Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (144)


Recommended Posts

Dragele mele[flo] Olga fii cuminte. Vezi de asta nu am vrut sa scriu[:D] Acuma sa va zic sincer cred ca problema mea nu e acolo ci mai sus asa[:D][:D] M-oi fi dus cu capul si nu stiu. Da sincer va zic ca sunt mai mult nervoasa si suparata decat stresata sau ingrijorata (da cred ca nu va mai mirati de acum[:D][:D]) Pai spuneti voi, eram cu un picior in avion si iaca. Apropo Ica eu la Lufth aveam[alcool] Noi am mers cu ei si am fost multumiti. DanaP[pup] Mqqm asa este, am stiut de data trecuta cand am scris da mi-a luat ceva timp caci sunteti multe fete insarcinate si mamici proaspete, de aceea va rog capul sus. Subiectul lui Lemoni l-am vazut de mult si parca imi era frica sa il citesc[:D] Carmen, f. frumos ce zici tu acolo. Sa te bucuri de fiecare moment.[flo] Oana multumesc si tie. Maru sunt ok. E de ajuns pentru mine sa stiu ca va ganditi la mine frumos (cum mi-a zis cineva). asa, acum asa va zic cu motanul cel cu stomach flu, care a decretat ca "my life is ruined"[:D][:D] Tare m-am mai amuzat. Si am uitat sa zic ieri si eu LMA tuturor celor ce se sarbatoreau. Apoi LMA copliasilor vostri care s-au sarbatorit. Si cei ce urmeaza. Na, ca imi plange poseta:))) Am fugit. Numai bine tuturor. PS: Vine sora mea[olala] I-au dat viza multipla si vine, ca sotu a zis ca el vrea pe cineva aici. Si cum la parinti nu le-am zis, iaca vine matusa[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ica, noi am venit cu Lufthansa, nu am avut nici o problema, adica majora, au fost ok in general, singura surpriza neplacuta a fost ca am cerut baby bassinet pentru Marc, si cand am intrat in avion ... pauza, nici macar nu aveam locurile pe care le avea Florin in rezervare, ca deh, desteptul de barbatu-meu si-a facut check-in ul la aparatele alea automate de pe aeroport, si cand am ajuns in avion am vazut ca in loc de 33 a si b aveam 55 a si b .. care erau la mijlocul avionului, nu in fata unde se monta bassinetul ... si cum erau e-tickets, si Florin nu si-a printat locurile cand le-a cumparat la telefon si dupa aia cand a primit confirmarea, am batut din buza degeaba .. am zburat cu Marc in brate pana la Frankfurt ... na, asta e, a fost greu, dar am supravietuit. Mihaela, tu vb de operatie de amigdale si polipi? Din moment ce ii fac anestezie generala, nu va fi asa traumatizat, va fi neplacuta recuperarea, dar banuiesc ca ii vor da calmante. Cheer up, vezi partea plina a paharului, veti scapa de multe probleme si va face progrese cu vorbitul. [pup] [url="http://community.webshots.com/user/carmen77108"] [aerob] Strumfii mei [aerob][/url] Carmen [mamica]si [copil] Matei Gabriel + Marc David [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiopri [pup] mult si sa iti mentii optimismul, face diferenta... Cand te simti down scrie-ne. Eu sunt sigura ca totul va fi bine, trebuie doar sa treci de incercarea asta. [pup] posetei (ce haioasa ai fost)
[url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"] Pretioasa Ema invinge cancerul. Te iubim din tot sufletul. [/url]
Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati "Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit ca am uitat. Ana nu stiu ce sa zic, caci am vazut ca acolo la tine mai greu cu trimiterile, dar eu zic ca daca tu esti ingrijorata sa insisti. Eu am avut noroc ca am dr buna si ma trimite peste tot. Si cred ca la ultrasound vad mai bine decat la mamografie. Parerea mea doar:) Mikion, multa sanatate lui Marc. Of, dar lasa ca se face el mare[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumes de info [flo] Problema mea, ar ma fi si ca, sotul meu nu vb engleza, doar fr [bang] si ma gandesc cum o sa se