Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (146)


Recommended Posts

cristina la multi ani fetelor!eu le vad live mereu prin cartier si ma minunez ce au crescut ,adevarate domnisoare!

la multi ani ivette!ildi tare frumosi sunteti toti 4! sa va fie de bine concediile.tare dreptate ai ,asa ducem lipsa de un "noi doi" si noi[:I]...si venetia e lipita si de sufletul meu,primul concediu impreuna,necasatoriti,ramasi acolo pt ca tocmai acolo s-a stricat masina....si ce fain a fost pana la urma[:)]

alina sa-ti traiasca sotul o mie de ani cu sanatate!

maria rubi cum mai esti?

moni distractie placuta!factor 50 gasesti cat cuprinde la farmacii,e unul fain de la avene.

diana_r poate iti ia rochite tipa aia ce inchiriaza costume in aradul nou.e pacat sunt asa reusite faca de ce se gasesc de cumparat...

vai ati pomenit de lubenita eu mi-am vomitat matele de la una[bang].asa in jet am vomitat ca in filme si rosu,nu ma mai opream ,niciodata nu am vomitat asa de urat ca dupa lubenita...

s-a trezit smechera mea..

 

 

A mamica bulinei Elisa[zana](20 iunie 2007)

id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

povestea noastra...id="purple">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Apropo de lubenita, anul trecut sotia unui coleg de-al sotului a ajuns la spital in stare destul de grava dupa ce a mancat lubenita...era vorba atunci ca o injecteaza cu ceva, da nu mai tin minte prea multe.Oricum, am ajuns sa nu mai avem incredere nici in ce cultiva taranii ...vai si amar

 

Mamica de [copil] Razvan (24.05.2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-a fost rau de la lubenita...

Flavia, am fost si eu la Montessori sa vad, mie nu mi-a pomenit nimic de interior...Apropo, vreun frigider pun la dispozitie? In rest e ok acolo...

Anca 16, eu nu mai tin minte cum e cu laptele praf...

Diana11, cum sunteti?

Miha, cu clasa lui Alex v-ati intilnit? Ce mai renovati?

Gabi, da sunt prietene cu Vlad...Dimineata mergeau impreuna la scoala..

Ada, unde merge Iulia la scoala in final?.

Alina.a, multumim pt urari. Cred ca ele nu te stiu...Poate Alexandra...Cand mai treci pe linga noi, da de stire...

Moni, distracti placuta!

Ma dispera vremea asta...

Cristina si gemenele

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni concediu placut va doresc. Mergeti cu trenul?

Miha, copiii sunt la bunici, si dupa ce plecam de la lucru mergem acolo sa mai jucam un badminton cu copiii,iar in zilele cand il duc si la tenis e mai obositor.

Musai trebuie sa vad ce fac cu Ioana ca ma inebuneste de cap sa o duc la balet si eu inca nu am vorbit cu nimeni[bang]

Flavia si eu vreau sa ii tin acolo ziua Ioanei, sa intrebi te rog daca e liber in 11 sept. Iti place? ca nu ai zis ce parere ai de locul respectiv.

Cpri a avut mai multe bube pe fata dar i-au ramas semne doar la alea care le-a dat jos prea repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, acolo poti sa duci mancare sau sa comanzi ceva? Cum se procedeaza? id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica
Alina acolo platesti 50 lei/ora doar pentru spatiu. Ei nu iti asigura altceva, si iti aduci tu ce vrei. Se poate face si gratar ca sunt conditii.
align="right" id="quote2">Mersi Gabi! [flo]Unde gasesc ceva poze? Pe site-ul lor nu sunt...id="blue">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem bine, multumim. Ne-a scos alunita la Timi cu anestezie locala. Ale nu a simtit numic, nici macar intepatura de la anestezie. Am dus alunita la analiza si intr-o saptamana vom avea rezultatul. 250 lei ne-a costat distractia[:D]

Aseara Ale plangea dupa alunita ei. I-am desenat una pe pansament[:D]

Am ajus tarziu aseara si nu am putut scrie. Astazi la lucru si acolo nu pot.....

Chiar asa nasol e cu lubenita?

Deja mi-i frica sa-i dau si Alexandrei si imi este asa o pofta[pofta]

 

 

Ma duc la bucatarit ceva pe maine.

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana11, ma bucur ca ati scapat cu bine. [bis] Ale ii o curajoasa! [pk]

Era mare alunita, iesita in relief? id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...