Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (146)


Recommended Posts

Hello gagici. ADA imi pare rau ca te simti asa nasol,da' lasa butoiu' ala ca uite vine we,treci la distractie. ALINA na bine ca a rezolvat-o si nici n-a stat deloc mult. FLAVIA nu cred ca le trimit din Cluj in Bucuresti,doar au anatomo-patologii lor acolo.Eventual unii din alte orase . Nici Stoica de exemplu nu mi-a trimis proba la Bucuresti ci la una din Arad cu care colaboreaza el. CRISTINA imi pare rau ca te tot doare asa rau spatele. CLAU io-s ok ,ma lupt cu actele sa ajung cat mai la zi si ma pregatesc de decolare in vacanta - miercuri seara plecam la mare. Si io rezultat inca n-am sa stiu macar ce ma asteapta la intoarcere.Stoica era crizat inca de saptamana trecuta,ca adica cum n-au sosit rezultatele , ca trebuie sa vedem ce facem in continuare Chestia e si ca or mai fi plecati din anatomo-patologi si in concediu probabil fiind sezonul,desi tipa din Cluj care imi da info,zice ca de aia intarzaie ca au foarte mult de lucru (va dati seama cata lume cu probleme d-astea ). Pe mine ce ma enerveaza e faza cu soarele,oricum eu nu stateam in veci intre orele 11 si 16 la plaja,dar acum si pe strada trebuie sa ma feresc cica asa ca da-i nene pe maini cu factor protectie 50 si sa ma vedeti cu palarie de soare,ochelari de soare,fusta maxi gen gipsy ... asa ca daca n-ati vazut demult o comedie la TV va invit sa ma vizionati pe mine echipata asa ... fix ca o cucoana d-aia la 75-80 de ani [8D][alcool][:D] Noa si acum ce fras fac cu rochitele mele mini-mulate de mers la plaja? [:D] Le port seara cand merg cu Diana la gonflabile,sa aiba ce papa tzantzarii de mine [bang] Si short + maieuri fara spate? Le port si p-alea cand ies doar jos la piscina la balaceala si nu circul prin soare.Deci astea probleme majore ,nu? [:-@] Altfel ii dau inainte cu alimentatia mai naturista asa si deja se vad trei rezultate bunicele. Parca v-am zis odata ca dupa ce l-am nascut pe Tudor mi-a venit ciclul foarte abundent,fata de cum era inainte,ei bine luna asta mi-a venit ok,adica asa cum aveam inainte,ba parca mai putin.Precis de la ceaiurile consumate zilnic,printre care cel de coada soticelului ca asta stiu ca e bun la asa ceva. Pe urma stiti ca aveam probleme cu dantura ,ca aveam abces sub lucrarea de sus si ar fi urmat operatie - rezectie apicala.De aia mi-a luat jos lucrarea ca doar se mai curata si trece,am stat destul fara ea,dar cand ziceam hop am scapat,iar aparea un pic de punctulet alb [bang]. Ei bine m-am apucat de vreo doua saptamani de cura aia cu ulei,adica iti clatesti gura cu ulei dimineata ,il ti in gura 15 minute si la sarsit il arunci,ca e toxic.Cica e bun sa curete toxinele din organism ... tra la la.O curatat sau ba toxinele nu stiu,dar ce stiu e ca numai dupa cateva zile am vazut rezultatul ca nu mi-a mai aparut nici urma de puroi asta desi am stat non stop in aer conditionat (de obicei atunci aparea).Si dentista a zis ca arata super ok acum acolo [pk] Am primit de la o prietena de-afara niste crema de toporasi,foarte buna pentru cicatrici,am citit pe net ca asta estompeaza chiar si cicatricile vechi.Si de cum m-am dat cu ea,a doua zi s-a oprit din picurat si limfa ,acolo unde nu s-a inchis complet operatia dupa ce mi-a scos firele! CRISTINA chiar voiam sa iti zic sa iti activezi pm,ca daca iti vin vesti proaste iti mai trimit linkuri cu ce remedii naturiste interesante si cu rezultate am mai gasit.Sper totusi sa nu ai nevoie de asa ceva !!! [pup] GABI m-a sunat sa imi spuna ca a vazut sfecla rosie in Kaufland,iar Cristale mi-a zis ca are un vecin asa ceva. Multumesc amandoura [pup][pup] Voiam sa va zic ca a gasit in sfarsit si mami saptamana trecuta aci in piata,asa ca sa nu va mai deranjati,ca probabil de-acum o sa apara frecvent.Si e chiar super bun sucul ala,mai ales asa amestecat cu cel de morcovi si mere cum il cam consum [pofta] Bine ca mi-am amintit de suc,merg sa imi storc niste portocale acum [pofta]
