Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC - (146)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat Noi maine cred ca mergem pe la Lavi, ca a venit sora ei din Italia care are nunta in aug, si n-am mai vazut-o din iarna. Poate ajungem prin parc dupa masa. [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag plecat in cer[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Ada mai spart si eu care ma pregatisem sa ma duc maine la tine la pescuit.[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Mariaa ma bucur ca te vad. Ce mai faceti? Cum e prima vara in trei? Noi alaltaieri ne-am distrat super. Am inotat vreo 2 ore jumate la activ, apoiam plecat la Timisoara. Acolo am mancat la Piza Hut, Alex o piza cu multe extra pe ea, eu ceva Monti. Ne-am dat pe scarile rulante si ne-am masat cu fotoliile, apoi la film. Filmul e super, am ras de numa abia astept sa vina Daria din tabara sa-l mai vad o data. Chiar poate organizam o vizionare la comun. Dupa film am mancat o inghetata, ne-am clatit ochii la magaziunl de legole si l-am lasat pe Alex la locul de joaca. Am constat ca am un barbat in devenire, n-are rabdare nici macar pentru distractia lui, numa hai hai la urmatoarea.....[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Parca vad ce rapid o sa le dezbrace pe gagici mai tarziu, sau poate nu chiar asa tarziu[?]. Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vai Flavia, e ditamai indicatoru de obligatoriu la dreapta si tu nu ai stiut de el???[:D] Cristina si i Moni sa stiti ca sunteti mereu in gandul meu si ma rog pentru voi sa va faceti bine[pup] Miha, unde ai vrut sa pescuiesti? la Ada in piscina?[:D]Esti home alone? Mi-e dor de o iesire cu voi fetelor. Sa rad pana ma doare burta [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si io ma laud cu un radar...asa ca banutii se aduna [:D] Ma fetelor poate ma lamuriti si pe mine cu ceva...pe Unirii, colt cu bulevardu sunt 2 semafoare ...unu e verde intermitent si unu cu cele 3 minunate culorii care mai mult e rosu...no io acum dupa care naiba sa ma iau...ca daca ma asez frumos la semafor cand e rosu nebunii incep sa claxoneze, daca ma iau dupa verdele intermitent mi-e ca ma "ridica" politia...acum care e ala dupa care sa ma iau...ca io, dupa mintea mea zic asa...ala cu cele 3 minunate culori e ptr cei care vor sa o ia spre Blaga(sau ma rog, dupa Teatru) si ala intermitent e ptr cei care merg pe bulevard, spre podgoria...oare am sau nu am dreptate? cu toate astea prefer semaforul verde intermitent [:D] Cristina si Moni va pupitez cu mare drag [pup][pup][pup] Moni, as vrea din suflet sa-ti vad colegu carand ditamai umbrela [:D]
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahaaaa, v-am prins, nu ati zis nimic de amenzi pana amu sa pareti fete cuminti [:-)))][:-)))] si cand am zis io repede si voi sa nu ramaneti mai prejos [:-)))][:-)))]. Deci, tata lumea vrea intalnire, dar de adunat la apel nimmeni. Io in seara asta am asa un chef de iesit si plimbarit, ras sa ma doara burta cum zice Gabi ... ce ziceti??? Nu ne riscam asa la o iesire neprogramata???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica
Mai Clau, ala intermitent e galben, nu verde si da, logica ta functioneaza corect[:D] Asa vitezomana esti? Unde ai luat radar?
gresit!!!! e VERDE INTERMITENT CAT E ZIUA DE LUNGA...ZI DE ZI TREC PE ACOLO si stiu sigur ca e verde intermitent! care logica functioneaza...aia ca ma "ridica" politia sau care? ca nici eu nu am inteles mare lucru din ce am scris! [:-)))] Flavia, io-s la munci...asa ca PAS!
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[b]Clau/b], si eu sunt in ceatza cu semafoarele alea [bang]. Dar daca zici tu ... [:D] Mi-am facut radiografie la plamani azi si nu am nimic...ma mai caut la tiroida, calciu si dupa aia nu stiu...doctorul de la radiografie zicea ca se poate sa fie de la spondiloza durerea mea din piept. [b]Moni/b], ai fost tare cu moda si umbrela lu' sotzu! Ma bucur mult pentru tine ca iti merge bine cu dieta naturista. Oricum nu strica mancatul sanatos nimanui. [b]Miha/b], imi plac mult iesirile voastre. Ati fost la Shreck 4? [pk] [b]Ada/b], cred ca ai avut indigestie. Mananca putzin de regim si trece diareea. M. cu cei 2 iepurasi - Mihnea & Codrin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...