Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (146)


Recommended Posts

Gabiid="red">, nici n-am stiut ca Tudor face tenis [:D] Ai scris si n-am citit? nu e exclus [bang]

 

 

Moniid="red">, tu iar ai ajuns la 10000 de mesaje [:D] Ce spor ai la scris [:D] Ar trebui sa-ti faca DC coronita [:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ioiiiii ce ma distrez singura[:-)))] Este pe forum un topic "de ce inseala femeile?" ...de placere [:-)))]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui flavia ramona
Moni, 10.000 de mesaje deja?????????? [alcool]
align="right" id="quote2">[:-)))] cred ca la Moni id="red">nu mere bine "socoata" mesajelor [:-)))]id="navy">id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta e numa' varfu' aisbergului [:D] Ce drac sa fac daca asa munca de birou am [bang]? Nu pot sta numa' cu nasul in hartoage,asa ca bag mereu nasu' si prin zona.Si mai am si peste 5 ani vechime pe forum deja,ce mai trece vremea! Da' lasa ca poate ma prefac si io in ceva gen x-ray si ma resetez [8D]

CLAU mi-ai amintit de faza cu statia de tramvai [:-)))]

De plecat plecam miercuri seara [pk]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai 5 ani si peste 20000 de mesaje...io 7 ani si nici macar 8000 de mesaje [:-)))] ...sper ca-ti dai seama ca glumesc,da? [pup]

Adevarul e ca pe vremuri [:D] activam si eu pe la mai multe topicuri, dar de ceva anisori doar aci...discutiile pe forum se repeta in nestire si nici nu-mi (mai [:D]) place sa ma bag in seama ...m-am maturizat [:-)))]

 

Aaaaa si stii de ce mai rad (prostu rade cand isi aminteste ceva si eu rad tot timpu cand imi amintesc [:-)))]) de faza aia cu WC public [:-)))]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CLAU chiar si io ma gandeam si la faza cu buda [:D]

Mai erau vremuri acum 4-5 ani cand ne destrabalam pe forum la "spiridusi" (inclusiv si mai ales noaptea cand eram gravide) si scriam atunci si cate 20-30 mesaje intr-o zi ,daca nu si mai si! Scurtissime evident.Faceam scurta la mana de cate refresh-uri dadeam.De-atunci s-a cam aduat grosul,ca in rest extrem de putin am mai scris la alte subiecte.Ce mai distractie trageam [:D][alcool]!

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu cand eram gravida toata noaptea scriam pe forumul gravidutzelor de martie - aprilie, vb ta, mesaje scurte da multeeeeeeee! Au fost vremuri faine, chiar foarte faine! id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani Carina si Alexandra id="yellow">id="size5">[s]Cristinaid="red"> sa va traiasca domnisoarele!Am vazut si pozele,frumoasa aniversare.

 

 

[s] La multi ani Ivett id="pink">id="size4">[s]

Ildyid="red"> sa va traiasca puiuta fericita si sanatoasa alaturi de voi si de fratior.id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...