Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (146)


Recommended Posts

Fetelor , multumim pt urari.

La multi ani , Calin!

La multi ani, Ivett!

[s] [s]

Noi ne-am chefuit in 2 reprize, si joi si ieri...

Diana, sper sa rezolvati cu alunitele...

Cristina, Moni ma gindesc si eu la voi...

Anca , si eu zic ca puteti merge. Sper sa rezolvati problemele...

Ce frig s-a facut... In sfirsit s-a racorit...

 

Cristina si gemenele

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata la amiaza [:D]

 

Flaviaid="red">, stiu draga ca sunt frumoasa, dar vreau si eu 1,70, fusta pana'n cur, etc...glumesc maiiiiiiiiii [:-)))]

 

Ancaid="red">, imi pare rau ca aveti probleme. Sa stii ca in majoritatea casniciilor dupa aparitia unui copil apar probleme, dar cu tact si rabdare si iubire binenteles se rezolva. Asa ca va doresc sa gasiti rezolvare problemelor voastre!

 

 

 

[s] Ivett id="red">[s]

[flo]Ildiid="pink">, sa va traiasca domnisoara! [pup]

id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, lumineaza-ma si pe minee te rog in legatura cu Solovan! [flo] m-am carat intr-o zi la el la cabinet si e pustiu pe acolo. tu cum ai dat de el? si unde face excizia alunitelor, la spital?

 

anca, eu as compara primul an cu copil in casa cu primul an de casnicie (sau primul an de stat impreuna in 2) e vorba de multa acomodare in 2 si apoi in 3, de reasezat ierarhiile in familie, de multe multe. cu rabdare si iubire, multa iubire o sa treceti de perioada grea de acomodare [pup]

 

flavia, mersi de link, par lungi si-s frumoase tare! multumesc [pup]

 

Mihaela [pup]

 

diana, ce ati vizitat cand ati venit in Timisoara? intr-o buna zi o sa facem si noi cu Ale tura inversa cred, spre Arad, s-o ducem cu trenul [:D] dau de stire cand o fi asta, poate bem o limonada [pup]

 

monica, zgaiba mea are 4,7 ani [:D] si au trecut 10 luni de cand ma face 'fericire' cum mi-a zis intr-o zi de m-a dat pe spate [:D] are niste texte in eaaa...direct la glezne si la corason tinteste [:D]

 

Diana, lumineaza-ma si pe minee te rog in legatura cu Solovan! [flo] m-am carat intr-o zi la el la cabinet si e pustiu pe acolo. tu cum ai dat de el? si unde face excizia alunitelor, la spital?

 

 

[pup]

 

 

 

- mami, vrei sa te fac fericire?! [hippi] id="red"> id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DIANA11 bafta la Timisoara! Sunt curioasa ce va zice si medicul ala.

CRISTINACSA mersi . Deci o tineti in chefuri.Poze nu pui? Macar poze ca in rest esti asa de telegrafica incat imi tot vine sa iti dau [mariaj][:D]

MARIAA ahaa deci Ale e deodata cu Diana , ca si a mea are 4 ani si 7 luni !

ANCA16 asa e cum zic fetele dupa ce apar copiii cam apar des si ciondanelile,cel putin la noi asa a fost si mai e inca [bang]. Noi suntem si cam colerici amandoi [:I] Si iti mai zic ceva in plus,s-ar putea ca agitatia lui bebe in deplasare sa fie de la stresul tau.Mai ales Diana a cam a preluat intotdeauna din agitatia mea.Cum eram eu cu actele de conta cu termene si stres,cand eram in perioada mai cu mult de lucru si stresata, fix atunci era si ea mai agitata si miorlaita.

 

 

 

 

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, noi am fost la gradina zoologica atunci. Sa va traiasca domnisoara si sa va faca fericire zi de zi [:D]. Va asteptamm la Arad oricand, numai sa dati de stire inainte cu cateva zile.

 

Cristina, parca tot mai frumoase is fetele, au acel ceva de domnisoare gratioase [olala].

 

Niko, sora ta vine la Arad la faculta?

 

Clau, [:D].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI SI FRUMOASEI IVETT !!
id="red">

ILDI si husbandu' din dotare or fi ca doi porumbei acum [:D]

CRISTINACSA am vazut si eu pozele.Tare frumusele si finutze mai sunt fetele [olala] Cum sunt ca si caracter,diferite tare?

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ivett.

Cum va zicem ieri, azi am avut concurs de tenis, a fost foarte faina organizarea, si a tinut si vremea cu noi. Torentiala ne-a prins la plecare, pe drum pana la masina. Toti copiii au primit premii la fel, doar locurile 1 si 2 au primit in plus medalii. Tudor a fost foarte incantat, dupa ce am avut circ acasa ca el nu vrea la concurs[bang]

Anca si eu cred ca puteti merge linistiti in concediu cu copilul. Cu cat e mai mic, cu atat e mai usor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GABI ioai si Tudor mai face circ [bang][:D] ? Cand s-or potoli oare? [alcool]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da da da, Ildi id="red">isi face de cap [olala] Vorba lu Miha, majoritatea balim dupa un concediu si ea deja il face pe al doilea...si chiar nesimtire [:D] ca porumbeii [q]...plang de ciuda [:D]

 

Mariaaid="red">, excursia la Timi a fost de VIS! [olala] Am fost la ZOO, apoi in Piata Operei, apoi in parcu de langa...am reusit de ne-am facut si de ras [:-)))] intr-o statie de tramvai...am facut o galagieeeeeeee de m-a intrebat o tanti de unde suntem...i-am spus ca din Arad, la care tanti "tare galagiosi mai sunt aradenii"[:-)))]

Va asteptam cu mare drag la Arad [flo]

 

Flaviaid="red">, hai la o plimbare pe mal ca e asa fain afara! [:D]

 

Moniid="red">, voi cand evadati?

 

Cristinaid="red">, ce mari sunt domnisoarele tale! [olala]

 

Diana11id="red">, te cred ca e cald! Ai mei stau la 6 iar vineri cnad am mers la ei pur si simplu curgea apa pe mine stand...infernal de cald! [bang] socrii mei stau la 4 (ultimu etaj) si pe soare. La ei e sauna in toata regula [bang]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...