descurce el ca noi nu plecam si nici nu venim impreuna, doar stam o sapt impreuna in Rom [bang] Carmen, ce viata pe tine [:D] La multi ani de ziua numelui [flo] Atunci cand faci un pas catre Dumnezeu, El face zece pasi catre tine! Ce spui sa si infaptuiesti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mikiion o sa se rezolve toate cu marc; eu l-am operat pe al meu baiat de polipi acum vreo 8-9 ani in ro si tot anestezie generala i-a facut, nu se mai fac nici acolo 'pe viu' cum am prins eu. sanatate multa[pup] si noi am zburat cu lufthansa anul trecut si a fost bine, ne-au dat locuri astfel incat sa putem intinde si fetitele, sa nu stam cu ele in brate. nu cred ca se pune problema ca nu stiu franceza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare de la Bucuresti! Da, asa-i Simo, parca nici nu as fi plecat.... inca am o senzatie ciudata, parca plutesc, parca vad la televizor locurile pe unde sunt si nu ca sunt eu chiar aici. Ti-am salutat Brasovul astazi! Am fost pe la Biserica neagra, Piata Sfatului, etc... Am facut o groaza de poze si din masina si din mers. Nu stiu cum ne ajungeau filmele alea de 36 de pozitii inainte, ca eu azi am facut peste 700... Caldura mare peste tot, aglomeratia pamantului, cred ca fraza cea mai folosita azi a fost "tata, mergi mai usor, te rog!". Isa a fost ok pana acum daca nu ma pacalesc cei de acasa... Ieri i-a zis lui mama: Isabella e cuminite, nu plange!" Off, sa nu ma bateti dar eu deja de abia astept sa vina septembrie! Maine e destinata Bucurestiului pe jos si duminica cu noaptea-n cap am decolat. Daiopri, jos palaria pentru atitutidinea pozitiva. Multa sanatate iti doresc si tie si tuturor ca de ea avem cea mai mare nevoie. [pup] Va pup pe toate si mai revin maine cu alte noutati!
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, nuu, Ica, zborul Montreal-Frankfurt e operat de Air Canada si serviciul e in 3 limbi: engleza, franceza si germana. Deci nu va faceti nici o pb dp asta de vedere. Lufthansa te duce doar din Frankfurt in Bucuresti. [url="http://community.webshots.com/user/carmen77108"] [aerob] Strumfii mei [aerob][/url] Carmen [mamica]si [copil] Matei Gabriel + Marc David [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmen77
A, nuu, Ica, zborul Montreal-Frankfurt e operat de Air Canada si serviciul e in 3 limbi: engleza, franceza si germana. Deci nu va faceti nici o pb dp asta de vedere. Lufthansa te duce doar din Frankfurt in Bucuresti. [url="http://community.webshots.com/user/carmen77108"] [aerob] Strumfii mei [aerob][/url] Carmen [mamica]si [copil] Matei Gabriel + Marc David [bibe]
Si ptr escala, nu radeti de mine [:D], ei zic ca e acelasi terminal, da' mie nu-mi spune asta nimic, si ma tot intreb s-o descurca sa vb cu ei in aeroport in caz ca nu se dumireste singur ce si cum [:)] Atunci cand faci un pas catre Dumnezeu, El face zece pasi catre tine! Ce spui sa si infaptuiesti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, eu am mai scris un mesaj dar vad ca nu apare...asa ca reloaded. Daiopri, multa sanatate si numai bine. O sa fie bine. M-am uitat la pozele de la botez si pisoii si motaneii sint o minune, tare frumosi amindoi iar tu arati superb. Carmen, La multi ani ! Oana si Ana, LMA sarbatoritilor. Ana, eu in locul tau i-as capia pe aia cu mesajele sa-mi spuna rezultatelele. maru, frumos blog. Pucku, felicitari pt sarcina. pitilache, sa ne scrii de la Maastricht! Ange, am nevoie de sfaturi in ceea ce priveste drumul pina la Walt Disney World, unde v-ati oprit pe drum si ce traseu ati avut? In alta ordine de idei fii-miu vrea echitatie acum dupa ce a fost cu scoala la lectie de calarie iar mie imi place ideea. Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...