stau la etajul 7 pe soare si am suferit de cald ca un caine[:D]

 

Marti mergem la Timisoara la dr. Solovan Caius( cred ca asa se scrie) si poate ii scoate alunitele Alexandrei fara anestezie generala.

 

Monica sa citesti in Formula As de sambata aparuta (23-30 iulie), este acolo un tratament naturist pentru melanom.

 

Miha de la Ghioroc sunt nasii nostri si noi mergem cu drag acolo, dar nu la "balta". Pe mine ma ingrozeste apa aia, nu stiu de ce. Acolo s-a inecat vara asta o colega de-a surorii mele, 19 ani avea, s-a rasturnat barca cu ea si nu a stiut sa inoate[bang]

 

Maria a, tu la dermatolog mergi?

 

Astazi fac un tort pentru nepotul meu, are 17 ani si sora mea( 45 ani ) a fost operata de fibrom de 2 saptamani si nu poate invarti in oale. A, si dupa o saptamana de la operatie a facut o criza de fiere de a zis ca o opereaza iar[bang]

 

week-end placut( ce a mai ramas[:D])

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de raspunsuri, deocamdata nu stiu daca plecam sau nu, dar o sa ma gandesc.Deocamdata trecem printr-o criza matrimoniala si sincer nu imi doresc sa merg nicaieri, dar mai vedem.Eu ma gandesc la Razvan, daca i-ar prii, pentru ca sunt de 2 zile la maica-mea si doarme foarte, da foarte prost.Avem un patut din ala de voiaj, pliabil, cu tarc.Acasa doarme bine mai ales noaptea, aici de 2 nopti la 3 incepe sa se foiasca, sa maraie...ziua la fel,doarme tare putin.Nu stiu ce bai are, cald nu e sau oricum e mai racoare ca la bloc...ma gandeam ca e din cauza ca am schimbat mediul, poate fi asta?ca atunci concediul ala numai odihnitor nu ar fi...

 

Apropo de magazine online, eu mai am site-ul asta:

 

http://www.miniprix.ro/

 

Nu am comandat inca nimic de pe el ca sper sa mai dau jos ce mai am in plus.Oricum in poza arata bine hainele si preturile sunt bune.

 

 

Moni: da, e o combinatie dintre produse apicole, bun pentru toata lumea in afara de diabetici.Sursa de unde vine mierea e importanta, ca multi o lungesc cu apa sau mai stiu eu cu ce minuni.

 

Niko: ce caine ai?

 

Duminica frumoasa si racoroasa va doresc[flo]

 

 

Mamica de [copil] Razvan (24.05.2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Ivett [s]

Sa cresti mare mare si cuminte!id="size3">id="red">

 

Clau, tu nu vezi ca pozele alea is retusate la greu, se vede urat cum is retusate asa ca nu mai aspira si tu la ceva fals, esti frumoase oricum. Si noi celelalte suntem [:D].

 

Diana, bafta la Timisoara. Sper sa rezolvati usor problema cu alunitele.

 

Anca, imi pare rau ca aveti probleme, sper din suflet sa le rezolvati.

De la miniprix eu am comandat o singura data, niste pantaloni, o camasa si niste cizme. Sunt ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...