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] 10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma scuzati ca dau buzna [flo] Monica, dau pe refresh zilnic dupa veti de la tine...am vrut sa-ti scriu ca iti sunt si eu alaturi cu gand bun [flo] In urma cu mult timp facusem o biopsie si stiu ca au fost trimise analizele in paralel la Cluj si Bucuresti. Atunci au venit dupa 2 saptamani care au trecut taaare greu, cum sunt convinsa ca au trecut si ale tale! Te imbratisez si nu-ti fa griji de fustele gipsy si palarii, esti trendy [cool][pup] - mami, vrei sa te fac fericire?! [hippi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MARIA mersi mult [pup] Sper ca la tine au fost ok biopsia de care ziceai.Cat despre trendy ce sa zic ... [:D] Da' ce trendy o fi husbandu' cand o vedea ce umbreloi are de carat zilnic la plaja [cusca][:D] Inca nu stie ce-l asteapta [:-@] O sa ii zic ca asta e compensatie ca nu va avea de impins caruciorul cu Tudor , ca el ramane cu ai mei acasa.
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] 10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun ca am pescuit o amenda de 120 lei daca o platesc in 48 de ore si is suparata ca arunc banii pe fereastra. E si vina mea, dar politaii aveau clar program stabilit. Eu cand plec de la Uta ies pe langa stadion si o iau pe Victoriei si cica acolo e indicator cu obligatoriu la dreapta, adica daca vreau pe Victoriei trebe sa ma intorc in sensul de la Uta. Nu am stiut si nici nu m-am uitat, e adevarat, dar politai stateau clar pentru asta, aveau misiune. Uite asa se duc niste bani pe fereasta. [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, nasol cu amenda, chiar sunt bani aruncati pe geam. [pup] Mariaa, ma bucur sa te vad pe la noi! Ce face domnisorica voastra?[flo] Cristina rubi, imi pot doar imagina ce dureri ai, dar sper din suflet sa te faci bine foarte repede! Mi-e somn de pic, am terminat cu voma dar am continuat cu diareea. Dar toate trec... Noi maine cred ca mergem pe la Lavi, ca a venit sora ei din Italia care are nunta in aug, si n-am mai vazut-o din iarna. Poate ajungem prin parc dupa masa. [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag plecat in cer[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia te-au oprit politaii pe Victoriei? Si eu merg de cateva dimineti pe acolo ca ma grabesc si nu am chef de semafoarele de la UTA. Ia-te cu mine de mana ca si eu azi am gasit in parbriz la masina o amenda de parcare( de la 100 la 200 lei), a fost doar nota de constatare, pv de contraventie il trimit ulterior[bang]Acum 2 saptamani am platit 2 amenzi de parcare de 220, ca mi-a trebuit certificat fiscal si erau proaspete( de juma de ora debitate in baza de date[alcool]).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] si eu una ca al lui Gabi . Deci puneam de-o mica petrecere cu banii astia. Moni si Cristina va doresc ca totul sa fie bine. Cuvintele sunt cam putine pentru a explica ceea ce simt cand ma gandesc la voi, sunteti in rugaciunile mele si orice problema as avea se rezolva instantaneu pentru ca imi apareti voi in gand. Moni esti totala cu husbandu trendy.[:-)))][:-)))][:-)))]Mi-l si imaginez furios dar trendy. Oricum umbrela nu te apara de ultraviolete. Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioi si inca ce chefuiala trageam daca adunam toate banii astia de amenzi [bang][bang]. Da Gabi, acolo m-au oprit si io eram si stupefiata ca nu stiam ce am facut si cand mi-a zis ala i-am zis ca sincer nu am stiut si ca nici nu m-am uitat, e adevarat. Tot nu am scapat, cu toate ca i-am zambit frumos, doara doara [:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...