Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 111


Recommended Posts

  • Răspunsuri 235
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

lauriciule,cand pleci la Budapesta???ca o sa te rog sa-mi iei si mie Merional,surioara,ca sa ies si eu mai bine la Fiv-ul din Octombrie.

 

sonya,hai ca mai ai putin de asteptat.cand ai beta???

 

adina,mai intoarce-te si pe dreapta ,soro,ca ai amortit pe stanga[:D]

 

pup unguroaicele mele

asa m-am enervat ieri dimineata cu o tuta de la Victor Babes...am fost sa-mi fac hormonalele de ziua 3 si asa m-a chinuit de-mi venea s-o omor...mi-a scociorat cu acul prin vena si tot insista da i-am zis eu sa-l scoata ca l-am simtit ca nu l-a bagat bine de cand l-a bagat[alcool]

nu ma mai duc acolo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aristica, mi s-a scurtat colul, deci stau la pat cuminte.

 

sonya, ma straduiesc sa fac poza, mai greu acuma cu tehnica. te asigur ca mi-e din ce in ce mai greu sa ma ridic, sa mananc pt ca e maaare!

 

motzishor, esti bine?

samiro, te bat, la ce baiat fain ai tu, ce te certasi? la urma urmei puteti veni si certati, io stau cu tine la mine in budoar si ei la locul de fumat.

 

pupi

 

Adi [gravi]+20 cu [baietel] si [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lauragarner, terapia colului scurtat este utrogestan, no-spa si repaus. serclajul se face in situatii mai critice. am vb cu dr, asteptam 2 sapt pt a vedea cum evol lucrurile.colul nu e decschis, doar scurtat. multe fete cu sarcina gemelara stau la pat ultimele 3 luni,chiar daca au serclaj. asa ca astept, nu pot face serclaj de capul meu, nici sa ma duc la alt dr nu vreau. voi vedea la urmatoarea echo cum stau cu colul si apoi vbim. pot face serclajul inca, pana la 23 sapt. Doamne ajuta!

 

 

Adi [gravi]+20 cu [baietel] si [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

motzishorid="red"> bafta multa azi... iti tin pumnii! [pup]

 

simoniaid="red"> [pup][flo]

 

sonyaid="red"> ce mai faci? in ce ape te scalzi azi??? sper ca esti toata un zambet; daca vad vreo lacrima la tine, ti-o furi... [:D]

vin imediat la tine si te bat... abia iau si merionalul ala... [:D]

 

glumesc... cica ma ajuta adi si vedem cum facem sa imi trimiti merionalul cu trenul, da? [pup]

 

samiraid="red"> normal ca iti iau... nu vezi ce trafic de medicamente facem aici? tu ii iei oanei din bucuresti, oana imi ia mie din budapesta si pe urma iti iau eu tie din budapesta. [:D] dragut, nu? eu plec pe 16 septembrie... ca pe 17 am eco la pk...

 

lauraid="red"> [pup]

 

 

Lauraid="blue">

 


mutatia MTHFR C677T heterozigotaid="Tahoma">id="size1">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adipapazi, D-zeu sa fie cu tine si sa te ajute sa duci pina la capat sarcina fara probleme si fara greutati. Bine ca ai un doactor bun in care ai incredere. O sa treaca repede o sa vezi... e bine ca te odihnesti acum...

 

Eu sint bine, emotii mari inainte de transfer. Asteptam cu nerabdare sa vedem cum au evoluat embrionasii nostrii... In vreo 3 ore sint in cabinetul lui PK. [pup][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MAMIde ce vei lua AC asa de multe zile? sau nu sunt multe? adica, eu am vazut fete care luau si 14 zile...bine, sincer, intreb mai mult de curiozitate[:D]. Merci mult de informatia cu Dr. Albu, m-ai linistit, ca eu pe 30 august voi fi deja closca si am programata a doua eco, sa vad evolutia ciorchinei de ovule. Ma bucur ca mai incerci odata si am un sentiment foarte bun in ce te priveste si n-am gresit niciodata. Doamne-ajuta![flo]

Laura_Garner da, de azi am inceput AC, am si o saptamana de cand am inceput sa mananc fara sare si necondimentat, ca tin si un tratament dat de hematolog. Cum ti-e pruncul? Ceva nazbatii azi?[:D]

arici-pogonici sper din suflet ca ai incheiat un capitol pentru a deschide unul mai bun...uite, iti fac si galerie in asteptarea unei vesti bune[majoreta][majoreta][majoreta]

sonya ITI TIN PUMNII[olala]

samira asa am patit si eu cu o asistenta care mi-a recoltat pentru un amarat de progesteron de ziua 21, la favorit, si mi-a invenitit toata mana stanga, de parca eram dependenta cel putin de heroina in vena si-mi era jena sa umblu pe strada cu maneca scurta[xx(]

Motzishor abia astept doua vesti bune, bune, bune!

adita cred ca poti sa stai la pat si 3 ani, nu doar 3 luni[:D]

Sper sa fiti toti 3 bine[:)]

 

MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTAid="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...