Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (186)


Recommended Posts

Cu mare placere as fi venit la intalnire si eu sa ne cunoastem, dar acum vineri, pe 30 iulie, sunt in imposibilitate. Avem programul prea incarcat, vineri job, RV coafor seara, sambata am examen dimineata si un botez seara. Imi pare rau, imi pare rau.Data viitoare daca se poate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Simonna
Citat:
citat din mesajul lui monicutza_bb Le mai dau copiilor un ardei umplut cu branzica feta (le place sa muste din el ca din mar), sau rosie umpluta cu branza frecata inainte cu putin marar,
PE brinzica feta din ardei o amesteci cu ceva ca sa devina ca o pasta? Ardeiul, presupun eu, e crud... Rosia e cruda? SI de care brinza? Ca amindoua suna bine si rezonabil ca timp de stat la cratita....
Simo pun branza feta in ardei (crud), cumparata de la Maxi, la galetuse de 1 kg, nu este sarata deloc si copii o mananca ca pe paine. In rosie (cruda, curatata de miez si seminte) bag ori amestec de feta cu branza crema Liberte si cu marar (sau ce imi pica la mana...), ori doar branza crema, cand ma grabesc. Alex al meu mai mananca si rosii umplute cu salata de vinete, doar ca nu mai gasesc vinete gata coapte la Adonis [q] Despre casete... eu am folosit un centru micut de pe strada Gouin, pe langa spitalul Sacre Coeur, dar nu am nici un contact. Daca trec pe acolo iti dau de veste
[url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"] Emma, vei ramane in sufletele noastre vesnic [/url]
Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati "Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani Victor de Diana![s]
[url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"] Emma, vei ramane in sufletele noastre vesnic [/url]
Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati "Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine.... Eu sunt un pic in reluare azi, ma dor toate oasele. Ieri am fost la parc la Yamaska, si din lipsa de soare am jucat volei. M-a prins repede ca in generala ajunsesem la competitii....dar nah, asta era acum douazeci si ceva de ani. Eram ok aseara dar azi ma simt de parca m-a lovit o masina.Mi-am anulat si masajul de diseara. Deci, eu in Lachine nu pot veni, sorry...e mult prea departe de mine si vinerea viitoare lucrez tot de acasa. Simonna, bagi 2 oua batute si amestecate cu sare/piper intr-o caserola de plastic cu capacul pus dar nu fixat.Le pui 2 minute la facut cit sa se umfle bine.Apoi le scoti, adaugi peste cascaval, sau o felie din aia de brinza (de pui la hamburgher) si le mai faci cam 35-40 secunde. Le scoti, bagi intre 2 felii de piine , adaugi rosii sau salata si gata omleta. Asa ma depanam eu la servici cind eram in pana de idei. Diana sa-ti traiasca cavalerul![pup] Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca trei joburi pe la mine! Doua de Coordonator de preturi; unul este in Mississauga-Ontario altul in Quebec-Ville St-Laurent. Se cere: Marketing or Business Administration Diploma or equivalent experience,Customer Service an asset, Mathematical skills, and Bilingualism, English and French, an asset Mai este unul Customer Development Representative. Dati-mi de stire pe pm Mihaela http://www.hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?albumId=119318750&ownerId=166574282
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Victor![s][pup] Diana sa va traiasca baietelul![pup] Eu nu pot veni vineri seara, din pacate! Dar tare as fi vrut sa va vad! Termin prea tirziu la servici, nici nu stiu cum as ajunge pe-acolo fara masina, prea complicos. Data viitoare! Dar zona aia e asa de frumoasa, am amintiri placute, pe acolo ma plimbam cind a dat copilul meu admiterea la College St- Louis si acolo l-am scos la masa cind am aflat rezultatul (parca a fost in alta viata...) Ce mai stiti de Dragaica? Da-ne un semn, ceva sa stim daca incepem galeria![pup] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu. Monicutza long time no see! Si tu cu vinetele de la Adonis? Cred c-am vizitat toate Adonis-urile din regiunea metropolitana si am vorbit cu toti gerantii sa-i intreb de vestitele vinete [:D] Stii ce mi-au zis ca nu mai au in stoc, dar au comandat. Sotul mi-a sugerat, cind gasim s-o punem de-o afacere: cumparam multe cutii si in raft punem un biletel cu adresa noastra[:D] Dac agasesti pe undeva da aici de stire, ca mai sunt disperati, cum bine vezi... Aaaa, dar am gasit kit de facut Kefir, la Marché 440 pe aut440 la Laval, la magazinul Viva. Aseara am pus doi litri la facut, wish me luck! Hai va tzuc ca tre sa plec.[bang] Dar cine ia vacanta vineri, aaaa[pk]? I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...