Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (146)


Recommended Posts

La multi ani Ivett![pup][flo]

Flavia s-a inscris la facultate in Arad sora mea;asteptam rezultatele.

Anca16 sper sa treaca furtuna si sa fie totul bine. Sotzul dreseaza doua femelutze de Ciobanesc Belgian Malinois ale noastre si mai are in lucru caini de clienti Sharpei , rottweiler si Presa.Avem acasa acuma in vizita un malinois mic de 6 saptamani si l-au alergat astia mici astazi prin toata casa[:D].

Cristina si Moni, sunteti mereu in gandurile mele[pup][pup].

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moama cat vorbirati in we... Ptiuuu, sa nu va deochi! [pup]

Haidati ca io dau [cafea][cafea][cafea][cafea] pentru toata lumea si pahare mari de apa langa![:D]

La multi ani Ivettid="red">! [flo][pup]Ildi, sa va traiasca frumusetea!

Moniid="red">, stele de-alea mari nu mai primesti?[:D]

Eu pe Simona id="red">(Mariaa) am retinut-o de la minunata faza cu concertul U2 cand a fost pe scena. E memorabila faza, incredibila chiar. Si am urmarit-o la timisorence ca-mi place mult cum povesteste despre orice!

Nikoid="red">, super dulce Maia cu papucii aia rai![:D]

Revin...id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristinacsaid="red">, sunt tot mai frumoase fetele tale, se schimba tot mai mult!

Clauid="red">, te-ai maturizat zici? Pot sa [:-)))][:-)))][:-)))]??? Hai ca stiu la ce te referi...[pup] I-a trecut lui Raul durerea la picior? Isi mai roade unghiile?

Iulia si-a scos al doilea dinte, a zis ca nu mai trebuie s-o duc la dentist (primul l-am scos la dr). E asa dulce stirba!

Gabiid="red">, felicitari pentru concursul de tenis a lui Tudor. Lui Cipri de ce i-au ramas gauri, le-a rupt prea repede cojile?id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspunsuri [flo].Eu am fost la psiholog vreo 2 ani pentru a-mi trata atacurile de panica, de care am scapat si acum sunt ok, insa el se foloseste de asta si mereu cand sunt suparata pe el sau am ceva sa-i reprosez ma intreaba cand ma mai duc la psiholog...ca si cand el nu ar fi de vina, ci piticii mei, de parca as fi vreo nebuna[q]..asta e doar una dintre probleme.In fine,nu stiu prin ce minune, ieri a zis ca vrea se mergem la terapie de cuplu, sa incercam sa ne adunam.

 

Moni, s-ar putea sa fie agitat si din cauza mea, dar discutiile noi le avem de mai demult iar agitatia lui a concis cu statul la ai mei dar si cu inceperea tratamentului cu fier, care poate da dureri de burta.Parintii au 2 caini, un labrador si un rottweiler, iar cand pleaca raman eu sa am grija de ei.Azi suntem acasa, in patutul nostru, sa vedem cum se comporta.Am incercat sa sun 2 pediatre ieri, sa le intreb daca agitatia asta poate fi din cauza fierului, dar ambele aveau telefonul inchis.Azi pe la 12 ii dau iar fierul si o sa vad daca dupa devine din nou agitat.

 

Niko: super, mie imi plac cainii de nu mai pot[olala]Stiu si eu pe cineva care are un baietel si o fetita de Malinois - super caini.Ea cat pe aici sa ma aleg si eu cu unul, insa Adi (dl sot) nu vrea decat Beagle.

 

Am vrut sa va intreb daca aveti un album comun aici, sau fiecare si l-a facut pe al ei? Sambata facem botezul si ma gandeam ca poate pun si eu niste poze cu noi.

 

Va [pup]

 

Mamica de [copil] Razvan (24.05.2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ptii ce ati mai scris!

 

Maria a eu am sunat la nr. 0256/493725 si initial nu mi-a raspus nimeni apoi m-a sunat o doamna foarte amabila si m-a programat pe marti.70 lei consultatia. Mai multe nu stiu sa iti spun. Revin maine cu stiri.

 

Multam de cafea am nevoie de o galeata de cafea sa ma trezesc[:D]

 

[pup]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca16id="red">, e urat din partea lui sa-ti arunce in fata problema asta la fiecare cearta... Stie ca acolo doare cel mai tare probabil. Dar e un lucru minunat ca vrea sa mergeti la terapie de cuplu. Bafta multa!

La noi la job vin maine de la Laser sa ne faca analizele anuale. Anul trecut eram pe minus rau cu fierul, si anul asta o fi mai rau, ca n-am facut nimic intre timp legat de asta. Deci ma iau de manuta cu Razvan al Ancai si ne indopam cu fier [:D]. Eu ma feresc de fier ca ma constipa mai rau decat sunt eu in general.

Diana11id="red">, de ce trebuie musai anestezie generala la copii? Pentru ca nu stau locului? Sau e si altceva? id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]

Multzumim de cafea Ada!

Anca, bafta multa la terapie!

Am avut si noi beagle dar mie tot mai mult imi place ciobanescul belgian tervueren.Arata ca si mali , dar sunt mai pletosi.http://www.darkkennel.ro/canisa.php Asta-i site-ul nostru , poti veadea aici cativa dintre cainii nostri[:D].

Pentru album trebuie sa-ti faci cont pe webphotos sau picasa sau photobuchet sau altele si sa incarci poza ca sa va putem vedea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Niko: mie imi plac cam toti cainii[:D].Pe ai nostri ii ador, iar acum, cu aparitia bebelui ma impresioneaza si mai tare.Fetita de rottweiler are 4 ani si acum in weekend, de fiecare data cand plangea bebe era prima care mergea repede,repede la patut sa vada ce se intampla, scheuna si ea cu el impreuna si-mi venea in intampinare zicandu-mi parca "hai odata, nu auzi ca plange".Mi-a fost putin teama la inceput, ca nu stiam cum o sa reactioneze,daca o sa fie geloasa etc.

 

Ada: cred ca e mai simplu pentru el sa considere ca eu am "o problema", decat sa isi asume responsabilitatea pt greselile lui.

 

Mamica de [copil] Razvan (24.05.2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...