Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (146)


Recommended Posts

Fetelor, ati citit astaid="red">? [:0]

 

Mariaa, bine ai venit pe la noi![bis] Te mai asteptam!

Poze cu printesa ta nu ne arati? [;)]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Maria (eu din obisnuinta scriu nick-ul), daca tu pana la 19 ai fost ca negrii pe plantatie eu pana la 20:10 cum am fost [:D]???

 

Moni, sa va simtiti cat puteti de bine, sper sa prindeti vreme buna, fara furtuni si ploi.

 

Miha, cum e Alex?

 

Gabi, l-am vazut pe Cipri ieri cand m-am dus sa-mi platesc amenda si nu mi s-a parut ca avea multe bube pe fata. Avea cateva urme [:D].

 

Ildy, sunteti superbi, se vede ca v-ati simtit bine si in 4 si in 2.

 

Cam atat pt acum, ma pun la lenevit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, cand plecati? Ai gasit crema cu FPS 50?

Drum bun va doresc si sa aveti un concediu de vis! [bis]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari.Abia maine seara plecam,deci maine poate mai apuc sa bag nasul in zona.

ALINA da sunt dotata si cu factor protectie 50[8D].

DIANA cum a fost la Timisoara azi?

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele,

 

Alex e bine si-a revenit. Cred ca a fost doar o indigestie de la lubenita. Am inteles ca sunt foarte periculoase ca le injecteaza cu ceva sa reziste mai mult timp. [bang]. De aseara sunt plecati la Cami,dar din pacate nu-i ajuta vremea. Daria e bine in tabara, fac 3 antrenamente pe zi. Primul incepe la ora 8 dimineata, iar unul dintre ele e aquagym. Mi-a zis ca are o febra musculara de nu se mai poate misca. Sunt terminate toate fetele. Eu aseara am avut intalnire cu parintii de la scoala pentru renovarile de inceput de an scolar si ne-am intins pana la 23.

 

Moni distractie placuta. N-ai nici o veste?

 

Maria Rubi cum esti?

 

Nico trebuie sa fac cumva sa ma intalnesc cu tine.

 

Diana cum a fost la Timi?

 

Mariaa cu cine sta Ale in vacanta? O mai duci la gradi?

 

Ildi sunteti superbi si e de-a dreptul imoral sa pui astfel de poze. Ni se strica tastaturile de [pofta]

 

Gabi tu pe unde umbli vandra?

 

Na ne intalnim la o barfa mica?

 

Spor la munci va doresc.

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! [cit]

Haideti la cafea! [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Cred ca a fost doar o indigestie de la lubenita. Am inteles ca sunt foarte periculoase ca le injecteaza cu ceva sa reziste mai mult timp.
align="right" id="quote2">

Pe mine ma enerveaza ca nu mai gasesc o lubenita buna.[nervo] Parca au gust de dovleac toate. [bang] Plus ca am diaree de fiecare data dupa ce mananc lubenita.

Am cumparat sambata de la Tinca o lubenita f buna, dulce, proaspata...in ultimul timp n-am mai gasit asa. Azi a mers Calin cu soacra-mea la spital la Oradea si am zis sa mai cumpere 2 lubenite de-acolo. [:)]

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> pozeid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, citeam la odiseea de mai-iunie, unde mamicile au bebei de varsta alui meu, ca caca verde ar fi oarecum o problema, unele schimband chiar laptele praf din cauza asta.Razvan face caca verzui, dar cam asa e (galbui verziu pe acolo) de cand s-a nascut si nu mi-am facut probleme.E drept ca uneori nu se omoara cu mancatul, dar nu m-am gandit ca nu i-ar prii Nan-ul, de vreme ce la alte zile rade un biberon dintr-o data.Oare nu agreaza Nan-ul?

 

 

Mamica de [copil] Razvan (24.05.2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Anca, nu te pot ajuta din pacate, eu am alaptat nu i-am dat lapte praf. Poate celelalte fete te pot ajuta.

 

Alina, cate dreptate ai cu lubenita, parca nu mai gasesc decat foarte rar cate una buna, dulce dulce. [bang]

 

Diana, sa ne spui cum a fost la Timi.

 

Mi-am adus aminte azi ca trebe sa ma duc la gradi sa vad ce trebe pentru reinscriere. Noua ne-a zis ca la sfarsitul lui iulie, inceputul lui august sa mergem.

 

Maine ma duc sa dau avans si pentru ziua lui Bogdi. Am vorbit la gradi la Montessori si avem la dispozitie spatiul exterior, dar daca ploua ne pun la dispozitie si spatiul interior. Maine ma duc sa dau avans.

 

Am dormit foarte rau azi noapte, am visat urat si m-am trezit speriata.

 

Eu nici nu mai zic nimic de intalnire ca vad ca nimeni nu vrea ...[q]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...