Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 111


Recommended Posts

  • Răspunsuri 235
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sonya, si la mine s-a implantat in zilele 8-9, iar petele le-am avut in ziua 9. bafta!!!

Motzisor, sa ai un beta mare si bebei sanatosi!

 

[gravi] 16+

incepand cu anul 2010 voi fi [mamica] fericita de copilas sanatos!id="green">[ruga]


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigotid="size1">id="teal">
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...

Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tamaryllis
Sonya, si la mine s-a implantat in zilele 8-9, iar petele le-am avut in ziua 9. bafta!!!Motzisor, sa ai un beta mare si bebei sanatosi![gravi] 16+incepand cu anul 2010 voi fi [mamica] fericita de copilas sanatos!id="green">[ruga]MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigotid="size1">id="teal">Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate... Dupa Ademar Barros, poet brazilian.id="purple">id="size1">
align="right" id="quote2">Multumesc mult de incurajare [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adipapazi
lauragarner, terapia colului scurtat este utrogestan, no-spa si repaus. serclajul se face in situatii mai critice. am vb cu dr, asteptam 2 sapt pt a vedea cum evol lucrurile.colul nu e decschis, doar scurtat. multe fete cu sarcina gemelara stau la pat ultimele 3 luni,chiar daca au serclaj. asa ca astept, nu pot face serclaj de capul meu, nici sa ma duc la alt dr nu vreau. voi vedea la urmatoarea echo cum stau cu colul si apoi vbim. pot face serclajul inca, pana la 23 sapt. Doamne ajuta!Adi [gravi]+20 cu [baietel] si [fetita]
align="right" id="quote2">Adi draga, sa ai mare grija de tine si de bebelasi! Poate scapi de serclaj daca stai cumintica... Cat ti-a aproximat doctorul tau ca duci sarcina?Si mie mi s-a scurtat colul de la 4 cm la 3,4cm dar deocamdata nu trebuie sa stau la pat. Bebelinele mele fac tumbe si gimnastica de numa numa...[:)] S-au mutat deja cu capul in jos, si aveau 650 respectiv 571 grame, saptamana trecuta.In rest, ne simtim bine![olala] Te pup si iti doresc multa sanatate tie si bebelasilor![pup]Pupici tuturor![pup][pup][pup]Irina, [gravi]+25 cu [fetita][fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...