Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (146)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Niko: da, aud frecvent chestia asta, ba mai mult unii se intreaba cum pot tine copilul mic cu un "asa" caine.Eu cel putin am ajuns la concluzia ca orice caine poate fi periculos daca nu se ocupa nimeni de el, daca nu e socializat, iubit etc.Exista rase cu potential agresiv, dar daca nu apuca sa isi dezvolte agresivitatea si nu e incurajat, nu cred ca pot fi probleme.Intr-adevar stiu rottweileri foarte agresivi, dar care au fost tinuti numai in kenel,dat mancare, apa si atat..nu tu plimbare,nu tu joaca, nu tu dresaj, nimic....totusi, am sa fiu cu ochii in 4 mai ales cand creste piticul si probabil va incepe si el sa le calareasca pe cateluse, sa le traga de coada s.a.m.d.

 

Mamica de [copil] Razvan (24.05.2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Vai ce mult ati scris!!!

Noi am fost plecati la Bihor, aseara la 12 ne-am intors.

Dragos a ramas acolo, nu stiu pt. cat timp ca nu prea ii place, nici nu are copiii de varsta lui.

 

[s] La multi ani Ivett! [s] [flo] [olala] [pup]id="purple">

Ildi, sa va traiasca papusica scumpa! [olala]

 

Fetelor, mie nu-mi plac cainii de nicio culoare, mi frica de ei de mor. [:D] [:I] Mai ales de rottweiler.[:I]

Stiu 2 cazuri cand si-au atacat stapanii (nu au fost tinuti inchisi), 2 cazuri cand au desfigurat 2 copii. [bang]

 

Ma pregatesc si eu sa plec de la lucru, va mai scriu diseara...id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi avem tot rottweiler (ma rog, doua cateluse surori dar una a murit anul trecut), dar sunt foarte blande. Nu am avut niciodata vreun incident, daca suntem noi in curte si e prin curte si intra cineva pe poarta n-are nicio treaba. Si eu cred ca e vorba despre cum sunt crescuti si dresati...id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, imi pare rau ca ti-e frica de caini, ei simt asta.Un caine, mai ales cei cu potential agresiv, trebuie dresati in primul rand si invatati ca nu ei sunt sefii...daca ajung sa isi domine stapanii, din pacate se pot intampla accidente.

 

Mamica de [copil] Razvan (24.05.2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Ciao, scuzati ca dau buzna la voi, am nevoie urgent de o indrumare pentru oftalmologid="red"> in Arad si nu stiu unde sa mai caut, verisoara mea si-a pierdut azi din senin vederea la un ochi, e la tzara si cu bebe mic si nu poate ajunge la medic pana maine, o sa vina la Arad...va rog din suflet, imi puteti recomanda pe cineva?

Multumesc!

 

Teddy si [zana]Alyssa (05.05.05)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mai fost la dr. Babut in Piata spitalului,ma programam la telefon 0257/270712 . Dar n-ar trebui sa mearga totusi la urgenta ,la spital ?

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Tdi
[flo]Ciao, scuzati ca dau buzna la voi, am nevoie urgent de o indrumare pentru oftalmologid="red"> in Arad si nu stiu unde sa mai caut, verisoara mea si-a pierdut azi din senin vederea la un ochi, e la tzara si cu bebe mic si nu poate ajunge la medic pana maine, o sa vina la Arad...va rog din suflet, imi puteti recomanda pe cineva?Multumesc!Teddy si [zana]Alyssa (05.05.05)
align="right" id="quote2">Poate incerca aiciid="red">.Sau la Laser Systemid="red">.id="blue">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tdi verisoara ta ar fi bine sa nu mai astepte pana maine ci sa sune la 112 si o ambulanta o va duce la Arad la oftalmologie la urgente . Cu cat mai repede cu atat mai bine....parerea mea....

Sa ne tii la curent! Sanatate multa!

 

Fetele va [pup] si mai vb cand nu mai sunt stresata....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioanaaaaaa, amu mi-am adus aminte, scuza-ma, inca eram la munca cand ai sunat, la 7:35 am plecat de la lucru si m-am dus direct la Bogdi, apoi acasa, putin inainte de 10 asa ca am uitat sa te mai sun. Daca citesti oti sa ma suni si acum ca nu ma culc inca.

 

Nici eu nu ma omor dupa caini, nici dupa pisici, adica imi plac, dar nu sa-i cresc eu [:D].

 

Anca, e important daca doreste sa faceti terapie. Iti doresc sa va rezolvati nemultumirile.

 

Is obosita, nu stiu ce ati mai scris si acum mi-e lene sa mai citesc. Maine voi avea tot o zi plina ca si azi si program prelungit, abia astept concediul, ma resimt.

 

Va pup, somn usor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...