Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (186)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[q][q][q]Am intrat doar sa va zic ca nu pot ajunge la intilnire de data asta....mi-e imposibil sa termin lucrarea la care am deadline azi.Distractie placuta.

 

gbutucica, subscriu la cele zise de anka. Nu arunca aiurea banii pe geam, bani care iti vor folosi aici. Iti spune una care a aruncat $2,500 pe avocat[bang].

 

 

 

Born to shop, forced to work.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca dezertez si eu, dar am avut o zi de infern( cu rendez-vous pt. Marc la doctor, intarziat 2 ore....apoi intarziat la servici....[bang])

Asa ca in momentul asta imi tremura picioarele de oboseala si stres.....Nu mai sunt in stare sa strabat toata insula de la un cap la altul....Sorry.

 

Pe alta data.....

 

Macar Marc e bine, ca era rendez-vous de dupa operatie.

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intalnire placuta fetele si sper ca viitoarea sa fie "un picut [:D]" mai aproape de Laval ca sa pot ajunge si eu ca altfel chiar nu o sa ma mai cunoasteti [:I].

 

Si acum vin cu o propunere pentru cei/cele ce vor sa-si caute/schimbe locul de munca [:)]- unde lucrez acum se cauta un tehnician in logistica (import maritim) pentru sediul din Laval.

Daca este cineva interesat/a, astept un PM.

 

bebitzu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamaana noi i-am luat laptop cind a inceput colegiul (nu stiu ce ziceti voi la liceu- high school cumva?. Colegiul la Quebec incepe dupa high school, ca si ani pregatitori pentru facultate).Deci a avut laptop dupa high-school, la 17 ani. Bine, nu-i vorba, ca ne-a ucis ani buni inainte, ca-i trebuie, ca nu mai poate fara, etc... Dar se pare ca a fost ok si fara[:D]

Stii ce-am facut in seara asta? Stai jos undeva, sa nu pici pe spate- covrigi de Buzau cu retea de pe Culinar.ro. A zis Sorin ca in seara asta m-am "desavirsit" ca nevasta...[:D] mi-a luat 20 de ani sa ma desavirsesc...[:D]id="size1">

 

I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost tare fain la intalnire, m-am simtit minunat, acuma inteleg eu de ce-i ziceti terapie. M-am bucurat ca am reusit sa vorbesc cu toata lumea!

Zavalitaid="red">,Oanagabrielaid="red">, MQQmid="red"> Ma bucur ca v-am cunoscut, iar celelalte fete, ma bucur ca v-am revazut, o placere ca intotdeauna! Iar Pepitel este un scump si jumate!

 

Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si [gravi] -11+

Victoria (des.1), fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!

id="Comic Sans MS">id="size1">
id="right">

id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doloress, ai fost mai iute ca mine [:D], m-am sculat de dimineata cu gindul de a scrie citeva rinduri dar am ajuns abia acum.

 

Si eu ma bucur ca am cunoscut-o Doloress si pe Zavalita, ca am revazut o parte din gasca de baza [pk] si ca am putut sta de vorba in liniste [:D]. Dar fara discutie ca supriza serii a fost prezenta lui mQQm si a lui Pepitel. mQQm este o mamica fericita, radioasa si cu care este o placere sa stai de vorba [flo], iar Oliver este un copil frumos foc, adorabil, sociabil si plin de energie [pup]. Ma bucur f.tare ca nu am ratat ocazia de ai vedea si in realitate.

Abia ajunsa acasa am realizat ca nu am avut nici un reporter cu noi, deci nu avem poze...[bang]

 

Un weekend placut la toata lumea.

 

Oana, mama lui Antonia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Primit pe email, pentru amatoarele de teatru. Trimit afisul pe contul comun.

 

Teatru E.T.C. - Bucuresti

prezinta spectacolul de tetru cu piesa: "Cerere în càsàtorie" - Cehov. , Sâmbàtà, 11 septembrie 2010, la ora 19:00, in sla de spectacole a Scolii "Georges Vanier" situata la adresa 1205 - Jarry Est

 

REZERVARI DE BILETE:

mesaj la : info@fimquebec.ca (cu comanda si coordonatele dvs.) sau la telefon 514-722.0126 G. R.

 

Oana, mama lui Antonia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...