Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (146)


Recommended Posts

Ufffff am scris un mesaj luung cat un roman, pentru ca am facut o gramada de chestii deosebite pe care vroiam sa vi le impartasesc. Pc s-a resetat din senin si am pierdut tot. Imi pare sincer rau dar nu mai pot relua , cel putin nu acum. Diana R stai linistita ca nici eu n-am avut parte de el. Am facut boacana deceniului la lucru, asa ca am sarit ca arsa. Maine am ziua de petrecut cu Alex. Ne vom duce de dimineata la Activ la piscina, apoi la Timi la Srek4 si probabil o piza. Va pup. Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Asa ceva, nu ati scris nimic azi, pe pagina a doua va gasesc??!! Miha, fain ca poti sa iti petreci timpul asa cu ei. Io parca tot mai putin timp am pt Bogdi. Sper sa recuperam in concediu. Moni, ce facusi de esti cu gatu in pioneze? Alina, ai mancat lubenita? A fost Ada pe la mine pe la birou, asa mai in fuga, numa sa ma salute. [:)] Dati-mi idei ce sa fac in concediu, in zilele in care nu sunt plecata? Ceva ce sa-i placa la B mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. MIHA abia astept sa detaliezi [olala] FLAVIA nu prea am idei marete,ce distractie pentru ei acum si in Arad decat la balaceala,eventual la niste gonflabile ceva ... sau la tzara,dar undeva in zona mai de deal/munte/padure/apa curgatoare.Asta ar fi ideal pentru orice copil. Gatul m-a durut aseara rau de tot,azi sunt ceva mai bine.In schimb Diana continua cu febra.Am fost si cu Tudor la Petrica si mi-a zis exact ce ma asteptam masaj si balaceala prelungita in apa,plus incaltari de la nenea din Sanicolau.I-a facut si eco de sold totusi sa fim siguri ca e ok,ca nu i-am facut cand era mic.Si e ok.Doar Dianei i-am facut la timp,ca era fetita si na riscul e de 6 la 1 fetite contra baieti.
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] 10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza...repede un mesaj pana plec la servici [:D] Alina, de aia nu i-am facut operatie lui Mihnea, ca Stoica ne-a zis ca in principiu o sa ramana semn, cum ai tu craterul ala. Acum nu stiu...poate exista alte metode. Monica, terminati cu gatul si tusea asta! [:D] Multa sanatate va doresc la toti. Cred ca e neplacut tare. Eu am fost la doctor cu durerea mea din piept si nu mi-a gasit nimic. Am facut ekg, s-a uitat la toate cele, ramane sa mai fac analize si sa ma intorc. Fug! M. cu cei 2 iepurasi - Mihnea & Codrin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s]Alexandra si Carina [s][s] Cristina, sa-ti aduca fetele numai bucurii.
[s][s] Calin [s][s] Alina, sa fiti fericiti pana la adanci batraneti.
Ce liniste e acum dupa limbarita de zilele trecute [:(]. Milly, sa scapi de dureri si sa nu fie nimic serios. Moni, ma gandeam la tine ieri, matusa mea in ianuarie cand s-a operat la san a primit rezultatele abia in 5 saptamani. Cristina_Rubi, eu nu am numarul tau de orange si care le am is inchise sau nealocate. Nu-mi dai si mie nr pe care sa pot sa te sun, daca vrei bineinteles, nu vreau sa te simti agasata de telefoane [pup].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Calin [cheers] [s] Carina & Alexandra [s]
MI-E SOMNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN SI LENEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!![bang][alcool][bang]

[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui flavia ramona
Unde ati disparut? V-a doborat caldura??? Io am impresia sau chiar asa e, ca put a transpiratie [q].
sa stii ca si eu am aceeasi impresie...ma tot miros si parca, parca miros...da oricum nu sunt sigura [bang][bang][bang]
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...